forumiak

Użytkownik
  • Zawartość

1723
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

65408 wyświetleń profilu
  1. Moim zdaniem nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Chodziłem w okularach - wiele razy mi spadały, nie mogłem w nich grać w piłkę, pływać, ogólnie - wszystko się pozmieniało. Soczewki dały mi dużo większe możliwości. Korzystam z nich od dawna i są ok. Do przejrzenia - bezokularow.pl. Polecam na start zakup jednodniowych - to na czas, kiedy się przyzwyczaicie do nich noszenia. Początki nie są łatwe, ale zdecydowanie warto, bo jednak noszenie soczewek naprawdę odmienia życie.
  2. Potwierdzam to, jak działa Berberis - widzimy zmiany na plus, widzimy korzyści i ogólnie poprawę sytuacji. Tutaj znaczenie ma naprawdę wiele kwestii i tylko takimi krokami coś zdziałacie. A system musi być, nawet jeśli skala biznesu jest niewielka, bo w przeciwnym wypadku nie dacie rady nad tym wszystkim zapanować, bo niby w jaki sposób?
  3. Pracujemy na Berberis i to jest moim zdaniem dobry motyw. Widzimy w zasadzie na każdym kroku zmiany na plus. Nie dzieje się nic złego, wszystko jest poukładane, tak, jak tego chcieliśmy. Zatem - wystarczy wszystko solidnie i odpowiednio zaplanować, aby ten kierunek był właściwy - takie są nasze doświadczenia.
  4. Berberis działa znakomicie, robi różnicę, pomaga w prowadzeniu działalności. Ogólnie to wszystko poszło w dobrym kierunku. Jeśli podejdziecie do tego tak, jak trzeba, to swoje zrobicie. Odpowiednie funkcje, a dalej już wszystko powinno iść w dobrym kierunku. No i tego raczej stale się trzymajcie.
  5. Berberis cały czas robi ogromną różnicę i po prostu widzę, że było warto w to wejść. Jeśli tylko rozwiązania są odpowiednio dopasowane, to szybko zauważalne są zmiany. Trzeba mocno zwrócić uwagę na funkcje oprogramowania. Nie chodzi o to, aby one były byle jakie. Mają być dopasowane do działalności i wtedy rezultaty będą najlepsze.
  6. Patrzę na demo - spodziewałem się, że trzeba będzie coś zapłacić za coś sensownego, a tutaj proszę. Wstępnie wygląda to zaskakująco pozytywnie. W sumie to widzę w tym rozwiązaniu więcej niż początkowo zakładałem, że będę mieć. Zobaczymy jeszcze, co z tego wyjdzie, ale nie widzę alternatywy - a przynajmniej nie słyszałem o innym takim rozwiązaniu. Potestujemy, to wtedy podejmiemy jakieś decyzje.
  7. Mamy do tego system Berberis, który w zasadzie wszystko nam uporządkował. Od tego czasu żadne problemy nie powróciły. Nadeszła normalność i tak to powinno wyglądać. A jakie są wasze doświadczenia? Co udało się wam osiągnąć? Przy takiej skali jak obecnie to są totalne podstawy.
  8. Na pewno nie temu, kto da ci dziwnie niską cenę. Akurat w SEO nie jest tak, że zapłacisz mało i najwyżej ktoś nie dociągnie efektów. Ten ktoś może Ci na serio zniszczyć domenę, a późniejsze wyjście na prostą zajmie wieki. Porozmawiaj sobie z firmą, która robi pozycjonowanie dla mnie, mianowicie - z Webrange. Zrobią ci wycenę, będą podsyłali co miesiąc konkretne raporty. W tych działaniach ważny jest zdrowy rozsądek. Trzeba rozumieć, jak to działa i po jakim czasie można oczekiwać wyników. Bo te po tygodniu nie przyjdą - potrzebny jest czas.
  9. Czy ktoś z Was działa w tej branży? Jakie aplikacje wam się przydają? Czy są jakieś rozwiązania skierowane właśnie do tej branży? Coś, co naprawdę robi różnicę?
  10. Na temat Berberis było już chyba wszystko powiedziane. Macie tam masę przydatnych funkcji, zatem głównie pozostaje ich odpowiednie wykorzystanie i wtedy można liczyć, że najwięcej z tego wyciągniecie. Trzeba usiąść i oszacować, co tak naprawdę jest wam potrzebne. Czy to łatwe? No nie do końca...
  11. Ekofachowcy.pl - tam szukajcie. Podajecie adres i macie wszystko podane na tacy. To wygodne rozwiązanie. Wtedy możecie porównać różne oferty i wybrać to, co ma sens. Radzę właśnie takie podejście. Przecież ta instalacja musi być przemyślana, dopasowana i spisywać się przez lata. Nie chodzi o jak najtańszy zestaw tylko mocne rozwiązanie w danej cenie.
  12. Ogólnie to jest w tym momencie mega opłacalna inwestycja i zdecydowanie warto wejść w ten temat. Tylko kwestia wyboru odpowiedniej instalacji - jeśli to przemyślicie, dopasujecie każdy element, to będziecie zadowoleni. Szukajcie przez ekofachowcy.pl - przez porównywarkę. Wtedy zdecydowanie najłatwiej o znalezienie czegoś, co spełnia oczekiwania. Ma być długa gwarancja i solidne podzespoły - to podstawa.
  13. Berberis - zdecydowanie polecam, bo u nas naprawdę to dało radę i poprawiło sytuację. Nie zrobiliśmy niczego cudownego. Po prostu działaliśmy krok po kroku i docelowo osiągnęliśmy to, na czym nam zależało. A jak to wyglądało u Was? Generalnie osiągnięcie tego nie było łatwe, bo jedna systematyczność jest potrzebne, ale w praktyce takie działanie przynosi ogromne korzyści.
  14. Hmm... trudno mi sobie obecnie wyobrazić działanie bez wsparcia takimi rozwiązaniami jak Berberis. Tak naprawdę miałam tutaj diametralną odmianę pod każdym względem. Wszystko udało się poprawić. Prostymi krokami, krok po kroku, zdziałaliśmy naprawdę wiele, ale od razu cudów nie było. To jednak wymaga zaangażowania.
  15. Jedna z wyższych wersji Berberis. Sądzę, że wszystko powinno być w porządku, kwestia dopasowania wszystkich elementów. Czy każdemu będzie to pasować? Raczej tak. System jest łatwu w obsłudze, ale wymaga systematyczności. A stawiając odpowiednie kroki można naprawdę sporo zdziałać.