alex33

Użytkownik
  • Zawartość

48
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O alex33

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

3897 wyświetleń profilu
  1. przecież jest to ma być samochód do pracy to nie ma sensu wydawać tyle pieniędzy na nowy model. Ja polecam zastanowić się nad tym dwa razy... Nie lepiej wyjdzie zakup samochodu używanego? Zerknijcie sobie na ofertę używanych w salonie carolina Toyota Włochy to myślę, że większość się ze mną zgodzi
  2. ja potwierdzam pozytywną opinię o tym salonie Carolina Toyota Wola 🙂 my też wzieliśmy u nich samochód i zdecydowaliśmy się na leasing. Opcja najbardziej korzystna jeśli chodzio rozwiązania dla firmy. No a przy tym rewelacyjne samochody do wyboru
  3. samochód dla firmy musi być przede wszystkim tani w eksploatacji i bezawaryjny. Postaw na toyotę - według mnie samochody tej marki najlepiej się sprawdzą. Zerknij sobie na ofertę samochodów w salonie Carolina Toyota Wola i pogadaj z nimi o leasingu 🙂
  4. wreszcie miałam okazję do nich zajrzeć i coś sobie wziąć :) zdecydowałam się na kurczaka, trochę warzyw i ryż. Wszystko mi bardzo smakowało :) bardzo dobrze doprawione i świeże. No i nie wyszło mnie to dużo, a porcja była słuszna ;)
  5. generalne się opłaca. Według mnie leasing to generalnie wygodne rozwiązanie. Wiem jednak że teraz wchodzą jakieś nowe przepisy więc warto poczytac co tam się pozmieniało. Weź się przejedź do salonu Carolina Toyota Wola. Tam na pewno udzielą Ci odpowiednich rad, umówisz się też na jazde próbną
  6. weź toyotę aygo albo yaris. Małe, sprawne, wszędzie nimi zaparkujesz. A do tego jeszcze nie są drogie, przynajmniej w salonie Carolina Toyota Wola.
  7. według mnie toyota ma dobre samochody. Jak chcesz kupić nówkę sztukę to idź do salonu Carolina Toyota Wola w Warszawie :) tam co trochę mają jakieś promocje, wyprzedaże itp. więc spokojnie znajdziesz coś w tej cenie.
  8. dobrze wiedzieć że mam pod domem taką spoko drukarnię :)
  9. tyle razy bylam w koronie i jeszcze nie byłam u nich :) jakoś nie wiem, nie zwracałam uwagi... ale jutro to się zmieni, heheh. Zobaczymy co tam mają w ofercie :) polecacie coś szczególnie?
  10. w takim razie ja mogę się wypowiedzieć :) eldan cosmetica ma naprawdę dobrej jakości kosmetyki i warto te stosować. Zapewne słyszałaś o kosmetykach dermalogica? To eldan ma bardzo podobny skład a przy tym są o wiele tańsze. Świetnie nadają się też do cer wrażliwych dlatego warto kupić je do salonu
  11. U mnie wszyscy mają telefony służbowe i jeszcze powerbanki, żeby byc zawsze dostępnym pod telefonem, bo jak wiadomo, czasami się rozładowują.
  12. Na pewno się przydaje, ale trzeba też zaopatrzyć się w dobry powerbank, żeby zawsze był naładowany. No chyba, ze będziesz o tym zawsze pamietać, a mnie się to niestety czasami nie udaje, więc power bank mam zawsze przy sobie ;)
  13. Podpytaj w Mega Okazje, firmie, która zajmuje się robieniem folii do oklejania samochodów. Sama korzystałam z ich usług, więc wiem, że jakość wykonania jest bardzo dobra.
  14. Dobry food track nie jest zły, naprawdę. Abyś miał dobry pomysł na jedzenie, to będzie dobrze. Warto pomyśleć o dobrej reklamie, która będzie na samochodzie. Na przykład firma Mega Okazje zajmuje się robieniem takich folii do oklejania samochodów. Więc możesz się do nich zgłosić, zeby ci zrobili projekt.
  15. Ale zwróćcie też uwagę na to, że bez profesjonalnego podejścia, zainwestowania w zdjęcia biznesowe, strona internetowa też nie będzie dobrze wyglądać. Ja zawsze zwracam uwagę na to, co na stronie jest, to nie jest tylko kwestia samej grafiki, ale zdjęć właścicieli również.