wierzba

Użytkownik
  • Zawartość

597
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O wierzba

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

21402 wyświetleń profilu
  1. W sumie dlaczego nie...? Jak komuś takie rozwiązanie dekoracyjne odpowiada, to raczej nie ma tutaj zbyt wiele do powiedzenia.
  2. Od zawsze używałam tradycyjnych szczoteczek, elektrycznej nigdy nie miałam, poza tym mam problemy z dziąsłami i nie chciałabym ich dodatkowo podrażniać.
  3. Nie sądzę. Dlaczego? Po pierwsze i chyba najważniejsze - gigantyczna wręcz konkurencyjność. Sklepów z ubraniami jest mnóstwo i żeby wejść w ten biznes trzeba mieć naprawdę wiele, wiele, wiele szczęścia.
  4. Biura rachunkowe złym pomysłem nie są, a w przypadku firm, szczególnie tych małych i dopiero startujących mogą prawdziwą pomocą.
  5. Firm transportowych na pewno nie brakuje, co zresztą doskonale widać, a to sprawia, że konkurencja jest spora, trzeba tutaj umieć się wyróżnić.
  6. Nie używam żadnego, bo mi się nie opłaca.
  7. Ja zawsze patrzę na skład, jak kupuje wody mineralne
  8. wierzba

nauka języka

Języki w życiu się przydają, więc na pewno warto jest się ich uczyć.
  9. Zawsze wolałam herbatę, w ogóle jestem miłośniczką herbat :)
  10. Zależy jaka to praca i jakie są w niej wymagania.
  11. Jeszcze nie wiem, co na obiad, ale jak ktoś lubi gotować i przebywać w kuchni, to na pewno też często szuka się przy tym ciekawych przepisów na różne dania. Na pewno duży wybór smacznych dań można znaleźć w sieci, a wykorzystując podane przepisy, zawsze znajdzie cię ciekawy pomysł na obiad.
  12. Wydaje mi się, że takie kwestie powinno się przedyskutować z lekarzem
  13. W Zakopanem jest tyle ofert noclegowych, że szok, wystarczy poszukać w sieci
  14. Jeżeli chodzi o zasady wydzielania biura, to pewnie trzeba byłoby o tym poczytać gdzieś.