Mirosław

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Mirosław

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

859 wyświetleń profilu
  1. Nie piszcie takich rzeczy o kasach z elektroniczną kopią, bo moja żona później takie rzeczy czyta i się stresuje :D A mamy taką już od ponad roku i żadnych problemów które tutaj piszecie nie mieliśmy ;) Ale kupiliśmy porządną kasę w Procash, nie było do tej pory żadnej awarii (a nawet jakby miało się coś stać, to zdecydowaliśmy się na serwis 24h)
  2. Ja brałem kredyt gotówkowy na rozwój działalności w złotówkach za pośrednictwem takiej instytucji jak Sales Group. Jestem dopiero na początku spłacania, ale w sumie nie żałuję że wziąłem, bo mój interes wreszcie ruszył z miejsca, powoli idziemy do przodu i odnosimy sukcesy. Ale bez wkładu pieniędzy nic by z tego nie wyszło. Na kredycie w złotówkach póki co źle nie wychodzę. Na szczęście firma generuje coraz większe zyski więc nie jest ciężko spłacać raty, dajemy spokojnie radę.
  3. Sauna ok, ale soraium.... no nie jestem przekonany. Tyle tego jest i mam wrażenie, ze się zamyka coraz więcej bo mało dochodowe :) Solarka już nie jest w modzie.
  4. Pizzerii u nas w karju pod dostankiem, co róg to nowa, więc nie sadzę by był to dobry pomysł. Konkurencja zbyt duża.
  5. Zależy Ci bardziej na grach planszowych do wspólnej zabawy czy grach komputerowych gdzie zaangazowane jest tylko dziecko??
  6. Wyjazdy też są niezłym sposobem, ale moim zdaniem najlepszą motywacją pracownika jest zapewnienie mu takich warunków pracy zeby mu sie dobrze i efektywnie pracowało.
  7. ja bym dał może jakąś plecioną wiklinę, w białym kolorze? Tak mi sie to jakoś ze stylem retro kojarzy
  8. Po akcjach z AMber Gold to nie wiem czy ktoś się odważy zainwestować w złoto :)
  9. Racja, przy takiej specyfice biznesu to muszą być dobre materiały. Dzięki za namiar na PS, przedzwoniłem tam i chyba mają czego mi trzeba. W przyszłym tygodniu wybieram się do Radzymina ustalić szczegóły, zawsze lubię zobaczyć co i jak wygląda na miejscu. Nie ma co czekać, trzeba ruszać z interesem ;)
  10. Witam. Planuję biznes w swojej okolicy w postaci myjni samoobsługowej. Wiem, że jest zapotrzebowanie, ponieważ dokonałem odpowiedniego researchu :rolleyes: . Mam pytanie do Państwa natury organizacyjnej – mianowicie oczekuję od Państwa rekomendacji producenta namiotów halowych, zadaszeń o dużych powierzchniach - planuję 6 stanowisk. Nie powiem, porównywałem już ofertę, jednak zawsze warto dopytać się osób postronnych.