aga2244

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O aga2244

• Ranga
    Początkujący
  1. Potrzebuje przejść dosyć szybki kurs rosyjskiego. Mam na oku ten kurs online chatterbox. Może ktoś zna? Oferta wydaje mi się ciekawa głównie ze względu na lektora na żywo. Co myślicie o takich kursach? Może lepiej wybrać stacjonarną szkołę?
  2. Polecam zajrzeć na mieszkanie-dla-mlodych.pl. Tam rzetelne informacje na temat tego programu.
  3. Ranking kredytów hipotecznych znajduje się na mieszkanie-dla-mlodych.pl. Na portalu gromadzone są wszelkie informacje na temat programu Mieszkania dla młodych.
  4. Przed wyborem konta lepiej dokładnie przejrzeć oferty. Pomocne w tym są porównywarki, polecam comperia. Tam na bieżąco aktualizują oferty banków.
  5. Ciekawy jest także kredytolog - serwis specjalizujący się w sprawach finansowych. Dodajesz zlecenie na np. kredyt,czekasz na oferty i wybierasz najkorzystniejszą.
  6. katalogfirm.pro - dzięki temu serwisowi znajdziesz profesjonalną i rzetelną firmę czy wykonawcę.
  7. aga2244

PayTrade

Ja mam nieco mniejsze zyski, bo 200 euro ale to i tak sporo jak dla mnie. A złoto też już sobie zamówiłam do domku:)
  8. To szkolenie dla handlowców zawiera to czego akurat ty potrzebujesz, tzn. nie ma sztywnego programu szkolenia. Wybierane są te zagadnienia, które Ciebie interesują. Poza wiedzą jest oczywiście praktyka. Sporo osób wykupuje to szkolenie aby np. przygotować się do konkretnej rozmowy z ważnym klientem.
  9. Szkolenia sprzedażowe – dostosowane w 100% do Twoich potrzeb. Poznaj i przećwicz skuteczne narzędzia, które zwiększają szanse na sprzedaż. szkoleniasprzedazowe.org
  10. aga2244

PayTrade

PayTrade to nowy sposób na dodatkowy zarobek. Firma współpracuje z renomowanymi firmami finansowymi. Klubowicz bierze udział w zarabianiu całej firmy oraz otrzymuje określoną kwotę - nigdy mniej niż w poprzednim miesiącu. Z tego co widać to firma szybko się rozwija- rozpoczęcie działania na terenie Czech i Słowacji już w listopadzie. Codziennie o 20:00 na stronie PayTrede.eu odbywają się Webinary.
  11. Szukam firmy specjalizującej się w monitoringu gps. Mam na oku tą firmę - SAS GPS jednak przed podjęciem decyzji chciałabym uzyskać jakieś opinie na jej temat oraz innych firm. Proszę zatem o pomoc.