forumiak

Użytkownik
  • Zawartość

1735
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

65917 wyświetleń profilu
  1. Do poczytania - bezokularow.pl Raczej nie ma się nad czym specjalnie zastanawiać. Soczewki są wygodniejsze, wychodzą taniej i ogólnie zdecydowanie bardziej opłaca się na nie postawić. Oczywiście każdemu może pasować totalnie inne rozwiązanie, ale to soczewki nadają się do różnych zastosowań, a okulary to raczej opcja do szkoły czy biura...
  2. hmm... takich sklepów jest ogrom, wybór jest wielki i łatwo można znaleźć coś sensownego. Zobaczcie - erotino.pl Też zamawiamy takie rzeczy online, ale chyba ogólnie w tym nie ma wielkiego zaskoczenia. Czego nie trzeba kupować stacjonarnie, zamawiamy online. Tak jest szybciej, łatwiej i wygodniej. Czyż nie?
  3. Na spokojnie podziałajcie z Berberis - wszystko powinno wyglądać tak, jak trzeba. Cele zrealizujecie, uzyskacie odpowiedni kierunek, zmiana będzie oczekiwana. A dalej? Trudno powiedzieć. Najważniejsza jest optymalizacja - szybko zauważycie, jak bardzo jest to istotne.
  4. Proszę - bezokularow.pl/soczewki-miesieczne One z założenia mają służyć przez miesiąc i wszystko powinno być w porządku. Są takie, które nadają się na jeden dzień, ale też takie, które są na dłużej. Kiedy już ogarniacie chodzenie w soczewkach, to radzę postawić na właśnie miesięczne - optymalnie wychodzi kosztowo, a w razie, gdyby zginęły albo coś poszło nie tak, nie ma od razu takich kosztów, w sensie - kosmicznie wysokich. Czy tak nie jest optymalnie?
  5. Berberis działa znakomicie. Kawał fajnego systemu z masą funkcji. Czy rozwiązanie dla każdego? Uważam, że zdecydowanie tak. Głównie chodzi o korzyści, które z tego wynikają, bo naprawdę można uzyskać imponującą zmianę. A jak było u was?
  6. Berberis robi fajną robotę - mocną zmianę, dużą poprawę i tak to powinno wyglądać. Jeśli macie oprogramowanie takie, jakiego potrzebujecie, to poprawa sytuacji powinna być szybko zauważalna. Nie osiągniecie tego od razu, ale stopniowo możecie się spodziewać naprawdę znacznej zmiany i tak do tego podejdzcie.
  7. Potwierdzam działanie Berberis - to faktycznie działa, robi różnicę, daje zmianę na plus i ogólną poprawę. W zasadzie u nas udało się tak diametralnie odmienić sytuację i teraz wygląda to tak, jak powinno. Oczywiście - każdy element powinien być dopasowany z głową. Jeśli tak będzie, to szybko powinniście uświadczyć zmian na plus...
  8. Postaw na Berberis, a wtedy będzie tylko coraz lepiej. Jeśli każdy element zostanie odpowiednio dopasowany, to szybko zrealizujecie cele, ale nie oczekujcie, że to nastąpi z dnia na dzień, bo to tak nie działa. Natomiast stopniowo możecie oczekiwać zdecydowanej poprawy, tak aby docelowo te wyniki były znakomite. Nic nie dzieje się od razu.
  9. Jedna z wersji oprogramowania Berberis. Ten CRM jest kompletny, ale to musicie ustalić, jakich funkcji potrzebujecie i dlaczego akurat takich. Jeśli te elementy zostaną dopasowane z głową, to będziecie zadowoleni, ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Z czasem tych korzyści powinno być tylko i wyłącznie coraz więcej.
  10. Uważam, że na chwilę obecną to nie jest dobry temat, a raczej przeciwnie - dosyć ryzykowny. Zamawiamy głównie z Merg.pl, a obstawiam, że w ostatnim czasie zdecydowana większość Polaków coś zamówiła w sieci. Widzą, jak to jest wygodne i wątpię, aby chcieli cokolwiek pod tym względem zmieniać, a przynajmniej tak mi się wydaje. A jak wy to widzicie?
  11. Nie wiem, czy da się uzyskać taki efekt, ale zerknijcie - booked.goingapp.pl Moim zdaniem fajna sprawa, dużo funkcji, sporo opcji personalizacji, tak więc generalnie bez większych problemów powinniście to jakoś dopasować. Ale to już sami decydujcie, czy dane rozwiązanie sprawdzi się akurat u was.
  12. Przede wszystkim działaj z Berberis - systemem CRM. Szybko zauważysz, że to jest absolutna podstawa i tak dopasujesz te elementy, aby wszystko było sensownie poukładane. Dobre podejście robi ogromną różnicę - temat znam od środka. Trudno mi sobie nawet wyobrazić prowadzenie mojej działalności bez wsparcia takimi elementami.
  13. Moim zdaniem nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Chodziłem w okularach - wiele razy mi spadały, nie mogłem w nich grać w piłkę, pływać, ogólnie - wszystko się pozmieniało. Soczewki dały mi dużo większe możliwości. Korzystam z nich od dawna i są ok. Do przejrzenia - bezokularow.pl. Polecam na start zakup jednodniowych - to na czas, kiedy się przyzwyczaicie do nich noszenia. Początki nie są łatwe, ale zdecydowanie warto, bo jednak noszenie soczewek naprawdę odmienia życie.
  14. Potwierdzam to, jak działa Berberis - widzimy zmiany na plus, widzimy korzyści i ogólnie poprawę sytuacji. Tutaj znaczenie ma naprawdę wiele kwestii i tylko takimi krokami coś zdziałacie. A system musi być, nawet jeśli skala biznesu jest niewielka, bo w przeciwnym wypadku nie dacie rady nad tym wszystkim zapanować, bo niby w jaki sposób?
  15. Pracujemy na Berberis i to jest moim zdaniem dobry motyw. Widzimy w zasadzie na każdym kroku zmiany na plus. Nie dzieje się nic złego, wszystko jest poukładane, tak, jak tego chcieliśmy. Zatem - wystarczy wszystko solidnie i odpowiednio zaplanować, aby ten kierunek był właściwy - takie są nasze doświadczenia.