Klaudia_N

Użytkownik
  • Zawartość

30
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Klaudia_N

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Ja nie wyobrażam sobie, że w Polsce na być euro. Pewnie po czasie okaże się to korzystne, ale początki będą bardzo ciężkie.
  2. Moim zdaniem takie konkursy mogą wiele zdziałać i pomóc w promocji. Należy jednak pamiętać o pewnym dobrym smaku i klasie - mam na myśli to, żeby przemyśleć dobrze zasady takiego konkursu i wybrać atrakcyjną nagrodę, co nie oznacza koniecznie, że drogą, ale użyteczną lub oryginalną. W końcu jeśli konkurs będzie marnie zogranizowany, a walczyć się będzie o coś co nie warte jest zachodu, potencjalny klient będzie mieć taką samą opinię na temat firmy i produktów.
  3. Językowe - ale nie oklepana już anglistyka czy germanistyka, ale chiński, japoński czy arabski mogą zachwycić i zainspirować w przyszłości pracodawcę :)
  4. Dla nas to oczywiste, że nie warto i nie wypada kłamać, bo większość umiejętności zdobywamy w swoim doświadczeniu zawodowym, więc wyjdzie to na jaw, że w cale nigdzie wczesniej nie pracowaliśmy. Zdarzają się jednak takie przypadki, ale cóż... kłamstwo im na pewno nie pomoże. Wylecą z firmy w gorszym położeniu niż osoby, które szczerze przyznają się do swojego braku doświadczenia.
  5. ja nie kupuje za bardzo w sklepach internetowych ale za to mój chłopak robi to bardzo często i chwali sobie taki sposób zakupów ;)
  6. mnie też jakoś Proinstel przypadło do gustu, w sumie sama nawet nie wiem dlaczego ;)
  7. żeby sobie dorobić, w sumie jako praca tzw. dorywcza czy tymczasowa to nie jest zły pomysł ale na dłuższą metę to chyba nie bardzo... widać co się tam dzieje jak są weekendy, ile jest gości a nie jestem pewna czy Ci co tam pracują zarabiają jakieś niesamowicie duże pieniądze... wątpię...
  8. za mało szczegółów więc ciężko jest na to pytanie odpowiedzieć...
  9. ja w przesądy nie wierzę więc się nad nimi nie zastanawiam ;)
  10. spędzam czas z najbliższymi, to na pewno ;) dodatkowo po prostu się relaksuje ;) każdy z nas ma na to swoje sposoby :)
  11. ja uważam, że reklama przez facebook'a jest opłacalna, dla każdego rodzaju firm ;)
  12. jeśli oczywiście nie ma konkurencji to wtedy taki sklep jest opłacalny
  13. pamiętaj o tym, żebyś wybrał zarówno jak odpowiedni kierunek studiów ( nie może on być wybrany z przymusu ) jak i dokonać odpowiedniego wyboru odnośnie swojej działalności. Niczego nie rób pod przymusem, nie możesz się w tych dwóch kwestiach męczyć ;)
  14. z jednej strony jest to dobrym wyjściem np. dla pokazania loga firmy ;) ale z drugiej, jest ona nieczytelna przez co ludzie się zniechęcają do odwiedzania strony firmy...
  15. poczytaj wszystko dokładnie bo takie oferty w zakupach internetowych często posiadają różnego rodzaju "kruczki" ;)