m@niek

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O m@niek

 • Ranga
  Początkujący
 1. Gdzie szukacie eksperckiej wiedzy na temat produktu(która reklama Was bardziej przekonuje). Bełkot na portalach branżowych(często sponsorowane) czy blogi niezależnych pismaków (więcej). Komu wierzycie - czyli czyja reklama opinia jest przekonująca. A może inne czynniki odgrywają większą rolę.
 2. Nie lubię stron żeby coś wygenerować trzeba przejść całą rejestrację. Co do kolorowych CV jak ktoś chce dostać pracę jako grafik to ok, w innym przypadku odradzam.
 3. Jak masz fajną usługę FB może okazać się motorem napędowym Twojego biznesu. Znam jeden przypadek który napędza klientów z FB, moja koleżanka jest fotografem (sesje zdjęciowe plenerze i nie tylko) 98 % klientek, klientów z polecania z FB. Biznes się kręci - miasto Wa-wa.
 4. To prawda klient źle obsłużony i mający alternatywę dla poprzedniej placówki wybierze tą drugą, sam tak robię.
 5. Ostatnie badania pokazały że połowa polaków zadłuży się na święta, a to kredyt, pożyczka czy debet na karcie kredytowej. Święta to taki specjalny okres (jak widać pojawia się w okresie przedświątecznym więcej reklam). Zabawki coraz bardziej wymyślne i ceny coraz większe.