alex33

Użytkownik
  • Zawartość

53
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O alex33

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

4023 wyświetleń profilu
  1. Zdecydowanie warto postawić na nowe auto, jeżeli możemy sobie na to pozwolić. Ja zakupiłem Jeepa Compassa w salonie samochodowym Edmark na Grochowskiej w http://edmark.com.pl/ Warszawie – tu ich stronka . Jestem z niego bardzo zadowolony. Wiem że szybko nie wymienię swojego auta. Teraz mam nowy na gwarancji do tego przdłuzyłem od razu na 5 lat , ubezpieczenie w pakiecie więc super cena 3020zł ze wszystkim
  2. byliśmy u nich z pół roku temu. Nasza firma też tam własnie zorganizowała takie wyjście pracownicze. Było spoko. Jedzenie ok, personel miły. Nie wiem jednak jak to wyglądało od strony organizacyjnej.
  3. Bardzo odważnie, super, że udało się nabyć działkę w dobrej cenie 🙂 Odnośnie pytania nie pomogę, ale mogę podpowiedzieć, że przy budowaie biurowca warto zadbać o ochronę przeciwpożarową całego budynku. A w tej kwestii gorąco polecam http://makrosystem.pl projektują cały system, w którym jest i sygnalizacja pożarowa i oddymianie. Ja korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. System każdy test przechodzi bez zarzutu, firma szybko i sprawnie zrealizowała całą usługę. Poza tym doradzili mi i podpowiedzieli najlepsze rozwiązanie dla mojej firmy. No i korzystają z najnowszych technologii i systemów, dzięki czemu mam poczucie bezpieczeństwa i prawidłowego zabezpieczenia całego budynku.
  4. Prowadzę firmę i jestem bardzo zadowolony. Nie było łatwo ale teraz nie żałuję włożonego w ten sukces trudu. Wszystkim początkującym mogę dać taką radę, aby przede wszystkim stosownie wyposażyć biuro/ miejsce pracy i dobrze je oznaczyć, a także dobrze oznaczyć pomieszczenia wewnątrz. Szczególnie, jeśli macie kilka pomieszczeń, lub prowadzicie pensjonat z pokojami. Ja korzystam z usług https://wisplast.pl robię u nich tabliczki informacyjne. Szybko realizują każde zlecenie i pomagają dobrać najlepsze rozwiązania. Jakość wykonania tablic jest rewelacyjna i zachwyca każdego, kto odwiedza moją firmę.
  5. Dla biura turystycznego świetnie sprawdzą się breloki lub magnesy. Zajrzyj na https://wisplast.pl ja zamawiałem tam właśnie breloki. Sam wybierasz projekt zdjęcia lub dane, jakie ma znaleźć się na breloku czy magnesie. Są to przede wszystkim praktyczne gadżety. Będą zadowoleni, że dostali coś praktycznego, co mogą realnie wykorzystać. Moje zlecenie zostało zrealizowane szybko i bezproblemowo. A do tego breloki są wytrzymałe i praktycznie w ogóle się nie rysują. A takie klienci lubią najbardziej. Widzę to po swojej firmie.
  6. przecież jest to ma być samochód do pracy to nie ma sensu wydawać tyle pieniędzy na nowy model. Ja polecam zastanowić się nad tym dwa razy... Nie lepiej wyjdzie zakup samochodu używanego? Zerknijcie sobie na ofertę używanych w salonie carolina Toyota Włochy to myślę, że większość się ze mną zgodzi
  7. ja potwierdzam pozytywną opinię o tym salonie Carolina Toyota Wola 🙂 my też wzieliśmy u nich samochód i zdecydowaliśmy się na leasing. Opcja najbardziej korzystna jeśli chodzio rozwiązania dla firmy. No a przy tym rewelacyjne samochody do wyboru
  8. samochód dla firmy musi być przede wszystkim tani w eksploatacji i bezawaryjny. Postaw na toyotę - według mnie samochody tej marki najlepiej się sprawdzą. Zerknij sobie na ofertę samochodów w salonie Carolina Toyota Wola i pogadaj z nimi o leasingu 🙂
  9. wreszcie miałam okazję do nich zajrzeć i coś sobie wziąć :) zdecydowałam się na kurczaka, trochę warzyw i ryż. Wszystko mi bardzo smakowało :) bardzo dobrze doprawione i świeże. No i nie wyszło mnie to dużo, a porcja była słuszna ;)
  10. generalne się opłaca. Według mnie leasing to generalnie wygodne rozwiązanie. Wiem jednak że teraz wchodzą jakieś nowe przepisy więc warto poczytac co tam się pozmieniało. Weź się przejedź do salonu Carolina Toyota Wola. Tam na pewno udzielą Ci odpowiednich rad, umówisz się też na jazde próbną
  11. weź toyotę aygo albo yaris. Małe, sprawne, wszędzie nimi zaparkujesz. A do tego jeszcze nie są drogie, przynajmniej w salonie Carolina Toyota Wola.
  12. według mnie toyota ma dobre samochody. Jak chcesz kupić nówkę sztukę to idź do salonu Carolina Toyota Wola w Warszawie :) tam co trochę mają jakieś promocje, wyprzedaże itp. więc spokojnie znajdziesz coś w tej cenie.
  13. dobrze wiedzieć że mam pod domem taką spoko drukarnię :)
  14. tyle razy bylam w koronie i jeszcze nie byłam u nich :) jakoś nie wiem, nie zwracałam uwagi... ale jutro to się zmieni, heheh. Zobaczymy co tam mają w ofercie :) polecacie coś szczególnie?
  15. w takim razie ja mogę się wypowiedzieć :) eldan cosmetica ma naprawdę dobrej jakości kosmetyki i warto te stosować. Zapewne słyszałaś o kosmetykach dermalogica? To eldan ma bardzo podobny skład a przy tym są o wiele tańsze. Świetnie nadają się też do cer wrażliwych dlatego warto kupić je do salonu