optimusnaczelny

Użytkownik
 • Zawartość

  525
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O optimusnaczelny

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

32959 wyświetleń profilu
 1. Wszystko tak naprawdę zalezy od tego ile masz pieniędzy, ze swojej strony polecam na miejsce organizacji Dwór Kolesin: http://dworkolesin.pl Świetny standard, dobre zaplecze konferencyjne jak rownież smaczne jedzenie. Szkolenia z integracją to świetny sposób na rozbudzenie kreatywności, doprowadzenie do współpracy na różnych szczeblach i w różnych działach, polepszenie produktywności, a nawet poprawienie układów w firmie.
 2. W sieci głównie, unikam jednak kupowania na aukcjach bo bardzo łatwo natrafić na podróbkę. A potem ma sie problemy ze zwrotem. Jestem z natury przy tym dość wybrednym czlowiekiem. Zazwyczaj unikam kupowania dopóki nie zaczynają się niszczyć te, które posiadam. Dochodzę do wniosku, ze im mniej ubrań ma sie w szafie, tym łatwiej jest się ubrać bo tworzy się mniejszy bałagan. Kupowanie ubrań sprawia mi często spore problemy. Albo mi się nie podobają, albo rozmiar nie ten, albo coś tam jeszcze..... Mogę Wam jednak polecić to miejsce: https://www.braggashop.pl/koszulki-prosto-cat-36 Ubrania są w sklepie bardzo dobrej jakości.
 3. Opcji jest bardzo wiele dobra ksiązka wyjście razem na kawę albo do kina ewentualnie ładny bukiet kwiatów Tutaj jest świetna kwiaciarnia Lublin: http://www.kwiaciarnialublin.pl - możecie zamówić w niej piękne kwiaty dla mamy.
 4. Nowoczesne wiaty przystankowe oprócz swojej funkcji praktycznej posiadają też funkcję informacyjną. Można na nich z boku umieścić reklamy Ścianki są wykorzystywane jako miejsce na reklamę lub informacje. Same obiekty, to konstrukcje najczęściej zamknięte z trzech stron, bez ścianki przedniej, ale zdarzają się sytuację wręcz odwrotne - wiata posiada tylko jedną, tylną ścianę. Jednak moim zdaniem najlepsze są wiaty które są zamnięte z 3 stron bo takie najlepiej chronią przed deszczem i śniegiem. Zerknij sobie tutaj: http://tioman.pl/pl/podkategorie/wiaty-przystankowe Jest to dobry producent, tak wiec powinien doradzić jaka wiata będzie najlepsza.
 5. Firma w jakiej pracuje znajduje się w w Łodzi i raczej nie planuejmy wyjazdu, szczególnie, że impreza będzie jedynie jednodniowa. Czy macie jakieś ciekawe pomysły na firmową integrację?
 6. Otwieram swój własny sklep. Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy wyposażeniu sklepu? Jak dobrać odpowiednie meble?
 7. Nie ma dramatu. Możesz jak najbardziej ponownie złożyć wniosek: http://www.hej.rzeszow.pl/2019/05/30/konsekwencje-oddalenia-wniosku-o-ogloszenie-upadlosci-konsumenckiej/ Chociaż proponowałbym wcześniej skontaktować się z prawnikiem czy jest sens. Sa oddala najczęściej jesli uzna że dana osoba bez głowy i umyślnie nabrała sobie długów. Za umyśle mogą również zostać uznane działania polegające na roztrwonieniu majątku czy przepisaniu go na osobę trzecią, podczas gdy mógłby on stanowić zabezpieczenie dla niewymagalnych jeszcze roszczeń.
 8. Najważniejsza tutaj jest wygoda. Podstawą wygodnego funkcjonowania jest przemyślane rozmieszczenie funkcji. Pomogą Ci w tym wyznaczone strefy. W projekcie techologicznym znajduje się m.in. rozmieszczenie poszczególnych sprzętów. Sprawdź, czy u Ciebie ich układ się sprawdza. Postaraj się by ścieżki pracowników nie przecinały się zbyt często, a jedynie stykały ze sobą, oczywiście tam, gdzie jest to możliwe. Jeśli chodzi natomiast o same meble to zerknij sobie tutaj: http://www.gigaryba.pl/planujesz-zalozyc-restauracje-wybierz-stylowe-meble-restauracyjne/ Na stronie jest kilka podpowiedzi jak wybrać stylowe meble do restauracji.
 9. Dobrze zastanowić sie nad reklamą prowadzoną na facebooku. Z kilku powodów Obecnie praktycznie każdy ma facebooka i wiele osób szuka usług właśnie na tym portalu Reklama taka jeśli jest prowadzona dobrze może zyskać wielu klientów firmy Jak również daje to możliwość regularnego aktualizowania profilu firmy Polecam zajrzeć sobie na stronę https://przelom.pl/26435-reklamy-na-facebooku-jak-promowac-swoja-firme-w-social-media.html - opisane jest tutaj jak skutecznie reklamować firmę korzystać z social mediów.
 10. Powinieneś znaleźć sobie jakiś sposób na odreagowanie. Każdy ma własny sposób na wypoczynek. Jedna osoba wybiera aktywnosć fizyczną, druga będzie dobrze się czuła z książką w fotelu. Krótkotrwały stres nie jest niczym złym ale długotrwały stres może być niszczący zarówno dla zdrowia psychicznego jak i fizycznego. W ostateczności jeśli to nie pomoże to pozostaje psychoterapia. Na terapię w Warszawie polecam zapisanie się do strefy myśli: http://strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/ Byłem u nich na kilku takich sesjach bo nie radziłem sobie z przeniesieniem na inne bardziej wymagające stanowisko. Uświadomili mi ze praca to nie wszystko oraz nauczyli jak oddzielać stres w pracy od życia prywatnego.
 11. Zastanawiamy się nad zakupem mieszkania - chodzi o cele inwestycyjne. Pytanie, jakie lokalizacje warto brać pod uwagę? Aby zwrot zwynajmu był możliwie największy w stosunku do wyłożonej gotówki?
 12. A możecie polecić kogoś na dalszą trasę?
 13. Jaki system moglibyście polecić do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów? A wiec tych wszystkich rzeczy które teraz wykonuje się poprzez standardowe wydruki z drukarki. Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?
 14. W wielu miastach bardzo często odbywają się targi hotelarskie na których to prezentowane są produkty i usługi poszczególnych firm. Myślę, że na takich właśnie targach istnieje możliwość zapoznania się szczegółowego, poznania opinii innych użytkowników itd. Przeglądając w Google można trafić też na takie jak te tutaj oferty: http://www.prohotelcosmetics.pl/oferta/akcesoria-hotelowe
 15. Czy mailing to dostatecznie skuteczna forma reklamy? Jakie są wady i zalety z tym związane? Na co należy uważać wysyłając mailing do klientów?