stresh

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O stresh

 • Ranga
  Początkujący
 1. Konkurencja jest potrzebna do odpowiedniego działaniu rynku, ale ta zdrowa konkurencja i uczciwa. Można by powiedzieć, że profesjonalna, która stoi na tym samym poziomie co ty rzucając niskie ceny swoich ofert, a nie że robią byle co i byle jak i tym samym dobierają nam klientów mimo, że nie spełniają odpowiednich warunków by zadowolić własnego klienta.
 2. No ja tam się nie znam na internetowych zleceniach, wszedłem tutaj przypadkiem bo interesuje mnie tematyka biznesu. Zawsze znajdzie się ktoś kto obniża tobie poziom cen za wykonanie pracy. Nie zawsze są to dzieciaki. Bo ja pracując w branży budowlanej nie raz odczułem niskie ceny konkurencji na plecach. Lecz długo to nie trwało i wyszedł profesjonalizm niby konkurencji.
 3. Jako 17latek roznosiłem ulotki, reklamówki itp Uzbierałem kasę i miałem fajne wakacje. Kasa nieduża no ale w sam raz na takie nastolatka. Potem jak już będzie po szkole i będzie miał te 18 lat to może pomyśleć o własnym interesie, bo będzie to idealny czas na takie przemyślenia i pomysły.
 4. Oj ja nie wiem czy takie dobre nawet w ocenie tych żurków. Ale tanie i to sprzyja wielkości sprzedaży tych właśnie trunków. Sam wolałbym zawitać do jakiegoś porządnego sklepu z alkoholami świata, niż jakiegoś z alkoholami sięgającymi dna ;)