Cygnus

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Cygnus

• Ranga
    Początkujący
  1. Mój szef, Radosław Tadajewski z żoną byli w podobnej sytuacji i też się jej w sumie nie wiele pytali :)
  2. Podpinam się pod prośbę, obowiązują jakieś progi podatkowe w takim wypadku?
  3. Lepsze to niż nie robienie nic. Znam osoby które przrz całe studia się całkowicie obijały i teraz pracy znaleźć nie mogą. Jak pracodawca patrzy na puste CV to wiadomo, że jest mniej przychylny. A jak się pracowało chociażby w Maku to wiadomo, że osoba coś robiła w życiu chociaż. A przynajmniej można troche kasy zarobić. Ja na wakacje pracowałem w magazynach, potem inwestowałam w wina i srebro. We wrocku nie trudno znaleźć skup srebra, ceny też są bardzo dobre ;). Polecam jako dodatek do pracy :)
  4. Ja chodze na zakupy z żoną xD"... dziwne wiem, ale mnie to naprawde relaksuje... Teraz poszukujemy jakieś buty damskie na zimwe i płaszczyk i może jakieś dodatki ;) dla mnie nowe swetry i koszule ;)
  5. Jestem za tym, żeby wyskakujące okienka wreszcie zniknęły z naszych wyszukiwarek. Jest to wybitnie irytujące nie wspominając już o tym, że odbiorca reklamy – zamiast się jej przyglądać – patrzy jak najszybciej zamknąć coś co skutecznie przeszkadza mu w czytaniu interesujących informacji. Od jakiegoś czasu zastanawiam się w jakim kierunku powinien zmierzać marketing internetowy. Czytając ostatnimi czasy informacje na temat marketingu marek i zauważyłem, że pojęcie marka a znak towarowy jest używane zamiennie i zacząłem się zastanawiać, kto pisze takie artykuły.
  6. Dokładnie. Gdyby niektóre uczelnie (bo na szczęście niektóre to robią) bardziej współpracowały z pracodawcami i w programie mieli przewidziane praktyki, to absolwentom studiów dziennych dużo łatwiej byłoby wejsć na rynek pracy, a sam dyplom byłby cenniejszy niż złoto. a tak wychodzi, jak wychodzi. Miejmy nadzieję, że to się zmieni.
  7. a ja mam pytanie bardziej szczegółowe :) a mianowcie - jest jakaś bielizna do ćwiczeń? bo wiadomo, że źle dobrana, może je znacznie utrudnić. ja nie mam z tych większych problemów, ale zdarza się :) więc mając już okmpletny strj, pewnie byłoby łatwiej ćwiczyć.
  8. to zależy. pewnie można trafić tam, gdzie praca będzie znośna, choć ciężka, a można też tak, że nawet, gdyby nie było ciężko, to psychicznie byłoby trudno wytrzymać. Jeśli rzeczywiście nei masz na oku niczego lepszego, to spróbuj. Dorobić zawsze ejst dobrze, a takie doświadczenia na pewno nie wyjdą Ci na złe. Może np będziesz przychylniej patrzeć na pracujące tam osoby, kiedy zamiast w minutę , Twojego hamburgera z frytkami będą podawać przez półtorej.
  9. Reklamę na facebooku powinno się stosować głównie po to, aby przyciągnąć ludzi do fanpaga - wiadomo już tam są, wystarczy parę kliknięć - a dopiero podczas komunikacji na fanpagu powinno myśleć się o tym, jak zwiekszyć sprzedaż. Jeśli masz lokalny biznes, faceebook pozwala Ci określić miasto, czy region, z ktrego powinna pochodzić grupa docelowa, co może zwiększyc skuteczność i to jest dobre, więc reklama ta, jeśli jest dobrze pomyślana i przykuwa uwagę, może odnisć sukces (ale należy pamiętać, że ponad 60% - około, nie pamiętam dokładnych danych - facebookowiczów kompletnie nie zauważa reklam). W zależności id działalności, facebook, może okazać się świetnym rozwiązaniem dla rnków lokalnych, ale raczej przez odpowiednio przemyślaną strategię na fanpagu, nie przez samą reklame (choć ta także będzie działać, zależy tylko w jakim stopniu). Może więc warto pomyśleć o konkursie i programie lojalnościowym dla fanów twojej strony? jeśli dobrze to zorganizujesz, to ludzie będą o tym mówić, a to da efekty dużo lepsze niż jakiekolwiek reklamy, w czym może Ci pomóc właśnie rozmiar i lokalność biznesu (ale to też zależy od działalności).
  10. Hmm, nie chciałbym sprawiać Ci przykrości, ale te nazwy są trochę jak expol lu drutex. musisz pamiętać, że może Ci się udać odnieść sukces w wymiarze międzynarodowym i potem może sie okazać, ze nazwę trzeba bedzie zmienic. podane przez Ciebie nazwy raczej słabo oddają ducha działalności, jedynie Instaler mówi coś o ty, czym się zajmujesz, ale brzmi to trochę bardziej jak jakaś prosta pomoc, niż poważne biuro projektowe. Pamiętaj, że nazwa wbrew pozorom jest bardzo ważna. to ona decyduje w duzym stopniu o tym, czy ktoś wybierze Twoją ofertę. Jeśli nazwa będzie dobra i jeśli oferta również, to w momencie, w którym ktoś znajdzie w wyszukiwarce odnośnik do Twojej firmy bardzo prawdopodobne, że kliknie właśnie weń, jeśli jego uwaga zostanie przykuta przez odpowiednią nazwę. potem wystarczy zaprezentować odpowiednio ofertę (i mieć ją dobrą)a możliwe, że taka osoba nie będzie już szukała dalej. Dlatego całą sprawę warto przemyśleć raz jeszcze.
  11. Pomysł jest świetny, tyle, że spóźniony chyba z 7 lat. Takich tabletek na naszym rynku jest kilka, jeśli nie kilkanascie rodzajow.