impedancja

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O impedancja

• Ranga
    Początkujący
  1. Właśnie aktualnie rozglądam się za takim miejscem... mam nadzieję, że mój pomysł jak już stanie na nogi będzie miał odbiorców. A może mi doradzicie i wypiszecie swoje oczekiwania ?
  2. Nie z Krakowa. Co do pomysłu to nikt go nie ukradnie... mam nadzieję. A napisałem ten temat żeby przekonać się za pomocą innych w powodzenie tego pomysłu. Oczywiście wszystkie elementy do "rozerwania" się wykonam sam ze względu na minimalizację kosztów... w późniejszym czasie jak będą zyski to elementy wymieni się na bardziej profesjonalne. Co do miejsca to mam z tym spory problem... miejsce w galerii sporo kosztuje a ja muszę mieć minimum 300 m2 no ale koszty przekładają się na spory ruch w tym miejscu. Myślałem też żeby wynajmować gdzieś w centrum jakiś stary budynek - koszty sporo mniejsze od galerii no ale z ruchem jest ciężko
  3. Witam wszystkich. Zakładam ten temat po to aby zapoznać się z waszą opinią na temat mojego pomysłu. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł na otwarcie miejsca w którym człowiek może się odstresować, rozerwać. Jest to miejsce w którym można rozbijać talerze, wazony, pamiątki po dawnych związkach, itp ale również przewiduję "pokój" który w całości byłby sztuczną ścianką wspinaczkową, pokój - labirynt oraz amatorskiego mini golfa, itp. Oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych ale bardziej liczyłbym na firmy, które organizowałyby w tym miejscu sobotnie wypady. Konkurencja... nie spotkałem ze względu na to, że pomysł jest dość nietypowy. Miasto w którym żyje ma coś koło 800.000 mieszkańców, dużoooo studentów oraz firm. Miejsce lokalizacji to bardzo popularna galeria handlowa. Oczywiście swój pomysł opisałem w sposób ogólnikowy chodzi mi tylko o wasza opinię czy takie coś może się przyjąć w tętniącym życiem mieście. Dziękuję i pozdrawiam