forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1610
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

64263 wyświetleń profilu
 1. Na Empik Foto są fotoalbumy. Możesz złożyć taką książkę ze zdjęć dziecka i rodziców. To będzie taka pamiatka na przyszłość. Do tego jakaś kwota wedle uznania i uważam, że taki prezent pod taką okazję będzie zdecydowanie wystarczający. A co wy myślicie?
 2. Zróbcie pamiątkową fotoksiążkę. Musicie tylko zebrać sporą liczbę fotek, ale efekt powinien być pozytywnie zaskakujący. W Empik Foto całość składa się online, przez aplikację. Nie potrzebujecie żadnej szczególnej wiedzy. Jest to domyślne. A efekty - zazwyczaj fajne. Ludzie doceniają takie prezenty i do nich wracają.
 3. Ale po co, skoro w Empik Foto masz sensowną jakość o wiele taniej? Wiadomo - najlepsze ceny są przy dużych ilościach, ale to chyba dosyć oczywiste. Zresztą plus jest taki, że tutaj ogarnia się wszystko online. Nie ma potrzeby chodzenia z tym po mieście - no chyba, że odebrać zrobione zdjęcia.
 4. Hmm… no tak, to całkiem ciekawy temat, ale wszystko wymaga przemyślenia. Pod względem inwestycyjnym moment jest znakomity, ale to inwestycja długoterminowa. Mówi wam coś XTB? Odpalcie tam jakieś środki, zacznijcie działać na poważnie, a coś z tego wyciągniecie. Akurat pod tym względem rynek naprawdę przeszedł diametralną przemianę i oby tak to wyglądało dalej.
 5. Pisałem już wyżej... Ktoś chce pracy, to na bank coś znajdzie. A jak to będzie wyglądać dalej? Czas pokaże. Na pewno rynek stwarza znakomite możliwości znalezienia pracy, ale też najpierw trzeba chcieć coś znaleźć. Wykorzystajcie to...
 6. Porównajcie sobie z Berberis. Pod względem liczby funkcji i możliwości różnica jest kolosalna. Tzn. najlepiej zrobić sobie test i na tej podstawie oceniać. Przecież wiadomo, że nie każdemu musi pasować dokładnie takie samo rozwiązanie, prawda? Ale akurat ten system jest dosyć domyślny, a zarządzanie nim nie powinno sprawiać większych problemów. Po prostu każdy element musi być tak dopasowany, aby robił różnicę.
 7. Jeszcze inny przykład - schodyprudlik.com.pl/project_post/azurowe-schody-na-policzkach-gietych-sp071/ Ale to wszystko zależy od rodzaju wnętrza, typu prowadzonej działalności i nie tylko. Tych ważnych czynników jest naprawdę bardzo, bardzo dużo. I na każdy trzeba zwracać uwagę.
 8. Lepiej podejść do tego kompleksowo - tak dopasować każdy element, żeby to miało sens. Oceńcie, co ma znaczenie, jak to dopasować. Berberis robi dobrą robotę - to już system CRM do ogólnej optymalizacji działalności. Rozwiązanie z górnej półki jakościowej, które powinno dać fajny efekt. Ale przecież oczywistym jest, że pod każdą działalność trzeba dopasować odmienne funkcje.
 9. Nie jestem do tego przekonany. Przede wszystkim zbyt duże ryzyko. Pod względem inwestycyjnym moment jest znakomity, widać duży potencjał, ale trzeba się na tym znać. Poza tym – może z nieruchomościami nie ma wielkiego ryzyka, ale też nie ma wielkiego zysku. A wystarczy, że mieszkanie przez dłuższy czas stoi puste i po temacie. XTB wam coś mówi? Nie lepiej podziałać nawet z częścią kapitału po bardziej płynnych tematach? Przecież wtedy potencjał inwestycyjny nie ma porównania. Nie sądzicie, że to dobry kierunek?
 10. Może - nie trzeba przecież kupować najnowszych modeli - można kupić starszy model, ale z porządnej serii, a na pewno będziecie zadowoleni. Starsze routery z serii Nighthawk też robią robotę, tym bardziej, że i tak obsługują łącza, których nie ma 90 proc. Polaków. Więc póki co nawet nie ma sensu inwestowanie w droższy sprzęt.
 11. Patrzcie tutaj przykład - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/category/sofy-poczekalnie?horizontal Kwestia taka, na jakie rozwiązania postawicie. Wiadomo, że najważniejsza jest jakość. Jeśli wszystko zostanie dopasowane, jak należy, to też zauważycie zmiany. Ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Wiadomo, że należy postawić na sensowne rozwiązania.
 12. Wyżej pisałem o Berberis, który daje realną optymalizację. Tak naprawdę tutaj chodzi o absolutne podstawy. Podejdziecie do tego jak trzeba, to również przyjdą efekty. Cudów na pewno od razu nie będzie, na wszystko trzeba zapracować, poznać system, odpowiednio wykorzystać jego możliwości. I wtedy dopiero można zrealizować cele. Nic się samo nie zrobi.
 13. A może po prostu poduszka z Empik Foto? Jakoś średnio mi się widzi, żeby w tym samym miejscu sprawdziło się coś innego. Żadne zabawki. Lepiej wybrać ciekawy, praktyczny prezent, który zrobi dużą różnicę, ale też kwestia taka, jak podejdziecie do tego tematu. Najważniejsze jest takie dopasowanie wszystkiego tak, żeby to nie trafiło na dno szafy, tylko było chociaż przez jakiś czas używane.
 14. Macie XTB, tam duży potencjał i spore możliwości, ale czy to wykorzystacie, to już inna kwestia. Testowanie, praca, analityka, zaangażowanie – to takie kluczowe kwestie. Im bardziej się poświęcicie działaniu, tym większe macie szanse na dobre efekty. Na pewno rynek wygląda dobrze, stwarza perspektywy inwestycyjne i dzięki temu można z tego całkiem sporo wyciągnąć.
 15. EmpikFoto - polecam, zdecydowanie polecam. Najlepiej - fotoksiążki. Raczej trudno mi powiedzieć, komu taki prezent nie podpasuje. Dobre rozwiązanie znajdzie się dla każdego. Kwestia tematyczności fotoksiążki i odpowiedniego dopasowania każdego elementu.