AnoMaciek

Użytkownik
  • Zawartość

404
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O AnoMaciek

• Ranga
    Ekspert

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

23599 wyświetleń profilu
  1. wg mnie tylko strategia konkretna ma sens, nie ma co liczyć na łut szczęscia na forexie
  2. Co to za bzdura totalna z tekstem "zarabiaj becznie na forex"?! Nie ma czegoś takiego jak bezpieczne zarabianie na forex, bo to jest rynek możliwości i ryzyka. I jedyne co masz tam gwarantowane, to to, że mozesz stracić. Jak słyszę takie teksty o bezpiecznej grze, to mnie lekko szlag trafia, bo potem jeden jeleń z drugim się na to łapie. Bez względu na to czy grasz na forex sam, czy jakieś automaty typu Properly czy STE używasz, czy jakiekolwiek inne, to ZAWSZE można stracic. Nie róbcie ludziom papki z mózgu
  3. Zgadzam się. Czasami możemy chcieć inwestowac na forex, ale próba czasu pokaże, że np. ni emamy do tego chociażby predyspozycji emocjonalnych, bo zwyczajnie stres nas zżera, nerwy, i podejmujemy złe decyzje. Nie kazdy nadaje się na tradera więc nie ma się co oszukiwać. Ja osobiście wolałby wrzucić wolne (zaznaczam: WOLNE ŚRODKI) na kilka automatów na forexa, moze któryś zadziała, niż trejdować sam, jak wiem, ze u mnie emocje jak na hustawce. Teraz myślę nad automatem STE albo automatem na protradingu w firmie Properly, ale jeszcze nie zdecydowałem.
  4. ja tam nie wierzyłbym, że zaraz nie wiem ile lat będą te strategie działać, ale już 2-4 to wg mnie zysk się z kumulacji robi interesujacy
  5. jak na zyski w porównaniu do lokat, to jest przesadnie wygórowany:) ale jak na to jakie zarobki potrafią generować profesjonalni traderzy forex, to tak, masz rację nie jest wygórowany. @dyziu35 co do pytania kto korzysta to tam na stronie w dziale kontakt mają nazwiska i maile do osób, które mają tam kupione strategie, ja jeszcze chcę osobno się skontaktować z właścicielem firmy Properly, bo zanim wyłoże środki to jednak chcę porozmawiać. Mam talent do wyczuwania sciemniaczy, więc zobaczymy;)
  6. słuszna uwaga domna. Forex NIGDY nie był rynkiem pewnych zysków, i nie będzie. jak komuś to nie pasuje i nie ogarnia to sorry ale nie powinien maczać w to palców
  7. Automaty też wcale nie są takie cud miód och ach, mają plusy, wiadomo, ot chociaż nie musi jeść i spać, (tu fajny txt w temacie: prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-nigdy-sie-nie-mecza/ ), ale mają i minusy, bo źle ustawione mogą coś zmalować na twoim saldzie jak śpisz i np wyczysćic ci konto
  8. I pewnie właśnie przez takie słomiane zapały, lepiej sobie kupić automat, lub włożyć środki w coś, co samo będzie przynosić zysk, nawet śmieszna lokata, bo przynajmniej robi się czy się rozmyślisz, czy nie 😉
  9. W ogóle nie wiem po co tutaj o to pytasz, nie wystarczy firmę spytać dla której pracujesz? Albo wyślą Ci PIT, jak masz zatrudnienie, albo jak to forma współpracy to sama się rozliczasz w PIT (księgowy), albo jak na firmę to też ksiegowy. Nie widzę problemy w ogóle... Na tej stronie: prop-trading . pl - gdzies było o podatkach w jakiejś rozmowie, ale to musisz poszukac bo mi się nie chce drugi raz czytać, kto chce to znajdzie
  10. słusznie! i sprawdziłem z ciekawości - owszem, ma facebooka, linkedina i ejszcze pare innych kont na social mediach, więc na pewno spod ogona nikomu nie wyskoczył:)
  11. to prawda:) ale nie każdy chce się uczyć, dlatego właśnie są automaty:)
  12. Da się zarobić, jasne. Automaty na forex to nie jest jakaś wielka nowość i działają od lat, jedynie zwróciłbym uwagę na to, że wiele osób wykrozystuję chęć innych do automatycznego zarabiania na handlu walutami, i tworzy automaty poczwarki, których celem jest sprzedaz samego automatu, a nie to, żeby ktoś na nim zarobił... Niestety. Dlatego zanim sie zdecydujesz na jakikolwiek automat, to dobrze poszukaj w google opinii, jakie ludzie o takim automacie mają, wtedy mniejsze ryzyko, że nadziejesz się na ściemniaczy. Słyszałem też, ze fajnie sprawdza sie prop trading automatyczny do takiego zarabiania na automatach, ale nie wiem dokładnie jak to wygląda
  13. Co to jest proptrading? Jakie firmy w Polsce to prowadzą i jak można zarobić przez tą branżę? Czytam na stronach z UK że to popularny u nich model zarabiania na parach walutowych, forexie itd, ale nie moge się doszukać firm z PL, z których usług można by to skorzystać w tej dziedzinie, albo może zarejestrować się jako typowo klient? Nie żebym dysponowal jakąs wielką wolną gotówką, ALE... chętnie bym skorzystał z możliwości zarobienia w tej branży. ?