mam_biznesik

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mam_biznesik

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Profile Information

 • Location
  Array
 1. Są porównywarki w internecie dzięki którym na jednej stronie możesz skonfrontować ze sobą różne oferty, wystarczy że wpiszesz odpowiednie słowa w wyszukiwarce. Będzie ci łatwiej dobrać pod siebie ofertę, bo wiadomo każdy ma inne potrzeby.
 2. Założenie firmy to nie jest bezpieczna inwestycja, bezpieczne są tylko lokaty tak naprawdę, bo pokrywają inflacje więc pieniądz chociaż nie traci na wartości. Artykuł do którego skierował autor tematu nie przekonuje, że założenie firmy to prosta droga do załatania dziurawego portfela. W dzisiejszych czasach założenie firmy to jedna z najbardziej ryzykownych inwestycji w Polsce, bo niestety koszty prowadzenia działalności gospodarczej są bardzo wysokie, co napewno jest głównym czynnikiem zniechęcającym ludzi do prowadzenia własnej firmy.
 3. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał drukarnia coffeprint jest tania i świetnej jakości, sam korzystam. Trzeba się oczywiście znać na grafice, bo nie wystarczy zrobić projekt wizytówki, czy ulotki, trzeba umieć go następnie zapisać zgodnie z wytycznymi danej drukarni w innym wypadku plik nie zostanie przyjęty, albo zostanie i wyjdzie wizytówka w kolorach, które są inne niż na monitorze.
 4. Provident żądzi, pożyczasz na 2 lata oddajesz w 10 lat, a procentów nie naliczają. Jakby pożyczyć te same pieniądze w banku to nie da się tak przeciągać spłat, szybko do komornika można trafić.
 5. Ulotki są bardzo ważne w tego typu biznesie. Trzeba je rozdawać nieustannie. Jeśli restauracja jest w centrum miasta to ulotki rozdajemy w centrum miasta non stop. Jeśli oferujemy jedzenie na dowóz, to roznosimy ulotki reklamowe po klatkach schodowych.
 6. Zależy o jaki produkt chodzi, czy jest to przedmiot czy usługa. Jeśli usługa to z pewnością dużo zależy od rekomendacji i pozytywnych informacji w internecie. Blog prowadzony przez firmę jest na pewno wartością dodaną i może być czynnikiem, który przekona potencjalnego klienta do zakupu, nawet jak będzie drożej. Jeśli chodzi o produkty (przedmioty) to chyba wygrywają porównywarki cenowe - na nich oceny i komentarze o towarze i sklepie sprzedającym.
 7. Po pobieżnych oględzinach przyznaję, że tekst wygląda ciekawie, napisane nieszablonowo - nie jak w podręczniku o sprzedaży, marketingu i reklamie, ale tak fajnie życiowo. Dzięki P. Marto za darmowe przekazanie swojego doświadczenia zawodowego. Zabieram się do lektury.
 8. Nie wrzucajmy wszystkich firm do jednego wora, nie dla każdego taka forma reklamy jest odpowiednia i nie w każdym mieście jest dostępna. Banery reklamowe na pewno poleciłbym jako reklama nakierowująca, czyli ze strzałką i napisem np. "za 500 m sklep z pieczątkami stempelek". A jakie zastosowanie mają tablice reklamowe dla małych firm?
 9. Logo w dzisiejszych czasach to podstawa, jeden z najważniejszych elementów dzięki któremu nasza firma się wyróżnia i można ją rozpoznać. Bez loga można było funkcjonować w czasach kiedy biznes kręcił się na stadionie dziesięciolecia - czy jakoś tak - teraz jesteśmy w XXI wieku i nie można sobie pozwolić na ustępstwa. Jeśli myślisz przyszłościowo, to warto zainwestować w dobre logo, pamiętaj że to nie jest chleb, który kupuje się codziennie, logo to inwestycja na lata, dlatego nie warto na tym oszczędzać.