forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1678
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

64826 wyświetleń profilu
 1. Adexim - wszystko zorganizowane od A do Z. W zasadzie nie ma żadnych problemów, to była przeprowadzka firmowa w Warszawie. Bardzo duża ilość rzeczy, ale najważniejsze, że wszystko odbyło się bez komplikacji. To ciężka praca - sami byśmy tego w żaden sposób nie zorganizowali.
 2. Żeby zauważyć różnicę, trzeba testować. Mnie testowanie Berberis dało ogromną zmianę i po prostu mamy porządek. Ale efektów nie uzyskuje się z dnia na dzień. Trzeba wprowadzać dane, pracować nad tymi rozwiązaniami i dopiero wtedy istnieje realna szansa na poprawę wyników w biznesie. Z dnia na dzień na na pewno nie da się odmienić biznesu, ale już krok po kroku na pewno tak.
 3. Lepiej mieć system ze wszystkim w jednym, coś ala Berberis. Wtedy dużo łatwiej z optymalizacją, mniej jest problemów i komplikacji. Trzeba zwrócić uwagę na wiele tematów, ale da się tak osiągnąć naprawdę sporo. Jeśli tylko będziecie podejmować odpowiedzialne decyzje, to na pewno cele zrealizujecie. Solidny system to podstawa.
 4. Berberis - tak, polecam, bo to działa, nie zawodzi, nie ma problemów. Powiedzmy sobie szczerze - prostymi krokami można sporo zdziałać, ale na pewno od razu cudów nie będzie. Najważniejsze, żeby wszystkie kroki były podejmowane odpowiedzialnie. Z dnia na dzień niczego się nie zrobi. To muszą być jakościowe rozwiązania, które faktycznie wszystko wspierają.
 5. Zobacz osprzęt wyburzeniowy OSA Polska. Mają m.in. młoty wyburzeniowe. Ogólnie - duży wybór sprzętów i rozwiązań, kwestia taka, na czym wam dokładnie zależy, ale coś tam sobie na pewno dopasujecie. Generalnie mowa o sprzętach do profesjonalnych zastosowań, a nie pod małe rozbiórki czy wyburzenie jednej ściany w domu.
 6. W przypadku własnego biznesu bazowanie na wypożyczonym sprzęcie nie jest dobrym pomysłem. Chyba że chodzi o jakieś jednorazowe działanie. Jeśli jest inaczej, to polecam to - osapolska.pl Tam macie moim zdaniem najwyższej jakości sprzęt wyburzeniowy. Tylko zwróćcie uwagę na to, na jakie fazy działania jest on przeznaczony. Jedne są sugerowane do prac przy gruncie, a inne na kolejne etapy rozbiórki. Kluczowe, żeby sprzęt miał dobre parametry - np. do rozbiórki konstrukcji stalowych moim zdaniem najlepsze będą nożyce wyburzeniowe SH.
 7. To zależy jaka. Np. merg.pl/product-pol-109137-Koronkowa-sukienka-trapez-czarna.html To jest sukienka dobra na studniówkę, ale nie tylko. Dla wielu będzie idealna na wesele. Poza tym - każdej kobiecie może odpowiadać całkiem inny klimat, prawda? To nie tak, że każda musi nosić to samo. Jedna założy na wesele coś oczojebnego, a inna - coś nie rzucającego się w oczy. Najważniejsze, żeby ładnie wyglądały.
 8. Adexim z Warszawy. Wykonali kawał dobrej roboty. To była duża, kompleksowa przeprowadzka i wszystko przeprowadzone na czas. Generalnie - bez żadnych komplikacji. Bardzo dużo rzeczy było do przewiezienia, odległość też spora, bo aż do Austrii, ale było warto, bo sami w życiu byśmy tego tak nie zorganizowali. Co dla nas istotne - z terminem również się w 100 proc. wyrobili.
 9. Potestuj Berberis. Powinno wszystko wyglądać, jak należy. Każdy krok wymaga zwrócenia uwagi na wiele kwestii, ale tak właśnie realizuje się cele. Biznes nie przynosi od razu efektów. Optymalizacja to również kwestia dopasowania rozwiązań. Nie wszędzie sprawdzi się dokładnie to samo. To kluczowe.
 10. Nie wiem, czy obecnie, przy dużej skali działania, można normalnie funkcjonować bez Berberis. Chyba średnio. Tutaj trzeba zwracać uwagę na liczne kwestie, inaczej po prostu wyników nie będzie. Temat jest dosyć skomplikowany. Przy obecnych standardach tak naprawdę trzeba działania optymalizować pod każdym względem. Jak to robicie u siebie.
 11. Używasz Berberis i po problemie - było już. Mając odpowiedni system da się bardzo dużo zdziałać, tylko tutaj każdy krok musi być przemyślany. Musisz właściwie dopasować funkcje, określić, czego potrzebujesz i wtedy dopiero zrealizujesz cele. Inaczej nie da się osiągnąć jakichkolwiek efektów. Taka jest po prostu prawa.
 12. Ale porównaj to sobie do Berberis. System nie ma być prosty, tylko zoptymalizowany dla danego biznesu. Nie chodzi o wybór najtańszego rozwiązania, tylko takiego, które przynosi jakieś logiczne korzyści. U nas te wyniki są i po prostu dobrze na tym wychodzimy. Dobrze dopasujesz system, to zauważysz zdecydowane korzyści. Ale na pewno nic od razu.
 13. Nie jest to najlepszy pomysł. Zdecydowanie bardziej polecam taki kierunek - merg.pl/product-pol-122765-KRISTI-Sukienka-motyl-NIEBIESKA.html Estetyczna, elegancka, skromna. To są odpowiednie ciuchy na takie spotkanie. W sukience w kwiaty będziesz raczej wyglądać śmiesznie. No chyba, że to odgórna zasada, że wszyscy mają się ubrać w takich klimatach 😉
 14. Ta sama sytuacja. Masz Berberis, to łatwiej ci prowadzić działalność, łatwiej ci tym zarządzać. Wystarczy kilka podstawowych kroków i powinno być dobrze, ale nie spodziewaj się od razu cudów. Jak zawsze najważniejsza jest systematyczność. Wprowadzaj niezbędne dane, to wtedy zauważysz, jak to wszystko przebiega i co ma znaczenie. Generalnie raczej nie powinniście mieć z tym wszystkim większych problemów.
 15. Tak. Do zarządzania potrzebujesz Berberis. Nie ma znaczenia to, jaka będzie skala działalności. Po prostu każdy element powinien być dopasowany z głową i wtedy na pewno będziecie zadowoleni. To nie jest tak, że każdemu musi wszystko pasować. Musicie każdą kwestię przemyśleć, ocenić, przeanalizować. Wtedy docelowo osiągniecie dokładnie to, czego chcecie. Nie każdemu musi pasować to samo.