oko1wita

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O oko1wita

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. I tu się muszę zgodzić bo Kołobrzeg poza sezonem jest bardzo atrakcyjnym miastem. Wypoczynek oczywiście w dobrym hotelu najlepiej SPA;) Wszystkie te oczekiwania spełnia Hotel Leda Spa Kołobrzeg. Miałem okazję gościć tam już dwa razy i jestem w 100% zadowolony.
  2. Ja korzystam z telefonicznej obsługi prawnej w kancelarii Lextel Life (http://lextel.pl/life/). Płacę stały abonament dla firm, w którym mam nielimitowane porady prawne przez cały miesiąc. Nie spotkałem się z tego typu ofertą w innych kancelariach. Stały dostęp pozwala mi na bezproblemowe rozwiązywanie niejasności prawnych w trakcie prowadzenia firmy.
  3. Jedni zaraz jak dostaną fakturę, drudzy na koniec terminu płatności, a trzeci po 1 lub 2 upomnieniu. Na tych trzecich działa zazwyczaj meil lub telefon z przypomnieniem o płatności. Na szczęście nie miałem jeszcze niezapłaconej faktury.
  4. Reklama jest dzwignią chandlu, dlatego warto w nią inwestować. Niestety początkujący biznesmen mozę nie wiedzieć jakie reklamy są najlepsze i najbardziej opłacalne. dlatego warto powierzyć to fachowcom.
  5. Przecież ten rejest to jest jeden wielki wałek. Granie na naiwności przedsiębiorców. Trzeba podchodzić do tego bardzo krytycznie i z dużą ostrożnością!