blue

Użytkownik
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O blue

 • Ranga
  Ekspert

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Ostatnio na profilu byli

15199 wyświetleń profilu
 1. W firmowej kuchni, bynajmniej u nas bardzo przydaje się piekarnik. Były tylko kłopoty z jego myciem - pani Kasia co u na sprząta miała już go dość, ale odkąd szef kupił nowy Candy z pyrolizą i parowym czyszczeniem, to piekarnik lśni jak nowy.
 2. Kupuje w różnych sklepach. Ostatnio ciekawą ofertę na ubrania zimowe miał Lidl , generalnie kupuje w tych sklepach gdzie jest to najbardziej opłacalne.
 3. Witam Dla menadżerów z działów HR dedykowane jest wydarzenie pod nazwą Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. Być może już o nim słyszeliście, bo to kolejna edycja od 2011 roku. To miejsce spotkań i wymiany doświadczeń . Najbliższa edycja będzie miała miejsce w Poznaniu 16-17 listopada. Tematem przewodnim będą zmiany w prawie pracy. Jedną z prowadzących będzie Magda Zamojska, która zajmuje się między innymi tematyką autoprezentacji i wystąpień publicznych. Była ekspertem współpracującym w TVN w zakresie zmiany osobistej uczestników programów . Warto tam być .
 4. Według mojego rozeznania regały przemysłowe posiadają najróżniejsze poziomy maksymalnego obciążenia. Wszystko zależy co będzie magazynowane. Jeśli zależy Tobie na największym z możliwych obciążeń to skontaktuj się z producentem. Na przykład MetalSistem to jeden z trzech najlepszych producentów regałów na rynku. Ich produkty wykonane są z najlepszej jakości stali cynkowanej.
 5. Noclegi w korzystnych cenach w Krakowie można zarezerwować na stronie Sun&Snow. Są to, apartamenty w dobrych lokalizacjach, idealne na nocleg podczas podróży służbowej.
 6. Moje nowe hobby to jazda na rolkach. Nic tak dobrze nie potrafi mnie odstresować po pracy jak wyjazd w plener. Jedne z polecanych marek rolek to http://roces.eu/ mają również ochraniacze i inny sprzed dla rolkarzy.
 7. O tym jak budować zaangażowanie pracowników, badać i zarządzać ich motywacją będzie miedzy innymi w programie Konferencji HR na szpilkach https://www.hrnaszpilkach.pl/ 23-24 listopada w Warszawie. Zagadnienie to będzie poruszane pierwszego dnia, natomiast w drugim dniu będą miały miejsce warsztaty uczące umiejętności praktycznych.
 8. Oszczędzanie, to także korzystanie z wysokiej jakości usług. Na przykład, usługi takie jak cięcie wodą wykonuje na najwyższym poziomie firma RK Stal z Gdańska. http://rkstal.pl/
 9. Czytanie blogów o motywacji jest też tym co mnie częściowo motywuje. Jednak czuję się najbardziej zmotywowana w momencie kiedy "na żywo" uczestniczę w szkoleniach, warsztatach. Też tak macie? Byłam kiedyś na konferencji i warsztatach z cyklu HR na szpilkach. Były to pierwsze z serii tego typu spotkań. Teraz w listopadzie szykują się już 14 w Warszawie. Wybieracie się? Jednym z poruszanych aspektów będzie: "Jak motywować siebie i innych do rzeczy codziennych i niezwykłych?"
 10. Sposobów na skuteczne zmotywowanie pracowników jest wiele . Może to być na przykład pakiet medyczny, karta fitness, szkolenia. Więcej o sposobach motywacji na blogu Grupy Most Wanted! http://www.mostwanted.pl/2017/08/01/jak-zmotywowac-pracownika/
 11. W katalogu rodzinnych wnętrz BRW https://www.brw.com.pl/katalogi/ przeczytacie o tym jak dobierać kolory, jak łączyć ze sobą kolory, znajdują się tam również porady stylistki wnętrz i malarki Agnieszki Zabrockiej.
 12. Jeden z moich ulubionych sklepów to BRW - Black Red White, mam w swoim domu meble tej marki zarówno ze starszych jak i z nowej kolekcji. O tym co nowego pojawiło się w sklepie dowiecie się przeglądając nowy katalog https://www.brw.com.pl/katalogi/
 13. Sama urządzałam swoje mieszkanie, ale porady ekspertów w tym architekta wnętrz są bezcenne. Na ciekawy artykuł architekta wnętrz Michała Grzelaka natknęłam się przeglądając katalog https://www.brw.com.pl/katalogi/
 14. Pomysły na funkcjonalne urządzenie mieszkania można znaleźć w Internecie, miedzy innymi na stronach nowego katalogu BRW - Black Red White https://www.brw.com.pl/katalogi/ W katalogu są również porady ekspertów zajmujących się aranżacjami wnętrz, między innymi na temat wyboru i doboru odpowiednich kolorów.
 15. Jeśli jest się zdecydowanym na konkretny rodzaj mebli to nie ma znaczenia jak się je kupi. Meble i tak czy siak są teraz sprzedawane w paczkach. Najtrudniejszą kwestia jest wybór odpowiednich mebli, przykłady ciekawych rozwiązań można znaleźć w nowym katalogu BRW - Black Red White https://www.brw.com.pl/katalogi/