forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1590
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

64017 wyświetleń profilu
 1. Patrzcie tutaj - empik.com/goetze-rower-blueberry-28-niebieski,p1186711522,sport-p Pewnie, że wiele zależy od tego, jaki macie budżet, ale naprawdę - porządne rowery wcale nie wymagają ogromnego wydatku. Tutaj marka solidna, parametry w porządku, podobnie cena. I raczej taki rowerek na wiele sezonów, a nie na jakiś czas.
 2. Berberis - polecam ten kierunek, zero problemów, spokój, stabilność, niezawodność. Działamy na tym samym systemie od dawna i wygląda to dobrze. Nasze doświadczenia z tym rozwiązaniem są bardzo pozytywne. Można powiedzieć, że udało się to totalnie odmienić.
 3. Beauty Lux ma szkolenia zawodowe, które przygotowują do pracy. Nie ma co ukrywać , że pod tym względem zmieniło się naprawdę wiele. Teraz nie ma sensu robienie studiów czy jakiejś szczególnej szkoły. Największe znaczenie ma konkretne nauka podczas kilku tygodni szkolenia i to powinno przynieść umiejętności.
 4. U nas całe zarządzanie działalnością opiera się na systemie CRM - pracujemy na Berberis. Nie wyobrażam sobie, aby mogło to zacząć wyglądać inaczej. Największe znaczenie ma dopasowanie wszystkich istotnych elementów tak, żeby całość wyglądała zadowalająco. Pamiętajcie, że każda firma to inne oczekiwania, inne zadania, jakie są realizowane i nie tylko. Wyłącznie dbając o każdy element, optymalizując je, można coś realnie osiągnąć.
 5. Raz jeszcze Beauty Lux i szkolenia zawodowe - wystarczy. Właściwe podejście powinno zrobić swoje. Dzięki odpowiedzialnemu działaniu można się szybko nauczyć zawodowe, ale najważniejsza jest ciągła praca nad umiejętnościami. Generalnie aktualnie pracy jest mnóstwo, a szkolenia są zdecydowanie najłatwiejszą drogą do zdobycia zawodu. W tym kierunku idźcie.
 6. Odpal sam konto na XTB, zrób szkolenia, poznaj system, wykorzystuj możliwości - zarobisz bez porównania więcej, ale jeśli się do tego nadajesz. To na pewno nie jest inwestycja dla każdego. Jeśli rozsądnie podejdziecie do tematu, to powinniście sporo z tego wyciągnąć, ale czy się do tego nadajecie, to już inna kwestia. Na pewno potencjał inwestycyjny jest teraz znakomity, ale to wszystko musi być wykorzystywane pod prostu z głową. Działajcie.
 7. Patrz tutaj - sprzet-fryzjerski.pl Zero problemów, kwestia dopasowania każdego elementu, wyposażenia i nie tylko. Generalnie pod każdego da się coś sensownie dopasować, każdemu może też pasować coś całkiem innego. Działajcie.
 8. Nawet niższa wersja Berberis wystarczy do prowadzenia normalnej działalności, tak więc bądźmy poważni. Takie rozwiązania każdy powinien dobierać całkowicie samodzielnie pod siebie tzn. sami musicie ocenić, co jest odpowiednie, jakich funkcji potrzebujecie i czego wam brakuje. Ale w tym wcale nie ma czegoś szczególnie trudnego. Po prostu działajcie.
 9. Dokładnie tak - Livro raczej nie ma wysyłki do Polski, chyba że o czymś nie wiem. Ale robiliśmy tak, że paczkę odbierała nam w Polsce rodzina, a dalej puszczała całość do UK. I nawet po doliczeniu przesyłki wychodziło bez porównania taniej niż w Anglii. Więc chyba da się, prawda?
 10. Dokładnie tak i co istotne - nie wymaga to kilku lat studiów - pełne przygotowanie można zdobyć szkoleniami i późniejszym treningiem. Przerabiałam ten temat kilkukrotnie i wiem, jak to wygląda. To w zasadzie jeden z takich zawodów, gdzie studia nie dają nic poza papierkiem.
 11. A panele gipsowe 3D? Coś takiego - naklejkomania.eu/635-panele-gipsowe-3d Wiadomo, że dosyć specyficzny pomysł, ale wyglądający ciekawie i czymś odróżniający wnętrze. Uzyskanie naprawdę fajnego efektu nie wymaga cudów, a wyłącznie prostych zmian. Poza tym polecam również fototapety - wizualnie da się uzyskać coś genialnego.
 12. Może i nie pod każde pomieszczenie, ale w wielu sprawdzą się dekoracje 3D - naklejkomania.eu/61-dekoracje-3d Czasami może to być nawet obowiązkowa pozycja w pomieszczeniu, każdy element da się jakoś dopasować. Ważne jest również kolorystyczne zgranie ze sobą każdego elementu, bo dopiero wtedy ta zmiana powinna być zauważalna.
 13. Beauty Lux - polecam ten kierunek, szkolenie zawodowe daje na spokojnie odpowiednie przygotowanie do pracy. Działam w tej branży już dosyć długo i całkiem nieźle sobie radzę. Z mojej perspektywy - zdecydowanie było warto. Przede wszystkim - nie ma łatwiejszej drogi do zawodu i to powinno mieć tutaj zdecydowanie największe znaczenie.
 14. Już pisałem o tym. Macie różne wersje Berberis do dyspozycji, więc czemu nie zaczniecie od tego? Kwestia jedynie dopasowania odpowiednich rozwiązań i to byłoby na tyle. Dobierzcie to z głową, to i efekty będą spoko. Najważniejsze jest takie dopasowanie wersji, żeby dawało to realną optymalizację. Systemy są różne - nie wszystkie realnie przynoszą efekty.
 15. Idziesz do agencji EuroKadra. Firmy mają przecież teraz ogromne braki kadrowe. Jeśli wam zależy na pracy, to coś znajdziecie. Na pewno nie ma teraz opcji, że ktoś chce znaleźć pracę i nie ma jak. Jeśli komuś zależy, to coś ogarnie. Możliwości zatrudnienia jest po prostu mnóstwo.