Ingmar Bergman

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Ingmar Bergman

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja otworzyłam w mojej miejscowości punkt przedszkolny – są mniejsze wymagania niż przy zakładaniu normalnego przedszkola i mniejsze koszty. Wszystko poszło super, zabijała mnie tylko papierkowa robota, ta cała księgowość, o której nie mam fiołkowego pojęcia, ale znajomy polecił mi serwis http://superksiegowa.pl/, czyli internetowe biuro rachunkowe i teraz wszystko jest dużo prostsze. Zainwestowane pieniądze nie od razu się zwracają, trzeba trochę poczekać, ale ogólnie to przyjemny biznes, przynajmniej dla mnie :)
  2. moga... ale jako zainteresowanie lub hobby... są to zbyt niszowe języki aby je studiowac... po 1sze co chcesz po nich robic? wątpie żebyś spotkaął się z szeroką oferta miejsc pracy posiadająć wyłącznie dyplom z sinologii.... po 2gie... filologia to nauka O JEZYKU!! a nie kurs językowy...czytaj: nabedziesz ogromną ilość wiedzy bez uzytecznej... nauka o języku, gramatyka opisowa, historia jezyka, historia kraju, literatura... Oczywiście jesli naprawdę cię to interesuje to jak najbardziej polecam, ale musisz być świadoma tego jak wyglada sytuacja w naszym kraju... może lepiej pomyslec o kursie językowym na którym szybciej nauczysz sie języka.
  3. ja proponuje zakupic porządną książke do nauki języka ang zwykłego lub biznesowego i poswięcic 1,5 gdz dziennie na każdy temat. Mozna załatwić sobie też korepetycje indywidualne, ale proponowalbym raz na 2 tyg. aby powtórzyc material ktory sami przerobiliśmy lub przygotować sobie jakies teksty do sprawdzenia. Nie ma co placic za korepetycje przygotowywane przez korepetytora. Tak od razu możemy zweryfikować co sprawia nam trudnośc a co jest proste do nauki :)
  4. ja po woli dochodzę do wniosku że taniej jest wyjechac za granice niż nasze góry! zastanawiam się nad wyjazdem do wloch znalazłem przelot w Wizzair za 100zł w obie strony!!! oczywiście z wyprzedzeniem. miejsce w hotelu to koszt ok 120 zl za dobe w warunkach znośnych.
  5. IKEA...ty tu urządzisz :) i ceny przystepne