definicje

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O definicje

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Ja na reklamy samochodowe zwracam uwagę, nawet jadąc obok/ stojąc oboka takiego auta na światłach itd. Sam dużo jeżdże, bo moja praca tego wymaga, zastanawiam się, czy nie zgłosić się i nie dorabiać sobie w taki sposób, tylko ważne, żeby te naklejki reklamowe nie uszkodziły lakieru, warto zgłosić się do dobrej firmy, ja pytałem o oklejanie tu http://www.trzyslowa.pl/oklejanie-pojazdow, ale oni działają tylko na Łódź chyba.
  2. Ja planuję rozwinąć asortyment i zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie poprzez uruchomienie działań zwanych merchandising - na razie wstępnie przeglądam ofertę tej agencji, korzysta z ich usług sporo znanych firm; ale może znacie jakieś agencje godne polecenia? Myślicie, że ta strategia może być skuteczna?
  3. maupiatka, wg mnie to mało przystosowane buty do biegania... jeżeli dużo ćwiczysz czy biegasz to może lepiej zaintwestować w coś porządniejszego? ;) Ja np biegam w takich new balance;ach.
  4. Z tych dwóch podanychy w załączniku wybrałabym pierwsze (kolory szarości) Natomiast, skoro to ma być dla szefa, to jak już maupiatka wspomniała, może szefa dopytać co by mu odpowiadało?
  5. Wypada się przedstawić w nowym towarzystwie, więc witam wszystkich :)
  6. Fanpage na Facebooku na pewno pozwoli rozpromowac nowy lokal, od znajomych pójdzie już samo dalej.