Koleczka

Użytkownik
  • Zawartość

258
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O Koleczka

• Ranga
    Ekspert
  1. Moim zdaniem Netia jest lepszym pomysłem, ale jak to dopasujesz, to już Twoja decyzja. Tutaj masz większe pole do weryfikacji. Przy firmach lokalnych będzie trudniej. A zresztą - zobacz, co ci konkretnie powiedzą goście z porównywarki. Oni mają na co dzień do czynienia z tym tematem.
  2. Możesz przecież porównać sam ze 2-3 oferty i wszystko będzie jasne, prawda? Ale raczej nie spodziewaj się, że coś będzie nie tak. Na 90 proc. będzie się wszystko zgadzać. Przecież na liście wyników masz podaną datę ostatniej aktualizacji.
  3. Wystarczy VPS z Firehost. Tzn. jakieś małe sklepy może dadzą radę na kontach dzielonych, ale już każdy średniej wielkości sklep raczej będzie potrzebować VPS-a.
  4. Tutaj masz pokazane w zasadzie wszystko na ten temat - panwybierak.pl/oferty/internet-domowy-stacjonarny/56 Jest opisane, o co w tym chodzi o jak działa. Tylko podaj swój adres. Później zobaczysz listę ofert no i datę ostatniej aktualizacji. To konkret.
  5. Bez lokalizacji nie da się zaproponować żadnej usługi internetowej, bo niby w jaki sposób? Przecież każdy adres, to całkiem inna usługa i zwyczajnie to wszystko trzeba jakoś dopasować.
  6. Załóż go na Firehost. Koszt niewielki, a cała usługa powinna działać znakomicie. Nie ma potrzeby kupowania droższego hostingu pod taką działalność.
  7. Pod to na spokojnie wystarczy Firehost - nie ma sensu wydawanie większej kasy. Bo po co?
  8. Porównaj nawet cenowo do Firehost - odpal test, wrzuć jakieś stronki. Powinno to niezawodnie działać.
  9. Odpal sobie Firehost nawet tylko dla porównania - żeby zobaczyć, jakie są różnice w poziomie, jakości i nie tylko 😉
  10. Firehost - polecam. Tanio, szybko, sprawnie - nie ma co kombinować.
  11. Na pewno Firehost - za niską cenę i niezawodność, ale ogólnie test darmowy, wybór panelu zarządzania również. Zatem? Po co kombinować? Zacznijcie od nich. Nie podejdzie wam, to dopiero wtedy zaczniecie kombinować z innymi usługami.
  12. Znajdź sobie kamerę locon w Google. Masz opcję obrotową i normalną. Kamery z wykrywaniem ruchu, które nagrywają, kiedy coś zaczyna się dziać. To naprawdę konkretne rozwiązanie. Największe plusy? Np. to, że materiał trafia do chmury. Nie jest zapisywany na twardych dyskach. I akurat dla nas to było bardzo istotne.
  13. W Firehost test VPSa macie całkowicie za darmo. Takie rzeczy raczej się nie zdarzają, a tam tak jednak jest. Przy czym serwer jest naprawdę solidny. Wiele stronek tam mamy, wiemy jakie są różnice.
  14. Bo to są hostingi dla bogatych ;-) Na Firehost nie mam takich jazd. Wszystko działa normalnie, a płacę grosze. Nigdy nie rozumiałem, po co ludzie wydają tyle kasy na hosting. Ale kto bogatemu zabroni? ;-)
  15. Potwierdzam niezawodność działania Firehost. Mijają lata, a tam w dalszym ciągu wszystko w najlepszym porządku. Fajna jakość, niezawodność, solidność. Tutaj akurat nie mam zamiaru czegokolwiek zmieniać, bo jesteśmy zadowoleni z tego, co mamy. Kawał solidnego serwera.