Koleczka

Użytkownik
  • Zawartość

265
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O Koleczka

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

16954 wyświetleń profilu
  1. Dobrze, by było kupić mamie prezent, który będzie faktycznie dla niej. Nie powinien to być zestaw sztućców, a np. torebka. Moja mama miała niedawno imieniny i kupiłam jej porządną, skórzaną torebkę z Merg w kolorze czarnym. Mama sporo rzeczy nosi do pracy, więc duża torebka jej się na pewno przyda.
  2. Nie wiem, skąd mają. Istotne, że te dane się zgadzają. Data aktualizacji jest podana. Ale przecież jeśli masz jakieś wątpliwości, to sam możesz wszystko weryfikować ręcznie 😉
  3. Używasz do tego porównywarki PanWybierak. To naprawdę bardzo proste. Trzeba podać tylko dane adresowe, a dalej już tylko wybrać usługę. Oni ci pokazują, co jest dostępne w tej lokalizacji. Fajna opcja.
  4. Ale gdzie konkretnie? Pod jakim adresem? Mogę ci wymieniać światłowody dostępne w mieście, ale co z tego, skoro one i tak nie są dla ciebie dostępne? Przecież w budynku obok może być, a w twoim już nie.
  5. A są jakieś różnice w cenie? Najlepiej to zadzwoń do PanWybierak - oni codziennie rozmawiają z klientami tych firm, więc podpowiedzą coś na temat działania BOKu, niezawodności. Podejrzewam, że pod względem ceny nie będzie specjalnych różnic.
  6. Znajdź w Google porównywarkę PanWybierak. Tam wystarczy tylko wpisać dane adresowe i wybrać usługę, która cię interesuje. To wszystko. Dane są aktualne - na liście propozycji zobaczysz datę ostatniej aktualizacji. To cię powinno najbardziej zainteresować. Tak chyba najwygodniej.
  7. Podaj adres firmy. Bez tego nie da rady dać dobrej propozycji, bo światłowody są dostępne tylko dla wybranych lokalizacji. To nie działa tak, że one są wszędzie. Nawet net mobilny nie jest dostępny w każdej lokalizacji.
  8. Moim zdaniem Netia jest lepszym pomysłem, ale jak to dopasujesz, to już Twoja decyzja. Tutaj masz większe pole do weryfikacji. Przy firmach lokalnych będzie trudniej. A zresztą - zobacz, co ci konkretnie powiedzą goście z porównywarki. Oni mają na co dzień do czynienia z tym tematem.
  9. Możesz przecież porównać sam ze 2-3 oferty i wszystko będzie jasne, prawda? Ale raczej nie spodziewaj się, że coś będzie nie tak. Na 90 proc. będzie się wszystko zgadzać. Przecież na liście wyników masz podaną datę ostatniej aktualizacji.
  10. Wystarczy VPS z Firehost. Tzn. jakieś małe sklepy może dadzą radę na kontach dzielonych, ale już każdy średniej wielkości sklep raczej będzie potrzebować VPS-a.
  11. Tutaj masz pokazane w zasadzie wszystko na ten temat - panwybierak.pl/oferty/internet-domowy-stacjonarny/56 Jest opisane, o co w tym chodzi o jak działa. Tylko podaj swój adres. Później zobaczysz listę ofert no i datę ostatniej aktualizacji. To konkret.
  12. Bez lokalizacji nie da się zaproponować żadnej usługi internetowej, bo niby w jaki sposób? Przecież każdy adres, to całkiem inna usługa i zwyczajnie to wszystko trzeba jakoś dopasować.
  13. Załóż go na Firehost. Koszt niewielki, a cała usługa powinna działać znakomicie. Nie ma potrzeby kupowania droższego hostingu pod taką działalność.
  14. Pod to na spokojnie wystarczy Firehost - nie ma sensu wydawanie większej kasy. Bo po co?
  15. Porównaj nawet cenowo do Firehost - odpal test, wrzuć jakieś stronki. Powinno to niezawodnie działać.