evi81

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O evi81

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Ostatnio na profilu byli

4053 wyświetleń profilu
  1. Witam:-) Współpracuje z firmą FM Group. Wcześniej byłam konsultantką Avon i oriflame. Jeśli interesuje was praca jako konsultantka (dystrybutor) to polecam FM. :-) FM znacznie różni się od innych firm, Jest to typowy MLM - marketing wielopoziomowy, dający duże możliwości zarobkowe i nie tylko z sprzedaży. W FM w odróżnieniu od Avon jest stały procent ze sprzedaży. Z każdego produktu otrzymuje się 43% zysku, bez względu na wysokość zamówienia. Produkty to: perfumy (bazy zapachowe w większości takie jak oryginalnych - mogę wysłać cennik perfum z lista porównawczą) żele, balsamy, kosmetyki dla mężczyzn, młodzieży, do stóp, oraz środki czystości do domu. Więc nawet jeśli ktoś jest konsultantką Avon czy Oriflame warto dołączyc do FM i mieć większe możliwości zarobkowe, dać większy wybór klientom. Ceny np perfum to 30 ml - 33 zł (na takim każdym zarabiasz ponad 14 zł), 50 ml - 54 zł, męskie są jeszcze tańsze. Są trwałe, moje klientki są zadowolone. Można od samego początku współpracy być liderem i wprowadzać nowe osoby, tworząc własne grupy. Chętnie pod powiem w jaki sposób je budować aby zysk był większy. Uzyskuje się dodatkowy procent z sprzedaży swoich grup do 21% nawet i dodatkowy procent z sprzedaży własnej. Możliwość umowy zlecenie. Oczywiście prezenty też są. Zamówienia przez sklep internetowy FM dla dystrybutorów, telefon i fax. Dostawa w ciągu tylko 2 dni. Nie ma przymusu składania zamówień. Minimalna kwota to tylko okolo 40 zł. Chętnie udzielę informacji gg 5233865 lub @