ch1cken

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ch1cken

• Ranga
    Początkujący
  1. Witajcie, mam 19 lat i jestem w trakcie sprzedaży działki rekreacyjnej. Z tych pieniędzy chciałbym założyć firmę w mieście o wielkości ok. 100 tyś. W tym roku idę na studia ekonomiczne zaoczne i chciałbym przez czas studiów firmę rozwinąć, by po nich uzyskać dochód, z którego będę mógł się utrzymywać. Myślałem o założeniu pizzerii zajmującej się wyłącznie pizzą na dowóz i wynos z okienka, aczkolwiek większość osób odradza mi ten pomysł ze względu na brak doświadczenia oraz koszty z tym związane. Sprzęt + SANEPID, wynajem lokalu ok, ale co potem? Po pół roku może okazać się, że nie będę miał pieniędzy na pensje dla pracowników. Poza tym ten region jest dosyć ubogi. Moim drugim pomysłem był import z Chin jakiś towarów albo z Turcji odzieży i bielizny, a później sprzedaż tego na targowisku. Ale bez znajomości i doświadczenia trudno to ruszyć, bo bardzo łatwo o oszustwo. Chcę sobie też dorabiać na tworzeniu stron internetowych dla firm. Nie jestem w webmasterce i grafice bardzo dobry, ale coś tam umiem. :) A wy macie może jakieś pomysły? Nie interesuje mnie zarabianie przez internet i inne pseudobiznesy typu Forex, MLM.