MarcelinaK

Użytkownik
  • Zawartość

31
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O MarcelinaK

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Nasz polski system edukacji wymaga wielu zmian, żeby był dostosowany do realiów i naprawdę wnosił coś w życie młodych ludzi.
  2. Ja odradzam wszystkie kredyty - traktuj je jako ostateczność.
  3. Nistety nigdy nie możemy mieć pewności, że biznes wypali w danych warunkach, którymi dysponujemy i gdzie mieszkamy.Trzeba polegać na sobie i być w pełni odpowiedzialnym za swój własny projekt.
  4. Przede wszystkim spotkania ze znajomymi i coś dla ciała, czyli ruch i relaks - to po pracy. A w trakcie pracy podczas przerwy raczej nie starcza mi czasu na gotowanie, ale kawa zawsze rozjaśni umysł :)
  5. Jak zawsze istnieją plusy i minusy, ale jak z każdym kredytem trzeba być ostrożnym i mieć świadomość, jakie pociąga to konsekwencje i jak bardzo można sobie zaszkodzić, jeśli zlekceważy się ten temat.
  6. Polska jest piękna, ale jeśli ktoś chce pojechać na wakacje i się wybawić, to niestety, ale standard imprez w polskich miejscowościach turystycznych jest żenujący. Nigdzie nie można znaleźć fajnej muzyki i towarzystwa, bo głównie znajdziemy tam dancingi z disco polo.
  7. Uważam, że jak najbardziej są potrzebne, ale nie powinno się na takich imprezach/wyjazdach "ponieść", np. spożywając zbyt dużo alkoholu. Nawet jeśli zdobędziemy w firmie kilku przyjaciół na zawsze, to nigdy nie jest tak, że wszyscy się lubią i kochają. Mam na myśli to, że ktoś może wykorzystać coś przeciwko Tobie.
  8. Przede wszystkim wszędzie, gdzie są młodzi ludzie - uniwersytety, stowarzyszenia studenckie, licea, nawet o kanjpy bym się pokusiła. Myślę, że nazwa i pomysł naprawdę fenomenalne - mam nadzieję, że jakość też :) Także powodzenia, na pewno się uda!
  9. jeśli pójdziesz do sklepu sportowego to Ci doradzą jakich butów i jakiej odzieży używać podczas fitness ;) a poza tym każdy zakłada to w czym akurat jemu jest wygodnie
  10. jak taka reklama jest konkretna i zawiera tylko najpotrzebniejsze informacje to jak najbardziej się opłaca ;) ja z okien autobusu dosyć często tak sobie oglądam różnego rodzaju reklamy na autach ;)
  11. MarcelinaK

Praca

szczerze mówiąc mam już dosyć takich ofert pracy ;] oferują takie zarobki, że normalnie każdy z nas byłby bogaczem ;)
  12. ja mam tak, że jak odbieram telefon i już ktoś zaczyna mi mówić o jakimś super, hiper świetnym produkcie to najzwyczajniej w świecie dziękuje za rozmowę ;)
  13. pomysł nie jest zły :) w Krakowie już np istnieje coś takiego a turyści chętnie z tego korzystają ;) łatwiej jest się wtedy poruszać bo tak dużym mieście w godzinach szczytu ;) i zwiedzanie jest przyjemne ;) co do dotacji: najprościej będzie jak pójdziesz do UP, wcześniej na kartce wypiszesz wszystkie pytania jakie chcesz zadać odnośnie dofinansowania i dowiesz się wszystkiego ;)