mrowka

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O mrowka

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na pewno jest to metoda ciekawa i pozwala skutecznie monitorować pracowników, jednakże nigdy nie da 100% gwarancji, że wszystko jest ok.
 2. Nikt nie zostawia (sprzedaje) zarabiającego biznesu. Pewnie widzi, że łatwo nie będzie i chce go sprzedać lub reputacja marki którą dysponuje jest marna.
 3. Niestety kolejna strona, która ma budować listę mailingową. Takich kursów to jest w sieci na pęczki i nie trzeba zapisywać się na listę, żeby je dostać.
 4. Ciekawa sprawa, ale w dzisiejszych czasach nie warto korzystać z gotowców, trzeba czymś się wyróżnić z tłumu, oryginalnym CV.
 5. No niby są jak np. http://legalne.info/Biznes-Plan-TUBU,program,download,2444 tyle że nie widzę, aby były jakoś szalenie rozbudowane i pomocne. Nie lepiej klasycznie zrobić?
 6. No tak tylko to są płatne dokumenty. Nie ma czegoś darmowego? Ja rozumie że taki wzór może coś kosztować ale cena która tam jest odstrasza (to nie tylko moje zdanie).
 7. Od strony prawnej nie wiem jak to dokładnie wygląda. To już jest świadczenie usług na rzecz innych ludzi więc bez działalności gospodarczej chyba się nie obejdzie. Największy problem może być w tych "ruchliwych miejscach". Przystanki są miejscem publicznym i stanowią czyjąś własnością tak? Chcesz prowadzisz na tym terenie działalność bez dokumentów, nie mówię tego żeby Cię zniechęcić czy coś, ale żeby to nie skończyło się tak jak z tymi sklepikarzami, co na rynku bez zezwolenia stali i oferowali produkty/usługi za co straż miejsca wystawiała im mandaty.
 8. Każda możliwość zbytu jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Sam pomysł wygląda ciekawie i być może coś się uda fajnego z tego zrobić.