optimusnaczelny

Użytkownik
 • Zawartość

  515
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O optimusnaczelny

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

32841 wyświetleń profilu
 1. Zastanawiamy się nad zakupem mieszkania - chodzi o cele inwestycyjne. Pytanie, jakie lokalizacje warto brać pod uwagę? Aby zwrot zwynajmu był możliwie największy w stosunku do wyłożonej gotówki?
 2. A możecie polecić kogoś na dalszą trasę?
 3. Jaki system moglibyście polecić do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów? A wiec tych wszystkich rzeczy które teraz wykonuje się poprzez standardowe wydruki z drukarki. Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?
 4. W wielu miastach bardzo często odbywają się targi hotelarskie na których to prezentowane są produkty i usługi poszczególnych firm. Myślę, że na takich właśnie targach istnieje możliwość zapoznania się szczegółowego, poznania opinii innych użytkowników itd. Przeglądając w Google można trafić też na takie jak te tutaj oferty: http://www.prohotelcosmetics.pl/oferta/akcesoria-hotelowe
 5. Czy mailing to dostatecznie skuteczna forma reklamy? Jakie są wady i zalety z tym związane? Na co należy uważać wysyłając mailing do klientów?
 6. Wydaje mi się, że takich miejsc jest dosyć dużo. Przeglądałeś oferty z sieci, czy szukasz po prostu miejsc godnych polecenia? Firmy które zajmują się tego typu usługami. Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze tutaj: http://www.ea.krakow.pl/sprezyny-gazowe.html Masz tam specyfikację tego typu urządzeń.
 7. Pełną listę tłumaczy przysięgłych znajdziesz m. in. na stronach ministerstwa sprawiedliwości. Konkretnie tutaj: https://bip.ms.gov.pl/pl/rejestry-i-ewidencje/tlumacze-przysiegli/lista-tlumaczy-przysieglych/ Wybierasz literę, pojawiają Ci się miasta i miejscowości, następnie klikasz i pojawia się lista języków. Poza tym coraz więcej osób korzysta z biura tłumaczeń zdalnie, za pośrednictwem kuriera lub poczty. Na http://www.kancelariatlumacza.pl/ możesz sobie sprawdzić.
 8. Czyli produkcja i odprzedawanie energii elektrycznej. Zastanawiam się jakie są realne korzyści z tego typu instalacji. Chętnie poczytałbym wypowiedzi osób które zdecydowały się pójść w zarabianie na fotowotaice.
 9. Każda firma wraz z rozwojem świadczonych przez siebie usług potrzebuje na pewnym etapie wdrożenia systemu przy pomocy którego istnieje możliwość efektywnego zarządzania procesami w niej zachodzącymi. Mam tutaj na myśli takie procesy jak: - zarządzanie klientami; - zarządzanie pracownikami; - zarządzanie sprzetem i pojazdami firmowymi; oraz wiele innych, które można skonfigurować na dowolnym etapie, w zależności od wyboru systemu ERP. Polecam w związku z tym zapoznać się z https://www.finanse21.pl/dlaczego-warto-wybrac-oprogramowanie-erp.html Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.
 10. A jak wygląda sytuacja z kalibracją? Jak często należy kalibrować takie alkomaty?
 11. Chodzi o typowe meble biurowe? Najlepiej rozejrzyj się po sklepach meblowych - sieciowych. Myśle, że nie powinno być problemu ze znalezieniem. Poza tym obecnie niemal każdy sklep sieciowy posiada internetowy odpowiednik, co bardzo ułatwia kwestie związane z zakupami. Sprawdź sobie jeszcze na AJ: https://www.ajprodukty.pl/ Mają tam całkiem duży wybór
 12. Moim zdaniem to zdecydowanie średni pomysł. Wyobrażasz sobie, że przychodzi klient do Twojego biura i na wstępie wyciera swoje buty w logo Twojej firmy :) ? Nie będzie to chyba dobrze świadczyło. Jak już wybierasz wycieraczkę, to najlepiej taką która bedzie w maksymalny sposób estetyczna i funkcjonalna. Nie chcę wchodzić w szczegóły - sprawdź sobie po prostu tutaj https://polskieinformacje.pl/index.php/2017/11/04/wycieraczki-domu-wplyw-wystroj/
 13. Potrzebuję w miarę taniego w prowadzeniu konta firmowego. To na czym mi najbardziej zależy to niskie koszta związane z przelewami, wypłatami z bankomatów. Fajnie gdyby opcjonalnie była możliwość prowadzenia rachunku bankowego w walucie Euro. Możecie polecić jakieś w miarę tanie konto firmowe?
 14. Woda jest jaka jest. Z zakładów wodociągowych. Czasami leci brązowa. Jest też w niej wyczuwalny zapach chloru - połączonego w hmm takim innym dziwnym zapachem. Podobno taka jej natura. Najgorzej, że wyczówalna jest też w kawie czy herbacie. Możecie polecić coś w tym zakresie?
 15. Pytanie do pań :) Dziewczyny!! co byście wolały dostać na walentynki? Co roku pojawia się ten sam problem. Coś fajnego, nietuzinkowego :)