forumiak

Użytkownik
  • Zawartość

1767
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

66330 wyświetleń profilu
  1. Start w gastronomii nie jest tani i tego nie da się przeskoczyć. Bo postawisz na kiepskie rozwiązania, to szybko Ci się to odbije na biznesie. Pokażę ci na podstawie samej zmywarki. Pierwszą inwestycją był byle jaki sprzęt - po prostu nie mieliśmy budżetu na nic lepszego. 6 awarii w pół roku. Wielokrotne akcje, w których sprzęt przestawał działać, kiedy mieliśmy pełną salę albo wyjmowaliśmy brudne naczynia z niego. Straceni klienci, negatywne komentarze - nie warto. Później okazało się, że sprzęt Winterhalter, czyli urządzenie z mega górnej półki jakościowej da się załatwić w wynajmie długoterminowym. Od tamtej pory spokój - zawsze wszystko doprowadzone do idealnego stanu, zero problemów. Lokal musi być profesjonalny sprzęt - inaczej nic z tego nie wyjdzie.
  2. Nie słuchajcie bajek o tym, że da się chudnąć bez ćwiczeń. To nie ma sensu. Jeśli macie na to miejsce - hop-sport.pl/porecze-do-cwiczen/porecze-treningowe-hs-1016k-z-drazkiem-i-ekspanderami.html to zdecydowanie warto, bo można sobie zrobić naprawdę fajną różnicę, wykonywać mnóstwo różnych ćwiczeń. Temat znam od środka, wiem, co da się ogarnąć. Masa aktywności, które niby tylko na siłowni, są do wykonania w czterech ścianach. Serio.
  3. Spróbujcie z systemem Berberis. To właśnie on robi kolosalną różnicę i przynosi znakomity efekt. Z dnia na dzień cudów nie będzie, natomiast krok po kroku powinno być tylko lepiej. Należy wprowadzać dane, zadbać o systematyczność, a wtedy wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Natomiast na pewno nic nie będzie się dziać z dnia na dzień.
  4. Wewnątrz to tylko i wyłącznie wspomniane schody Prudlik, bo one robią kolosalną różnicę. Fajnie wyglądają, są estetyczne, solidne, trwałe. Mają to coś. Poza tym - ciekawy klimat. To nie są przypadkowe rozwiązania i o tym pamiętajcie.
  5. Zdecydowanie tak. Wykonanie tego samodzielnie jest bardzo trudne, tym bardziej, że sytuacja w branży wciąż się zmienia, Google stawia wciąż nowe wymagania i tak naprawdę to wszystko idzie w innym kierunku. U nas kampanię prowadzi Webrange. Po kilku tygodniach zaczęliśmy widzieć wzrost widoczności, później poprawiał się ruch z wyszukiwarki. Ogólnie wszystko szło w dobrym kierunku i tak to wygląda dalej. A jak będzie? Czas pokaże.
  6. Wstawianie do lokalu zmywarki przeznaczonej do domu to ogromny błąd. Wiem, że przy pierwszym biznesie szuka się oszczędności, ale później się na tym tylko traci. Nie macie środków na zakup porządnego sprzętu to macie wynajem długoterminowy od Winterhalter. Ich urządzenia to zupełnie inna liga. Nie dochodzi do sytuacji, w których sprzęt nie daje rady z czyszczeniem naczyń. Nie ma takich akcji, że wynajmujesz nieczyste rzeczy. No i kolejna kwestia - mniejsze zużycie wody, prądu, chemii. Jeśli nie chcecie sobie zaszkodzić, to stawiajcie wyłącznie na sprzęty przeznaczone do działalności gastronomicznej i to wyłącznie z górnej półki jakościowej. Sami to docenicie.
  7. Zainwestuj w zmywarkę od Winterhalter. Przyznam, że przy zakupie poprzedniego sprzętu chciałem mocno przyoszczędzić i bardzo źle na tym wyszedłem. Niby naprawy w ramach gwarancji, ale miałem ogromne problemy z ogarnięciem działalności. Teraz widzę, że po prostu nie stać mnie na coś innego niż Winterhalter. Mijają 3 lata od rozpoczęcia użytkowania i jak dotąd zero problemów. I mam wrażenie, że nawet w tym momencie sprzęt działa lepiej niż mój poprzedni jako nowy. Kolejnym plusem jest to, że oni mają kompaktowe, ale jednocześnie mega wydajne sprzęty, a o coś takiego już bardzo ciężko. My jesteśmy zadowoleni.
  8. Zerknijcie jeszcze na meble fryzjerskie, zobaczcie - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/category/meble-fryzjerskie Jeśli masz rozwiązania dedykowane akurat do tego pomieszczenia, to zyskujesz coś, co powinno robić różnicę. Postawisz na byle co, to żadnych efektów z tego mieć nie będziesz - proste.
  9. Poczytaj o EcoPartner. Tam zawrzesz jedną umowę i będziesz mieć wykonawców w całym kraju - mega pozytywna sytuacja. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem to właśnie taki model, którym można sobie zrobić całkiem fajną robotę i tego się trzymajcie. Wszystko przez aplikację, jesteś w stanie ogarniać klientów na terenie całego kraju i ten model powinien się sprawdzić.
  10. Jeśli chcecie handlować na większą skalę, to radzę kontaktować się z EcoPartner. Tam macie wszystko w jednym miejscu. W sensie - zawierasz jedną umowę i masz do dyspozycji wielu znanych wykonawców w całej Polski. Dalej to już kwestia prowizji jakie ustalisz. Ale ogólnie da się jakościowo obsługiwać klientów z całego kraju przez apkę, bez pojawienia się na miejscu.
  11. Ewentualnie, jeśli to ma być na większą skalę, na cały kraj, to wtedy polecam EcoPartner. Znacie, kojarzycie? Tam działa to na takiej zasadzie, że macie zawartą jedną umowę, co daje jednocześnie opcję korzystania z wielu znanych wykonawców w całej Polsce. Sam ustalasz wysokość prowizji, wszystko ogarniasz przez aplikację i to jest naprawdę spoko. CO wy na to?
  12. Jakich producentów takich rozwiązań polecacie? Znacie ich - salmonhygiene.pl/oferta-salmonhygiene/ ? Jakościowo jest w porządku? Ewentualnie polećcie mi proszę jakieś solidne, sprawdzone marki. Aby tylko wszystko było jakościowo OK. Sugestie?
  13. Tak, dokładnie, są różne, ale to poświęć czas i porównaj sobie jak działa Berberis. Różnica jest naprawdę diametralna i da się tak uzyskać mega fajny efekt. Pewnie, że każdemu może odpowiadać coś diametralnie innego, ale to nie zmienia faktu, że każdy musi to dopasować jakoś z głową. Jednemu pasuje to, a innemu coś totalnie innego.
  14. Kilka prostych zasad dotyczących tego, jak należy działać w takich sytuacjach, zerknijcie - przezszkla.pl/wady-i-choroby-oczu/jak-dbac-o-swoj-wzrok/pqge_koeo Nie są potrzebne cudowne metody, tylko pilnowanie absolutnych podstaw i samo to wystarczy, aby było normalnie. Nie róbcie wyjątków, dbajcie o wzrok, a wtedy problemów będzie na pewno mniej.
  15. W piątek odebrałem sprzęcik. Wszystko normalnie działa, nie mam żadnych problemów, więc chyba dobrze. Tłumaczyli, o co chodziło, ale nie do końca rozumiem. Skończyło się na 300 złotych, więc nic poważnego. Jeśli pojawią się jakieś problemy, to wrócę do tematu, ale zakładam, że wszystko będzie w porządku. Zobaczymy.