sziwa

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sziwa

• Ranga
    Początkujący
  1. Rowerem? A jak wracają po alko? Ale takie lunche, spotkania, grille na prawdę potrafią się przeciągnąć i potrafią przynieść efekty ;). A co do picia to znajomy opowiadał, że im na takiej dłuższej, dwu dniowej konferencji rozdawali alcovit na kaca :D. Moim zdaniem świetny pomysł!
  2. Źle mnie rozumiesz. Chodzi o spotkania na miejscu – w restauracji, trwające od godziny do kilku, często przy drinku i jakimś dobrym jedzeniu. Albo ostatnio częste grille. Najlepiej na takowe wybrać się bez samochodu i z środkiem na kaca w kieszeni.
  3. Nie wydaje mi się- takie spotkania są bardzo potrzebne bo niestety nie zawsze się ma czas i ochotę na długie wyjazdy. Kwestia organizacji...
  4. Popieram – takie imprezy są niezastąpione – żadna kawka czy herbatka. Gorzej jak na drugi dzień trzeba do pracy, bo zazwyczaj uczestniczę w imprezach w środy/czwartki – na następny dzień do pracy ;/
  5. Moja zajeła się e-handlem. Tu też jeszcze jest spore pole do popisu.
  6. Pomysł fajny ale przy dobrej pogodzie i sporym samozaparciem :). Kiedyś taką kawę rozdawali za darmo - jako reklamę marki (nie pamiętam już której). Ludzie brali chętnie. Z tym, że for free.