Aspire1

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Aspire1

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. hmm... my byliśmy na sylwestrze w tej Astroii w Kaniach i zabawa była naprawdę dobrze zorganizowana. Zakładam, że takie imprezy firmowe są w podobnym klimacie więc możesz do nich uderzać 🙂
 2. jak planujecie otworzyć własną restaurację to koniecznie wejdź sobie na Barfitter https://barfitter.net/ i zobacz tą apkę :) my z niej korzystamy w naszym barze i jest bardzo przydatna. Plusem jest to, że nie trzeba nic ściągać, bo jest dostępna przez przeglądarkę online. A co jeszcze do samej apki to dla nas jedna z najważniejszych rzeczy w niej to statystyki zamówień :)
 3. i tak i nie. Wszystko zależy od tego jak taki baner reklamowy będzie wykonany. W końcu to ma być wizytówka firmy... dlatego jak już faktycznie planujesz taki baner to nich ci go zrobi Polimax z Warszawy. Oni ci to wydrukują na porządnym materiale tak że będzie i dobrej jakości/odporny na warunki atmosferyczne, a do tego będzie po prostu się tak "zgrabnie" prezentował
 4. I ja też mogę Ci polecić tę drukarnię Polimax. Robiłem u nich wydruki różnych rzeczy: zarówno prywatnie, jak i biznesowo i zawsze wszystko było na tip-top. Po prostu są to profesjonaliści, jak masz wątpliwości co do wydruku, metody itp to Ci doradzą, pokażą co i jak. No i mają szybkie terminy realizacji.
 5. ciężko jest tam cokolwiek doradzić a to dlatego że u nich to menu to bardzo często się zmienia - co dla mnie jest sporym plusem bo można popróbować różnych dań :) najlepiej idź do nich i zapytaj się co polecają, ale wybierz to co najlepiej się prezentuje według ciebie. Jedno mogę ci zagwarantować: wszystko jest smaczne;)
 6. i jak efekty po miesiącu? Klientki zadowolone?
 7. Wydaje mi sie, że wszystko zależy od tego, dla kogo jest dedykowana ta restauracja. Wiem, ze jeśli chodzi o sprzęt w kuchni to powinno się stawiać na najwyższą jakość i sprawdzone marki, ale w przypadku wyposażenia sali to już będzie inaczej. Inny styl będzie dla młodych ludzi a inny dla poważnych bizesmenów. Tak samo z menu i tym, co będziesz zamawiać jako półprodukty. Wiadomo, że w młodziezowej knajpie nie bedzisz podawać truskawek w płatkach złota i kałamarnic, a poważnej restauracji zrezygnujesz z bugerów.
 8. Wydaje mi się, że ciekawym pomysłem jest na przykład oklejnie auta, tak żeby było na nim logo, nazwa firmy, numer telefonu. Szczególnie jest to przydatne jak ktoś świadczy na przykład usługi mobilne, bo wtedy łatwiej zlokalizować auto.
 9. Ja bym się zdecydowała na używany na pewno i to taki z wyższej półki. Na przykład w Prestig-e można takie kupić. A samochody tam są sprawdzone, pewne, z niewielkim przebiegiem, z opłaconą akcyzą, wszystkie formalności załatwione. Rzetelny sprzedawaca ekskluzywnych samochodów to jest naprawdę warte zaufania.
 10. Zgadzam się w stu procentach. Badania nieniszczące prowadzi firma Draco z Gdańska. Mój mąż korzystał z ich usług i prace poszły naprawdę bardzo sprawnie. No i świadomość, ze wszystko jest na pewno w porządku bardzo budująca :)
 11. Też bym poszukała na twoim miejscu informacji na ten temat moze w urzędzie gminy albo coś w tym stylu. Znająć życie to coś na pewno jest potrzebne ;) A może znajdziesz jakiś używany magazyn i będzisz chciał go wynajać? Tylko zrób wcześniej badania nieniszczące oceny konstrukcji. Będziesz miał pewność, ze nic złego się nie stanie.
 12. Jak będziesz chciał w przyszłości rozbudowywać magazyn to radziłabym wcześniej zrobić badania nieniszczące konstrukcji, wtedy będziesz miał pewność, ze dotychczasowa wytrzyma dodatkowe obciążenie.
 13. A na przykład prowadzenie jakiegoś małego pubu/baru z jedzeniem? też wydaje się być dobrą propzycją dla małego miasteczka. Tylko trzeba pamiętać o wielu rzeczach zanim się zacznie. Np. znaleźć lokal, dobrze go wyposażyć, znaleźć firmę, która będzie odbierała zużyty olej gastronomiczny, dobrego kucharza itd. Ale będzie to miejsce, w którym będzie można zatrudnić kogoś, wiec nawet jakaś dotacja się powinna znaleźć.
 14. Wydaje mi się, ze trzeba z reklama iść wielotorowo. Wiele sposoów promocji trzeba wykorzystywać. Od ulotek, przez promocje, kupony rabatowe itd.
 15. Na pewno jak jesteś włascicielem pizzeri to ma sens :D a tak serio to jak jest dobrze zrobiony projekt ulotki i przede wszytkim w jasny i nienachalny sposób oferujesz swoje usługi, to nie powinno się to spotkać ze złym przyjęciem. Uważam, że wydrukowane ulotki w drukarni format druk (http://formatdruk.eu/) to dobra inwestycja we własną firmę i jej reklamę.