sziwa

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sziwa

 • Ranga
  Początkujący
 1. Rowerem? A jak wracają po alko? Ale takie lunche, spotkania, grille na prawdę potrafią się przeciągnąć i potrafią przynieść efekty ;). A co do picia to znajomy opowiadał, że im na takiej dłuższej, dwu dniowej konferencji rozdawali alcovit na kaca :D. Moim zdaniem świetny pomysł!
 2. Źle mnie rozumiesz. Chodzi o spotkania na miejscu – w restauracji, trwające od godziny do kilku, często przy drinku i jakimś dobrym jedzeniu. Albo ostatnio częste grille. Najlepiej na takowe wybrać się bez samochodu i z środkiem na kaca w kieszeni.
 3. Nie wydaje mi się- takie spotkania są bardzo potrzebne bo niestety nie zawsze się ma czas i ochotę na długie wyjazdy. Kwestia organizacji...
 4. Popieram – takie imprezy są niezastąpione – żadna kawka czy herbatka. Gorzej jak na drugi dzień trzeba do pracy, bo zazwyczaj uczestniczę w imprezach w środy/czwartki – na następny dzień do pracy ;/
 5. Moja zajeła się e-handlem. Tu też jeszcze jest spore pole do popisu.
 6. Pomysł fajny ale przy dobrej pogodzie i sporym samozaparciem :). Kiedyś taką kawę rozdawali za darmo - jako reklamę marki (nie pamiętam już której). Ludzie brali chętnie. Z tym, że for free.