forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1598
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

64213 wyświetleń profilu
 1. A może po prostu poduszka z Empik Foto? Jakoś średnio mi się widzi, żeby w tym samym miejscu sprawdziło się coś innego. Żadne zabawki. Lepiej wybrać ciekawy, praktyczny prezent, który zrobi dużą różnicę, ale też kwestia taka, jak podejdziecie do tego tematu. Najważniejsze jest takie dopasowanie wszystkiego tak, żeby to nie trafiło na dno szafy, tylko było chociaż przez jakiś czas używane.
 2. Macie XTB, tam duży potencjał i spore możliwości, ale czy to wykorzystacie, to już inna kwestia. Testowanie, praca, analityka, zaangażowanie – to takie kluczowe kwestie. Im bardziej się poświęcicie działaniu, tym większe macie szanse na dobre efekty. Na pewno rynek wygląda dobrze, stwarza perspektywy inwestycyjne i dzięki temu można z tego całkiem sporo wyciągnąć.
 3. EmpikFoto - polecam, zdecydowanie polecam. Najlepiej - fotoksiążki. Raczej trudno mi powiedzieć, komu taki prezent nie podpasuje. Dobre rozwiązanie znajdzie się dla każdego. Kwestia tematyczności fotoksiążki i odpowiedniego dopasowania każdego elementu.
 4. Proszę tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Start trochę kosztuje, a poza umiejętnościami najważniejsze jest wyposażenie. Jeśli dopasujecie każdy element zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, to wszystko będzie w porządku. Po prostu - postawcie na jakość.
 5. Berberis - wystarczy do zarządzania całą działalnością. Najważniejsze jest stawianie na takie rozwiązania, które faktycznie robią różnicę, cokolwiek dają i cokolwiek zmieniają. Jeśli rozwiążecie to z głową, to wtedy zauważycie wyłącznie korzyści. Kierunek? Analizy różnych pakietów tego programu i takiego dopasowania, abyście zauważyli zmiany. Nie każdemu potrzebne są takie same funkcje.
 6. Berberis - zdecydowanie polecam. Kawał systemu, który robi różnicę, ale standardowo wszystkie funkcje muszą być dopasowane pod waszą działaność. Poza tym - całość wymaga odpowiedniego planu.
 7. Polecam zdecydowanie Stawka większa niż biznes. Strategie rozwoju firm - 38 zł na Livro. Bardzo dobra, praktyczna, konkretna, ciekawa, bez przerabiania bzdur. Jak da mnie jedna z lepszych tego typu pozycji, jakie pojawiły się na rynku w ostatnim czasie. Przynajmniej my oceniamy ich mega pozytywnie, ale rzeczywiście - da się znaleźć kilka naprawdę udanych tytułów tego typu.
 8. W zasadzie wszystko macie podane w systemie XTB. Jest gwarantowany stop loss, konto demo i wiele innych opcji. A ile z tego wyciągniecie? To zależy wyłącznie od was - musicie tylko całość odpowiednio i rozsądnie zaplanować, a wtedy zdecydowanie łatwiej będzie o efekty. Na pewno potencjał rynkowy jest spory, da się całkiem fajnie zarobić, wyciągnąć sensowne zyski, ale bez doświadczenia - nic z tego nie wyjdzie. Znajomości rynku nie osiąga się przecież z dnia na dzień.
 9. Patrzcie tutaj - empik.com/goetze-rower-blueberry-28-niebieski,p1186711522,sport-p Pewnie, że wiele zależy od tego, jaki macie budżet, ale naprawdę - porządne rowery wcale nie wymagają ogromnego wydatku. Tutaj marka solidna, parametry w porządku, podobnie cena. I raczej taki rowerek na wiele sezonów, a nie na jakiś czas.
 10. Berberis - polecam ten kierunek, zero problemów, spokój, stabilność, niezawodność. Działamy na tym samym systemie od dawna i wygląda to dobrze. Nasze doświadczenia z tym rozwiązaniem są bardzo pozytywne. Można powiedzieć, że udało się to totalnie odmienić.
 11. Beauty Lux ma szkolenia zawodowe, które przygotowują do pracy. Nie ma co ukrywać , że pod tym względem zmieniło się naprawdę wiele. Teraz nie ma sensu robienie studiów czy jakiejś szczególnej szkoły. Największe znaczenie ma konkretne nauka podczas kilku tygodni szkolenia i to powinno przynieść umiejętności.
 12. U nas całe zarządzanie działalnością opiera się na systemie CRM - pracujemy na Berberis. Nie wyobrażam sobie, aby mogło to zacząć wyglądać inaczej. Największe znaczenie ma dopasowanie wszystkich istotnych elementów tak, żeby całość wyglądała zadowalająco. Pamiętajcie, że każda firma to inne oczekiwania, inne zadania, jakie są realizowane i nie tylko. Wyłącznie dbając o każdy element, optymalizując je, można coś realnie osiągnąć.
 13. Raz jeszcze Beauty Lux i szkolenia zawodowe - wystarczy. Właściwe podejście powinno zrobić swoje. Dzięki odpowiedzialnemu działaniu można się szybko nauczyć zawodowe, ale najważniejsza jest ciągła praca nad umiejętnościami. Generalnie aktualnie pracy jest mnóstwo, a szkolenia są zdecydowanie najłatwiejszą drogą do zdobycia zawodu. W tym kierunku idźcie.
 14. Odpal sam konto na XTB, zrób szkolenia, poznaj system, wykorzystuj możliwości - zarobisz bez porównania więcej, ale jeśli się do tego nadajesz. To na pewno nie jest inwestycja dla każdego. Jeśli rozsądnie podejdziecie do tematu, to powinniście sporo z tego wyciągnąć, ale czy się do tego nadajecie, to już inna kwestia. Na pewno potencjał inwestycyjny jest teraz znakomity, ale to wszystko musi być wykorzystywane pod prostu z głową. Działajcie.
 15. Patrz tutaj - sprzet-fryzjerski.pl Zero problemów, kwestia dopasowania każdego elementu, wyposażenia i nie tylko. Generalnie pod każdego da się coś sensownie dopasować, każdemu może też pasować coś całkiem innego. Działajcie.