AnoMaciek

Użytkownik
  • Zawartość

389
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O AnoMaciek

• Ranga
    Ekspert

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

23371 wyświetleń profilu
  1. opcji zarabiania w necie jest dużo, ale trzeba dobrze filtrować żeby si nie nadziać
  2. nie rozumiem jak pożyczka czy kredyt może być zakończeniem czyichs problemów finansowych... przecież to jest ich początek..
  3. ja lecę na linuxpl - tani nie są ale bardzo porządni goście
  4. Boże, jak ja się cieszę że nie siedzę w branży zywieniowej jak takie cuda czytam he he he
  5. No dokładnie, przy uchylonym oknie malować i od razu od samego początku się wietrzy. Poza tym jak poszperasz po farbach do wnętrz jak tu: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/farba-do-...-najlepsza/200/ fajnie opisali, to trafisz też na takie, które są ciut droższe, ale za to szybko schną, to ja bym się właśnie na coś pod tym katem decydował.
  6. Firma wykańczająca chaty - Wawa, tanio, na fakturę? Potrzebna mi umowa z taką firmą, gwarancja szybkiego terminu i faktura. Żadnych kombinacji typu wykonanie na mordę..
  7. Może nie codziennie, ale ze 2 razy na miesiąc wychodzę na takie imprezy. Dla czystości umysłu.
  8. Co to znaczy dekarbonizacja energetyki?? Podobno ważne jeśli chodzi moc i prąd, ale jakoś dziwne skoro nasz rząd naciska na wyngiel...
  9. Słuchacie w domu muzyki na głośnikach, czy rodzina marudzi? Jak rozwiązujecie kwestie tego, że komuś nie podoba się muzyka, której się słuchacie?
  10. Zabawki dla 4 latków - żeby jakoś je zająć na dłużej? Mamy dwójkę 4 latków i szukamy czegoś oryginalnego - co podpowiecie?
  11. Ile trzeba po odmalowaniu pokoju czekać z "wprowadzką"? Chodzi o pokój dziecka, więc jak odmalujemy już, (dopiero się przymierzamy), to kiedy można już wstawić łóżko i pozwolić dziecku spać w srodku?
  12. Karty graficzne AMD - która teraz warta uwagi? Co możecie polecić na potrzeby gier?
  13. Jak budujecie lepsze relacje z klientami? Co się sprawdza, a po jakie metody lepiej nie sięgać?