von_odeto

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O von_odeto

• Ranga
    Początkujący
  1. Mądre słowa, tylko w naszym biednym kraju panuje przekonanie, że im taniej tym korzystniej. 199 złotych to czasem cena jednego słowa kluczowego za miesięczne pozycjonowanie. Trudno mi sobie wyobrazić, co mozna zrobić za 95 złotych na rok.
  2. Ja zleciłem pozycjonowanie firmie zewnętrznej. Wybrałem firmę z mojego miasta i póki co nie żałuję. Pozycjonuje mnie Aweo, tylko na frazy lokalne. Mam wyniki i to mnie satysfakcjonuje. Sam bym się za to nie zabrał więc w sumie dobrze, że to na tyle popularna sprawa, że można przebierać w ofertach agencji.
  3. Ja słyszałem o innej stornie - Polak Potrafi. Moi znajomi, którzy działają w stowarzyszeniu, potrzebowali kasy i ząłożyli tam projekt, który internauci sfinansowali poprzez darowizny. Pomysł świetny, kasę udało się chyba w miesiąc zebrać.
  4. Wiele małych firm nie decyduje się na logo, bo uważają to za zbędny koszt, a zyjemy w czasach, w których wszyscy chcą oszczędzać.
  5. Dla mnie te poradniki to naciaganie naiwnych marzycieli. Te wszystkie sekrety-bzdety potrafią zrobić wodę z mózgu. Oczywiście nie mam nic przeciwko pozytywnemu nastawieniu, to z pewnością pomaga, ale hurraoptymizm zgubił już niejedna osobę.
  6. Pomysł świetny ale jak by nie patrzeć - sam na to nie wpadł (chyba trochę zerznął z pomysłu tych bogatych braci bliźniaków).
  7. Stawiam raczej na kierunki techniczne, budowę maszyn itp. Politechniki powinny wieśc prym, bo uniwersytety często maja najbardziej rozbudowaną ofertę kierunków humanistycznych i mamy wysyp magistrów socjologii, którzy szukają bezowocnie pracy.
  8. Witam wszystkich forumowiczów. Własnie dołączyłem do tego forum. Prowadzę firmę w woj. wielkopolskim. Chciałbym prowadzić tu ciekawe dyskusje o biznesie i wszystkim co z tym związane. Pozdrawiam!