AnoMaciek

Użytkownik
  • Zawartość

410
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O AnoMaciek

• Ranga
    Ekspert

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

23818 wyświetleń profilu
  1. Mogę. Na razie jestem w Properly na minusie jakieś 70 euro, ale i tak myślę że to mało patrząc na to jak walniete są teraz rynki przez koronawirusa, więc czekam aż odbije i zarobi
  2. ja teraz współpracują z firmę Properly (Prop-erly.eu), i tam kluczem ich strategii automatycznej jest... trzymanie się strategii 🙂 Cierpliwość robi swoje, czasem strategia traci 2 miesiace a potem odrabia wszystko, jak nie potrafię sam zaprogramować czegoś takiego, ani opracować zasad, które handlowałyby na forexie bez mojego udziału, więc korzystam z takich rozwiązań, pod warunkiem, że zachowują day trading, nie przedłużają pozycji i nie trzeba za nie co miesiąc płacić,bo tez zdarzyło mi się przejechać
  3. zgadza się @dyziu35 Równie dobrze można się w przychodni zarazić koronawirusem, albo rzeżączką 😉 gwarancji nie ma, więc co do forexa to ja bym spi..lał od wszystkich co to obiecują tam "bezpieczne" i "pewne" zyski. to ściema P.S czytajcie regulaminy firm z którymi działacie, tam zawsze jest wpisana klauzula o ryzyku! i dlatego np korzystam z automatów Properly, bo mi nie żenią kitu że gwarantowane, sranki obiecanki
  4. weryfikowałem różne firmy, każda ma jakies minusy, cudów nie ma. Ale zdecydowałem się na 1 strategię w Properly po rozmowie z właścicielem, wiec bede dawał znać jak idzie.
  5. Daję znać, że rozmawiałem z właścicielem Miłoszem Cichockim, - wg mnie sensowny gość, wchodzę w temat i zobaczę jak to się rozwinie
  6. Ok, jestem po kontakcie z właścicielem, chciałem napisać wcześniej ale forum nie działało he he he. Wydaje sie facet w porządku, wiec co mówi i jak mówi, nie unika pytań, biuro jest, umowa jest, nie mam się za bardzo do czego przyczepić, chyba że do tego żeby dawali automatom większą swobodę w grze, bo mam wrażenie że mocno je ograniczają żeby minimalizować straty
  7. wg mnie tylko strategia konkretna ma sens, nie ma co liczyć na łut szczęscia na forexie
  8. Co to za bzdura totalna z tekstem "zarabiaj becznie na forex"?! Nie ma czegoś takiego jak bezpieczne zarabianie na forex, bo to jest rynek możliwości i ryzyka. I jedyne co masz tam gwarantowane, to to, że mozesz stracić. Jak słyszę takie teksty o bezpiecznej grze, to mnie lekko szlag trafia, bo potem jeden jeleń z drugim się na to łapie. Bez względu na to czy grasz na forex sam, czy jakieś automaty typu Properly czy STE używasz, czy jakiekolwiek inne, to ZAWSZE można stracic. Nie róbcie ludziom papki z mózgu
  9. Zgadzam się. Czasami możemy chcieć inwestowac na forex, ale próba czasu pokaże, że np. ni emamy do tego chociażby predyspozycji emocjonalnych, bo zwyczajnie stres nas zżera, nerwy, i podejmujemy złe decyzje. Nie kazdy nadaje się na tradera więc nie ma się co oszukiwać. Ja osobiście wolałby wrzucić wolne (zaznaczam: WOLNE ŚRODKI) na kilka automatów na forexa, moze któryś zadziała, niż trejdować sam, jak wiem, ze u mnie emocje jak na hustawce. Teraz myślę nad automatem STE albo automatem na protradingu w firmie Properly, ale jeszcze nie zdecydowałem.
  10. ja tam nie wierzyłbym, że zaraz nie wiem ile lat będą te strategie działać, ale już 2-4 to wg mnie zysk się z kumulacji robi interesujacy
  11. jak na zyski w porównaniu do lokat, to jest przesadnie wygórowany:) ale jak na to jakie zarobki potrafią generować profesjonalni traderzy forex, to tak, masz rację nie jest wygórowany. @dyziu35 co do pytania kto korzysta to tam na stronie w dziale kontakt mają nazwiska i maile do osób, które mają tam kupione strategie, ja jeszcze chcę osobno się skontaktować z właścicielem firmy Properly, bo zanim wyłoże środki to jednak chcę porozmawiać. Mam talent do wyczuwania sciemniaczy, więc zobaczymy;)
  12. słuszna uwaga domna. Forex NIGDY nie był rynkiem pewnych zysków, i nie będzie. jak komuś to nie pasuje i nie ogarnia to sorry ale nie powinien maczać w to palców
  13. Automaty też wcale nie są takie cud miód och ach, mają plusy, wiadomo, ot chociaż nie musi jeść i spać, (tu fajny txt w temacie: prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-nigdy-sie-nie-mecza/ ), ale mają i minusy, bo źle ustawione mogą coś zmalować na twoim saldzie jak śpisz i np wyczysćic ci konto