twierdzagier

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O twierdzagier

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Książka dla początkujących w biznesie lub zastanawiających się nad otworzeniem firmy - dowiesz się na temat reklamy, najnowszych trendów, jak prowadzić biznes, czego nie robić, na czym zarabiać. Polecam, warta każdej złotówki! Książka napisana przez doświadczoną osobę w biznesie. Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=o2F5mSvultQ Produkt do pobrania: www.biznesmultimedia.pl DZIAŁ BIZNES EDUKACJA Pozdrawiam Łukasz Grodzki Biznes Multimedia
  2. Wymagam doświadczenia co najmniej 2 lata lub ukończone projekty. Praca na zasadzie - udział 50% ze sprzedanych gier, do których jest robiona grafika. Grafika pixel art, ale może być inna. Prosta, 2D, gry RPG/strategie i podobne! Dodatkowa możliwość otrzymania wypłaty z góry (jako opcja, nie musi działać - jest pewna możliwość). W tej chwili nie wypłacam od razu, firma jest nowa - 1 rok. Znam się na sprzedaży, reklamie i grach komputerowych, miałem wiele projektów, potrafią zarządzać projektem. Ja montuję grę, Ty robisz grafikę. Praca przy wielu grach! Spodziewam się kilku gier rocznie, jeśli współpraca będzie sprawna. Na jednej można zarobić od 0 do 10 000 lub więcej. Współpraca poprzez Skype. Gry będą lepsze, niż typowe. Będziemy tworzyć tylko ciekawe gry. Według mojej wiedzy i doświadczenia. Dobrze jeśli masz zamiłowanie do gier i wiedzę na ten temat, ale wiedzę rynkową, a nie blokową. To jest praca dodatkowa, a nie główne zajęcie (chyba, że studiujesz itd.). Wymagany wiek od 20 do 30 lat. Chyba, że jesteś niezwykle utalentowany i masz pasję. Odpowiem na pytania dotyczące pracy. Więcej informacji o firmie na stronie Biznes Multimedia.
  3. Mam przyjemność zaprezentować ofertę firmy Biznes Multimedia. Od 3 lat zajmuję się grafiką komputerową, programowaniem, tworzeniem stron www, gier komputerowych oraz kampanii reklamowych w internecie. Dobrze przygotowana kampania reklamowa w internecie to podstawa sukcesu. Lubię ciekawe realizacje i jestem zorientowany na wyniki. Bądź lepszy, niż inni – pracuj ze mną! Niech Twoja firma będzie znana, a nie jedna z wielu. Mam dużą wiedzę na temat tego typu działań. Pracuję nad wizerunkiem, planuję działania marketingowe i doradzam w sprawie reklamy internetowej. Stworzenie dobrej strony www to sztuka. Oferuję bardzo dobry serwer i domenę na Twój biznes. Jako stały klient możesz liczyć na rabat.