ernest

Użytkownik
  • Zawartość

959
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O ernest

• Ranga
    Ekspert

Contact Methods

• Website URL
    http://www.okuninka.org.pl

Ostatnio na profilu byli

49154 wyświetleń profilu
  1. Jest kilka rzeczy o których trzeba pamiętać publikując film na youtube.Trzeba zadbać o jakiś dobry tytuł - najlepiej tożsamy z frazami jakie ludzie wpisują w Google. Kolejne kwestie to opis, czyli to co znajduje się na filmie + jakieś przydatne informacje opcjonalnie linki. Kolejna kwestia to taki, nazwę pliku wideo oraz odpowiadanie na komentarze które pojawiają się pod filmikiem.Oczywiście najważniejszą kwestią, która powinna znaleźć się na samej górze listy to sam film, jego jakość oraz treści które się w nim znajdują, zwłaszcza, jeżeli mają to być filmy reklamowe. Jeżeli sam nie jesteś w stanie tego ogarnąć, to zawsze możesz to komuś zlecić np tutaj: https://czarnazebra.pl/filmy-reklamowe/
  2. Czy ktoś może przerabiał tematykę osprzętu elektrycznego? Mam tutaj na myśli przede wszystkim gniazdka, włączniki i wyłączniki. zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości, ale nie chciałbym też za bardzo przepłacać. Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
  3. Dodam, że ma to być sklep samoobsługowy. Zastanawiam się nad jego umeblowaniem. Robiliście to wg określonego wcześniej projektu? Jak to u was wyglądało?
  4. Chodzi o budynek wykorzystywany do celów zarobkowych. A więc wszystko trzeba w nim kontrolować - łącznie ze zużyciem mediów. Pytanie, jak to kontrolować - kilka wodomierzy, podliczników elektrycznych itd. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?
  5. Potrzebuję zakupią agregat prądotwórczy do utrzymania chłodni. Aby w przypadku braku zasilania, nie doszło do rozmrożenia. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
  6. Szukam opinii na temat towarzystw ubezpieczeniowych - na temat ich podejścia do ubezpieczenia oraz tych wszystkich kwestii związanych z wywiązywaniem się z umów ubezpieczeniowych, wypłacania odszkodowań itd.
  7. Chcemy ją postawić w jakimś dobrze widocznym miejscu, aby była cały czas pod ręką, gdy pojawi się taka potrzeba. Możecie polecić coś z tego zakresu?
  8. Potrzebuję jakiejś uniwersalnej kurtki motocyklowej. Możecie polecić mi coś z tego zakresu - motocykl, ma to być Honda CBR 125 - czyli taki motocykl jakim można jeździć na co dzień, na prawo jazdy na kat. B. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
  9. Gdzie we Wrocławiu szukać kontenera z przeznaczeniem do tego typu zadań. Czy ktoś już to może przerabiał wcześniej?
  10. Poszukuje frezarki ze sterowaniem 3D do frezowania w twardym drewnie, aluminium (180 HB), nie byłoby źle gdyby mogła na mniejszych posuwach podziałać coś w stali. Planuje również na własne potrzeby wykonywać formy wtryskowe z aluminium do tworzyw. Może są tu użytkownicy w/w maszyn i mogą się o nich wypowiedzieć, ew polecić inne maszyny w określonym budżecie?
  11. Kiedyś była NK, później pojawiła się era Facebook. Obecnie coraz większą popularność zdobywa Instagram. Pojawia się więc pytanie o to, w jaki sposób można wykorzystać potencjał portalu Instagram i przekuć go jako medium do wsparcia akcji promocyjnej zlecanych przez określone firmy, działające w określonych branżach.
  12. Jakie warunki powinny zostać spełnione, aby można było ogłosić upadłość konsumencką? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Na co należy zwrócić uwagę przy jej ogłaszaniu?
  13. Jak w temacie - potrzebuję agregatu prądotwórczego. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jego zakupie?
  14. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Na czym dokładnie polega marketing automation??
  15. A mowa jest konkretnie o witrynie http://szynoprzewody.info/ z branży elektrycznej, na której można znaleźć wiele interesujących oraz przydatnych informacji z zakresu szynoprzewodów, ich wykorzystania w zakładach przemyslowych, punktach usługowych, obiektach mieszkalnych oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dostarczania wysokiego napięcia, w sposób bezpieczny i efektywny. Można dowiedzieć się jakie są przewagi szynoprzewodów nad tradycyjnymi sposobami dystrybucji energii elektrycznej.