makówka

Użytkownik
  • Zawartość

25
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O makówka

• Ranga
    Początkujący
  1. jeśli jesteś fanką Christie to ja polecam Ci też książki Arthura Conana - świetny klimat akcji, grozy i tajemnicy, zwłaszcza tytuł "Pożegnalny ukłon". A co do gier to może spróbuj też poszukać czegoś na gry online - tam jest wiele kategorii gier do wyboru, również i detektywistyczne. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :)
  2. myślę, że nie można podać jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie :) musisz dopasować kupowany upominek do stylu obdarowywanej kobiety :)
  3. w pełni zgodzę się z poprzednikiem - niestety ale nie wierzę w skuteczność kursów online. z tego co zauważam Polakom największą trudność sprawiają nie kwestie składni, czasów czy braku znajomości słówek a właśnie komunikacja międzyludzka. mamy duże problemy przez pokonaniem psychicznego oporu przed rozmową z obcokrajowcem czy nawet w grupie w danym języku. niestety ale online takiej blokady nie pokonany więc zdecydowanie polecam kursy stacjonarne - w małych grupach - dodatkowo można zawsze liczyć na jakieś zagraniczne ciekawosti czy anegdotki, na które w szablonowow opracowanych kursach nie będzie miejsca :)
  4. szczrze to nie wydaje mi się aby, to od uczelni zależało powodzenie w prowadzeniu własnego biznesu. uważam, że przede wszytskim na własny biznes trzeba mieć pomysł i przysłowiową żyłkę do prowadzenia interesu a ponadto odpowiednie wsparcie finansowe dla startupaowców, jesli to konieczne :) z doświadczenia wiem, że studia niestety ale są zbyt pomocne w rozpoczęciu własnej działaności - już prędzej stawiałabym na podyplomówki, kursy czy szkolenia :)
  5. makówka

Ciekawe blogi

to i ode mnie blog firmowy o pozycjonowaniu :) http://www.pozycjonowanie.ideo.pl/pozycjonowanie-blog/
  6. Wg mnie to doskonały pomysł, przy wielu rodzajach firm. Do zalet wirtualnego biura należy głównie: • Odbieranie korespondencji umieszczanej w indywidualnej skrzynce pocztowej, • Biznesowy adres korespondencyjny do umieszczenia na wizytówce, w materiałach marketingowych, folderach, ulotkach oraz na drukach firmowych, • Korzystny wizerunek firmy poprzez często atrakcyjny adres • Miejsce do przyjmowania gości w profesjonalnym otoczeniu biznesowym, • Możliwość wykorzystania profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjno - szkoleniowych w atrakcyjnych cenach, • Oszczędności firmy - minimalizacja kosztów administracyjnych, • Korzystanie z usługi ksero i fax :)
  7. ja raczej nie jestem zwolenniczką zakupów odzieży przez internet - kilka razy kupiłam bluzki i sukienki w sklepacha online z odzieżą damską i za każdym razem coś nie pasowało - albo rozmiar jednak nie ten albo źle leżało. nie ma to jak przymierzalnia - tylko wówczas mamy pewność, że coś doskonale pasuje. z drugiej strony jeśli chodzi o ubrania to ryzykuję tylko na allegro - jeśli coś jest wyjątkowo tanie lub niezwykle oryginalne.
  8. zgodzę się - firma bazuje na pewnego już rodzaju tradycji i zaufaniu jakie też marka wypracowała sobie na bazie kontry do Avonu. nie wnikam w jakość kosmetyków, sama mam zupełnie inne preferencje ale abstrahując od marki - jeżeli nie wspólpraca z wizazystka, to sama mozesz nia zostac, krecac wlasne filmiki i wrzucajać je w formie tutoriali i recenzji zarówno na bloga jak i kanał youtube :)
  9. co do Hiszpanii to teraz Ryanair uruchomił wiele nowych połączeń. na przykład z Rzeszowa do Barcelony loty w maju i czerwcu w dwie strony to koszt niespełna 200 zł :)
  10. na pewno warto. to że reklama w Internecie rozwija się zaskakująco dobrze i szybko nie znaczy, że tylko na tym polu może ona funkcjonować. zwłaszcza w mniejszych miastach tablice reklamowe są niesamowicie skutecznym nośnikiem promocyjnym :)
  11. kwestia mailingu to raczej delikatna sprawa i tu raczej zdecydowałabym się na specjalistyczne firmy posiadające tego typu bazy. mamy wówczas pewność, że są one legalne ale przede wszytskim możemy dostać bazę doskonale stargetowana pod interesujace nas parametry. to chyba najawżniejsza sprawa w mailingu - dotrzeć do osób, które mogłyby być zaintersowane naszym produktem/usługą. przecież nie chodzi chyba o to, żeby po prostu zasypać korespondecją jak największą liczbę osób :)
  12. dokłdanie. samo założenie profilu na fb, to nic trudnego - sam fb krok po kroku prowadzi Cię po "kreatorze" utwarzania profilu ;) jest to proces intuicyjny, prosty i szybki. problem pojawia się przy rozpoczęciu komunikacji z potencjalnymi fanami oraz treścią jaką należałoby zapełniać profil. Myślę, że przy branży budowlanej (chociaż to też zależy od tego czym dokładnie się zajmujecie - bo pojęcie jest dosyć szerokie) znajdzie się sporo tematów ale trzeba też mieć czas by oddzielić ziarno od plew - czyli informacje nudne od informacji dla użytkownika ciekawych :) założine i nieaktualizowane, puste profile firmowe to okropna ujma na wizerunku - już lepiej ususnąć konto :)
  13. dokładnie. cokolwiek by się nie wydarzyło po drodze faktem jest, że zmienił oblicze Internetu a i to mało powiedziane bo można by nawet rzec, że poniekąd wpłynął na kulturę i społęczeństwa - ot chociażby rewolucje i protesty w wielu częściach świata, które początek miały właśnie na fb :)
  14. noo pomysł conajmnjiej dziwny. już nawet nie jest to kwestia odsprzedazy poniszcoznych zabawek ale sam pomysł, żeby jechać na maisto po to by wypożyczyć klocki czy lalkę jest mocno wątpliwy ;)
  15. mam dokładnie tak samo - owszem są wielcy ludzie - tacy jak Steve Jobs czy wymieniany praktycznie w każdym poście twórca facebooka ale nie sądze, aby właśnie oni bezpośrednio wpływali na nas czy inspirowali do pracy. mnie także inspirują ludzie z mojego otoczenia - ludzie, którzy dodają mi motywacji, uczą, pokazują jak rozwiązywać pewne problemy. przede wszytskim wierzą w nas i właśnie to dodaje nam samym skrzydeł. tacy ludzie są tuż obok - naprawdę nie trzeba uciekać się do wielkich nazwisk :)