forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1631
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

64416 wyświetleń profilu
 1. Zobacz mój poprzedni wpis, poświęć czas na testowanie Berberis - nie sądzę, żeby coś w nim wam nie pasowało. Po prostu macie tam wszystkie istotne rozwiązania, a dalej to już kwestia pracy nad wprowadzaniem danych i kontrolowaniem tego, jak przebiegają wszystkie procesy.
 2. Nie wyobrażam sobie teraz prowadzenia działalności bez wsparcia ze strony Berberis. Po prostu ten system robi mega różnicę, daje mocną zmianę in plus, a na tym nam najbardziej zależało. A jak to będzie wyglądać później? Tylko coraz lepiej. Jeśli wprowadzasz wszystkie istotne dane, to masz nad wszystkim znakomitą kontrolę i zwyczajnie - widzisz efekty swojego działania. I właśnie tego się pilnujcie.
 3. Berberis - też polecam. Na tym samym systymie pracujemy dosyć długo i wszystko jest OK. A jak to dopasujecie, to już całkiem inna kwestia. Na pewno pod względem inwestycyjnym wszystko da się rozegrać na tyle sensownie, żeby były widoczne efekty. Nasze doświadczenia z ich systemem są już duże. Jak wejdziecie na ich stronę, to macie tam konkretnie wyliczone wszystkie funkcje. Dobierzcie je pod siebie.
 4. Berberis robi różnicę - tam masz wszystkie istotne rozwiązania, pełną gospodarkę magazynową, zatem pozostaje dopasowanie kluczowych elementów. O ile zrobicie to, jak należy, to zmiana będzie, ale od razu cudów się nie spodziewajcie. Wiadomo, że w tych czasach optymalizacja stanowi po prostu podstawę i każdy element musi być ze sobą jakoś rozsądnie zgrany. To podstawa.
 5. Berberis dostępny jest w kilku wersjach - kwestia dopasowania funkcjonalności, jakich potrzebujecie. Dalej - postawcie na takie rozwiązania, które ewidentnie zapewnią pomoc. Zrobicie to tak, jak należy, to zdecydowana zmiana na bank nadejdzie. Ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Wszystko musi być po prostu odpowiednio przemyślane i rozwiązane, a tak można rzeczywiście fajnie i pozytywnie wpłynąć na swój biznes.
 6. Berberis polecam - jako pewny, niezawodny system, który robi różnicę. Pracujemy na nim od dawna Największe plusy? Niezawodność, konkretność, różne wersje, aktualizacje. W sensie macie rozwiązanie, które jest na czasie i wciąż jest dopasowywane pod wymagania rynku. A zresztą - konkretne rozwiązania można po prostu zamówić pod siebie - normalka.
 7. Z Wawy do Krakowa przeprowadzaliśmy firmę z pomocą Adexim. To była duża przeprowadzka, w sumie 2 busy rzeczy i mnóstwo takich, które wymagały solidnego zabezpieczenia. Najważniejsze, że wszystko odbyło się bez komplikacji, na czas, nie przekroczyli terminu i po dwóch dniach firma normalnie mogła działać. Przy czym plan samej przeprowadzki był przygotowany zdecydowanie wcześniej. Obyło się bez komplikacji.
 8. Kto śledzi okazje cenowe, ten naprawdę może trafić sensowne oferty. Virtualo wrzuca coś co trochę. Obserwujcie. Teraz przecenione są ebooki z wydawnictwa Millenium - chodzi o naprawdę fajnych autorów, bo jest tam np. Larsson. Generalnie w temacie ebooków zniżek jest bardzo dużo i co trochę pojawiają się nowe, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko z nich korzystać 😉
 9. Pewnie, że w XTB macie wszystkie niezbędne narzędzia, ale też wiadomo, że bez wiedzy nie da się realnie w ten sposób zarabiać. Xstation to jedno, ale poświęcenie analityce i znajomość rynku to całkiem inne kwestie. Generalnie w ten sposób da się wyciągnąć sensowne zyski i fajnie zarobić, ale ile realnie z tego wyciągniecie, to już całkiem inna kwestia. Na pewno potencjał rynkowy jest widoczny, tylko bez wiedzy, doświadczenia i umiejętności niczego nie zdziałajcie.
 10. Przecież na Berberisie można na spokojnie działać z dużą firmą. Macie wszystkie niezbędne systemy, a w zasadzie pozostaje kwestia dopasowania podstawowych elementów. Tam nie ma żadnych cudów, tam trzeba pilnować podstaw. Siadacie i dopasowujecie rozwiązanie. Generalnie z dopasowaniem tego nie ma problemów, ale trzeba być świadomym tego, czego dokładnie potrzebujecie. Wtedy wszystko powinno być dobrze.
 11. Firma nazywa się Adexim. Organizowali nam przeprowadzkę firmy z Warszawy do Pragi. Mnóstwo rzeczy, w całości zapakowany duży pojazd, a ogólnie wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Bardzo pozytywne wrażenia, wszystko zrealizowane od A do Z profesjonalnie. Koszty? To już indywidualnie liczą. Ilość rzeczy, ich rodzaj, odległość. Akurat kwestii, które mają znaczenie, jest naprawdę dużo. Nikt wam nie zrobi rzetelnej wyceny na podstawie samego opisu.
 12. Autor może nie każdemu się podobać, ale moim zdaniem gość ma pojęcie i w tej książce przedstawił konkrety. Zerknijcie na to - livro.pl/biznes-po-prostu-czarnecki-leszek-sku1043812225.html Przeczytajcie, uważanie, bez pośpiechu. Można z tego wyciągnąć naprawdę sporo wniosków. Nie twierdzę, że na tej podstawie od razu rozkręcicie biznes, ale sama książka jest naprawdę ciekawa, konkretna i wciągająca. Poczytacie.
 13. Macie system XTB, a w nim w zasadzie wszystkie istotne narzędzia. Jaki problem to wszystko ogarniać w jednym systemie? Kryptowaluty, akcje, waluty, surowce, obligacje... ale wiadomo, nie chodzi o to, żeby obracać jak największą ilością instrumentów, tylko o działanie w takich tematach, o których macie pewne pojęcie. A nawet jeśli już, to polecam wejście w demo. Jeśli na nim wykręcicie przyzwoite wyniki, to dopiero zajmijcie się wpłaceniem niewielkego depozytu.
 14. Hmm... wszystko ogarniam w jednym systemie XTB i całkiem nieźle mi to wychodzi. Potencjał takiego działania jest spory, można zarobić przyzwoite pieniądze, ale wszystko to musi być przemyślane. Tam mam opcję inwestowania w różne tematy - m.in. w złoto, forexa i giełdę. A działać się powinno przede wszystkim z takimi instrumentami, z którymi macie doświadczenie i o jakich macie pojęcie. I wtedy można dopiero coś sensownego z tego wyciągnąć.
 15. Pewnie, że trzeba cały czas procować. A szczęście? Może raz, może drugi, ale docelowo rządzi przygotowanie i poświęcenie analityce. Jeśli nie potraficie się odpowiednio temu poświęcić, to żadnych efektów nie uzyskacie. I dokładnie. Jest okres testowy i wtedy właśnie powinniście sprawdzać, czy się nadajecie do inwestowania – nie wykładając swoją kasę.