Studenciak

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Studenciak

• Ranga
    Początkujący
  1. Obserwując lokalny rynek w Szczecinie zauważyłem spory popyt na usługi sprzątające. Wygląda na to, że to całkiem dobry pomysł na biznes. Niestety nie mam czasu zająć się wszystkim samemu, dlatego pomyślałem o założeniu spółki. Ja oferuję finansowanie, a od wspólnika oczekuję zorganizowania działalności. Mogę też zająć się reklamą. Przykładowo dostałem od znajomego stronę działającej kiedyś firmy oferującej pranie narożników i kanap. Zawsze to jakaś wstępna podbudowa działalności mogła by być.
  2. Zamierzam rozpocząć produkcję sprzętu do destylowania alkoholi. Oczywiście w Polsce nie każdy może legalnie destylować wódkę, ale są kraje, gdzie prawo jest bardziej liberalne w tym zakresie. Poszukuję zatem zagranicznych rynków zbytu na mój sprzęt. Wielu z was jest lub było w różnych krajach i może komuś obiło się o uszy coś w tej kwestii. Bardzo przydały by mi się takie informacje. Aktualnie rozpocząłem prowadzenie bloga o tym gdzie kupić sprzęt do produkcji bimbru. Sądzę, że niebawem także w Polsce coś się zmieni w tym zakresie i wtedy rynek się szerzej otworzy.
  3. Zastanawiam się jakiego sprzętu używacie do pracy. Czy są to profesjonalne maszyny i potrzebujecie wykwalifikowanego człowieka, czy jakieś większe odkurzacze piorące ?
  4. Mogę powiedzieć, że aktualnie to większość firm reklamuje się na forach związanych tematycznie. Dobrze napisany wątek i opinie w nim pozwalają na zdobycie sporej ilości klientów. Pamiętaj jednak, żeby nie spamować.