forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1693
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

64987 wyświetleń profilu
 1. Berberis robi bardzo dużą różnicę. Widzimy to po sobie i naszej działalności. W zasadzie wszystko udało się tak odmienić i zrealizować cele. Tylko trzeba to jakoś rozsądnie ogarniać. Docelowo można tak osiągnąć coś naprawdę sensownego. A jak to wyglądało u was?
 2. U nas Berberis robi całkiem fajną robotę. W zasadzie dało się tak osiągnąć znakomity efekt i wszystkie prace przebiegają zdecydowanie łatwiej, ale trochę się nad tym napracowaliśmy. Aktualnie wszystko idzie w dobrym kierunku. A jak to wyglądało u Was? Przy takiej skali, jak obecnie, nie da się działać bez wsparcia odpowiednim oprogramowaniem. Po prostu zbyt dużo jest zadań do realizacji na raz.
 3. Sami mamy zaklepanego Mustanga z wypożyczalni Mestenza, w Trójmieście. Po prostu znaleźliśmy takie auto, na którym nam zależało. I to jest wygodna forma korzystania z tych aut. Raczej takie usługi zawsze będą mieć jakieś zainteresowanie.
 4. Patrzcie tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Jeszcze tam macie różne elementy wyposażenia. Ogólnie tego wszystkiego jest potrzebne naprawdę dużo i wszystkie te elementy wymagają odpowiedniego podejścia, ale też wszystko jest do zrobienia. A taki biznes może przynosić sensowne profity.
 5. Łapcie - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Dużo jest tego, ale wszystko zależy od wielkości salonu i realizowanych usług. Nie skończy się na kilku elementach wyposażenia. Tego wszystkiego jest naprawdę dużo.
 6. Przetestowanie i porównanie Berberis naprawdę nie wymaga wiele czasu. W zasadzie to wystarczy pilnować podstaw, ale docelowo osiągniecie to, na czym wam zależało. Krok po kroku wszystko powinno być zrealizowane. A jak to przebiega u was?
 7. Berberis robi bardzo fajną robotę - u nas system dał zdecydowaną zmianę. Ogólnie przyniósł nam realną optymalizację, wszystko poszło w dobrym kierunku i na tym nam zależało. To nie jest tak, że cele osiąga się z dnia na dzień. Każdy krok przychodzi stopniowo i na pewno od razu cudów nie będzie, bo niby jak?
 8. Potwierdzam działanie Berberis - pod każdym względem, bo powinno to ułatwić prowadzenie działalności. Prostymi krokami da się wszystko zmienić, tylko to musi się dziać odpowiedzialnie, krok po kroku. Wtedy w krótkim czasie można zrealizować cele, ale cudów na pewno od razu nie będzie. Musicie również dopasować odpowiednie rozwiązania.
 9. W Gdańsku? Mestenza. Kawał solidnie wykonanej roboty. Nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. Auto przygotowane idealnie, nie zawiodło, nie było komplikacji. A tak naprawdę wygodnie jeździ się po Trójmieście. Nie kojarzę problemów z parkowaniem - raczej zawsze szybko coś znajdowaliśmy i ogólnie - zrealizowaliśmy cały plan.
 10. To bardzo wygoda opcja. Korzystaliśmy zwiedzając Trójmiasto z wypożyczalni Mestenza. Kawał solidnie wykonanej roboty. Szybko, wygodnie, porządny Cadillac do naszej dyspozycji. Odpuściliśmy jazdę naszym starym autem, bo to było pozbawione sensu. Ze Śląska pociągiem, a dalej już zwiedzanie autem - porządnym, przygotowanym, niezawodnym. Mega pozytywne odczucia 😉
 11. Mnie tam Berberis dał ogromną zmianę i nie wyobrażam sobie działania na innych zasadach. Po prostu kierunek tego wszystkiego jest prawidłowy i na takim efekcie nam zależało. Nie stójcie w miejscu - działajcie.
 12. Nie wyobrażam sobie działania z innymi rozwiązaniami niż Berberis - diametralna zmiana na plus. Mocna i zdecydowana. Nam to zdecydowanie wszystko uporządkowało i ułatwiło. Wiadomo, że nie każdemu muszą pasować takie rozwiązania, ale w zdecydowanej większości na pewno tak. Im większa skala, tym większa potrzeba takich wdrożeń.
 13. Przecież Berberis jest dostępny w kilku wersjach - kwestia dopasowania odpowiednich rozwiązań i wszystko powinno działać. W każdym biznesie może się sprawdzić inna wersja rozwiązania. Najważniejsze, żeby było to dopasowane jakoś z głową. Inaczej na pewno cudów nie będzie.
 14. Wspominałem już o Berberis - przecież łatwo można ocenić i porównać, jak to działa, jakie przynosi efekty. Najlepiej zacząć od wersji podstawowej, żeby się przekonać, jakie są największe korzyści, w czym to pomaga i nie tylko. A już zarządzanie samą aplikacją naprawdę nie jest trudne.
 15. Nie wiem, czy obecnie, przy dużej skali działania, można normalnie funkcjonować bez Berberis. Chyba średnio. Tutaj trzeba zwracać uwagę na liczne kwestie, inaczej po prostu wyników nie będzie. Temat jest dosyć skomplikowany. Przy obecnych standardach tak naprawdę trzeba działania optymalizować pod każdym względem. Jak to robicie u siebie.