sasza84

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sasza84

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. A kto kupuje drzwi bez dostawy do domu? :D No tak, zawsze można zarzucić na plecy i samemu zanieść ;) Ale faktycznie drzwi z montażem to chyba teraz podstawa. Chyba, że skupiasz się na obsłudze firm budowlano-remontowych, a nie klientów indywidualnych.
  2. No to jesteś w gronie 9% użytkowników ;) Coś w tym jest. Pracowałem przez jakiś czas jako Tajemniczy Klient i wiem, że duże firmy dużo kasy ładują w szkolenia z obsługi klientów i w tego typu badania jakości obsługi. Podobno zdobycie nowego klienta może być nawet 7 razy droższe niż zatrzymanie przy sobie klienta obecnego.
  3. W tym temacie: http://mambiznes.pl/forum/index.php?showto...40&start=40 rozpisałem się na temat reklamy w internecie. Wszystkie wymienione tam metody dobrze zrobione będą skuteczne.
  4. W Internecie reklamować możemy się na wiele sposobów: 1. SEO - pozycjonowanie 2. marketing szeptany - Buzz marketing 3. banery na stronie 4. reklama kontekstowa - Adwords 5. reklama na portalach społecznościowych, tzw.social media marketing - np: wymieniona juz wcześniej reklama na facebooku 6. mailing - wiadomości na skrzynki e-mail 7. reklama na portalach ogłoszeniowych 8. Artykuły sponsorowane na portalach i blogach tematycznych Także możliwości reklamowych jakie oferuje Internet jest bardzo wiele. Koszty reklamy internetowej też są bardzo różne. Wiadomo, że najtańszą reklamę mamy taką, którą sami sobie zrobimy.