stolnik

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O stolnik

• Ranga
    Początkujący
  1. hej dzieki za odpowiedz ojej, jakos duzo tych maszyn:) a jakbys mial wybrac jakos jedna, moze kombinowana, to od ktorej bys zaczal???# no i czy wogole felder tojest dobry pomysl??
  2. witam wszystkich mam nadzieje ze znajdzie sie tu ktos, kto mi pomowe, wymieni sie doswiadczeniami...:) otoz od dawna chodzi za mna pomysl zalozenia firmy, a dokladniej takiej zajmujacej sie produkcja drewnianych hustawek, bujanych foteli, lawet, ogolnie produktow z drewna w zwiazku z tym postanowilem zainwestowac w kilka maszyn juz nawet sie dowiedzialem, ze jak inwestowac to najlepiej w feldera. czy ktos z was ma podobne doswiadczenie, wie czy to oplacalne, ile maszyn najlepiej kupic??jaka platnosc wybrac? z gory dziekuje za pomoc
  3. hmmm ciekawy pomysl niestety nie znam sie na tej branzy, ale pomysl dobry, taki juz troche niecodzienny w dzisiejszych czasach :) powodzenia w kazdym razie
  4. jesli uczysz sie jezyka od podstaw(zakladam ze angielskiego raczej nie zaczynasz od zera, ale mowie na podstawie doswiadczen z nauka innych jezykow, a znam ich kilka i wiem jak to jest zaczynac:)) to najlepiej nie samemu, tylko albo w szkole, na kursie, z kims kto wytlumaczy gramatyke a potem mozna juz samemu, polecam wkuwanie slowek, zmudna to praca, ale wierz mi owocuje, z 200 slowek moze i zapametasz 30, ale 30 to juz duzo a potem zostaja konwersacje gadac, cwiczyc, sluchac radia online, telewizja, gazety czytac