forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1701
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

65097 wyświetleń profilu
 1. Berberis daje całkiem fajną zmianę - szybko powinniście zauważyć, że wszystko w firmie przebiega lepiej. Ale ogólnie takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień, lecz stopniowo. Wprowadzasz dane, obserwujesz, wyciągasz wnioski. Zresztą... o takich rozwiązaniach można przecież napisać książkę.
 2. Na pewno polecam Berberis - ułatwi zarządzanie, powinien też wpłynąć na ogólną poprawę wyników. Nie twierdzę, że od razu zrobi się normalnie, bo zmiany będą nadchodzić stopniowo, ale docelowo na pewno osiągniecie zakładane cele. Krok po kroku będzie coraz lepiej, tylko kwestia dopasowania wersji systemu.
 3. EkoFachowy - przez porównywarkę szukajcie, bo wtedy macie propozycje lokalnych ofert. Kwestia taka, ile macie do wydania, jakie macie oczekiwania, ale najlepiej szukajcie takiego rozwiązania, które będzie optymalne w danym budżecie. Jeśli postawicie na byle co, to cudów nie będzie. To przecież ma przetrwać lata i działać niezawodnie. I tego starajcie się pilnować. Jeśli postawicie na byle co, to może być kiepsko.
 4. Ekofachowcy.pl - jest taka porównywarka. Tam sprawdzasz, jakie są najlepsze oferty w twojej okolicy i zdecydujesz się na taką, która ci odpowiada. Ale nie chodzi o wybór najniższej ceny. Stawiajcie na takie opcje, gdzie dostaniecie naprawdę dobre warunki pod względem gwarancji, marki i jakości podzespołów. To najlepsze rozwiązania. Przy obecnych dofinansowaniach to po prostu musi się zwrócić.
 5. Ekofachowców znacie? Zdecydowanie polecam ogarnianie tematu z nimi, tzn. z ich porównywarką. Wszystko powinno być w najlepszym porządku. Tam macie w jednym miejscu porównanie wielu tematów i to jest najważniejsze. Znam to od środka, wiem jak wygląda, jak przebiega i na co należy zwrócić uwagę. Prostymi krokami da się uzyskać całkiem fajny efekt, ale nic od razu. Wszystko nadejdzie krok po kroku.
 6. Czyli po prostu system CRM od Berberis i może być po temacie. Tzn. macie tam wszystkie funkcje, które robią różnicę i mogą przynieść efekt. Nie twierdzę, że w każdym przypadku zadziała to samo. To jest akurat uzależnione od wielu czynników. A jak to przebiegało u was?
 7. Hmm... ludzie teraz szukają raczej przez porównywarkę EkoFachowcy. I dlatego przebicie się przez konkurencję jest po prostu trudne. Dla klientów ważne jest doświadczenie i inne kwestie, takie jak czas istnienia firmy. Skoro ktoś daje 25 lat gwarancji, a firma istnieje od 5 miesięcy, to czy można wierzyć w taką ofertę? No wydaje mi się, że raczej średnio...
 8. Berberis robi ogromną różnicę. Szybko powinniście zauważyć zmianę. Takie czasy, taka skala biznesu, że posiadanie takich rozwiązań jest po prostu kluczowe. Dopasujecie je odpowiednio, to będziecie zadowoleni. Pamiętajcie o tym.
 9. Berberis robi bardzo dużą różnicę. Widzimy to po sobie i naszej działalności. W zasadzie wszystko udało się tak odmienić i zrealizować cele. Tylko trzeba to jakoś rozsądnie ogarniać. Docelowo można tak osiągnąć coś naprawdę sensownego. A jak to wyglądało u was?
 10. U nas Berberis robi całkiem fajną robotę. W zasadzie dało się tak osiągnąć znakomity efekt i wszystkie prace przebiegają zdecydowanie łatwiej, ale trochę się nad tym napracowaliśmy. Aktualnie wszystko idzie w dobrym kierunku. A jak to wyglądało u Was? Przy takiej skali, jak obecnie, nie da się działać bez wsparcia odpowiednim oprogramowaniem. Po prostu zbyt dużo jest zadań do realizacji na raz.
 11. Sami mamy zaklepanego Mustanga z wypożyczalni Mestenza, w Trójmieście. Po prostu znaleźliśmy takie auto, na którym nam zależało. I to jest wygodna forma korzystania z tych aut. Raczej takie usługi zawsze będą mieć jakieś zainteresowanie.
 12. Patrzcie tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Jeszcze tam macie różne elementy wyposażenia. Ogólnie tego wszystkiego jest potrzebne naprawdę dużo i wszystkie te elementy wymagają odpowiedniego podejścia, ale też wszystko jest do zrobienia. A taki biznes może przynosić sensowne profity.
 13. Łapcie - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Dużo jest tego, ale wszystko zależy od wielkości salonu i realizowanych usług. Nie skończy się na kilku elementach wyposażenia. Tego wszystkiego jest naprawdę dużo.
 14. Przetestowanie i porównanie Berberis naprawdę nie wymaga wiele czasu. W zasadzie to wystarczy pilnować podstaw, ale docelowo osiągniecie to, na czym wam zależało. Krok po kroku wszystko powinno być zrealizowane. A jak to przebiega u was?
 15. Berberis robi bardzo fajną robotę - u nas system dał zdecydowaną zmianę. Ogólnie przyniósł nam realną optymalizację, wszystko poszło w dobrym kierunku i na tym nam zależało. To nie jest tak, że cele osiąga się z dnia na dzień. Każdy krok przychodzi stopniowo i na pewno od razu cudów nie będzie, bo niby jak?