forumiak

Użytkownik
  • Zawartość

1753
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

66175 wyświetleń profilu
  1. W piątek odebrałem sprzęcik. Wszystko normalnie działa, nie mam żadnych problemów, więc chyba dobrze. Tłumaczyli, o co chodziło, ale nie do końca rozumiem. Skończyło się na 300 złotych, więc nic poważnego. Jeśli pojawią się jakieś problemy, to wrócę do tematu, ale zakładam, że wszystko będzie w porządku. Zobaczymy.
  2. Dzięki. Znajomy mi polecił też ten sam serwis, rano byłem oddać sprzęt. Twierdzą, że jutro będzie do odebrania, ale mają potwierdzić. Skoro tak szybko, to raczej nic poważnego, co nie? Bo gdyby siadła płyta główna to w jeden dzień by tego nie zrobili? A co konkretnie Tobie naprawiali?
  3. Berberis działa niezawodnie niezawodnie, nie ma problemów z tym systemem, zapewnia wiele rozwiązań, które robią dużą różnicę. Jeśli podejdziecie do tego tak, jak trzeba, to odniesiecie korzyści. Tutaj nie są potrzebne cuda, tylko absolutne podstawy i tego się trzymajcie. Systematyczność, wprowadzanie danych i na bank będzie dobrze.
  4. Padł mi kluczowy sprzęt - nie mam pojęcia co się stało. To MacBook. Na dysku wszystkie istotne dane - nie wszystkich mam kopię. Potrzebuję serwisu w Wawie, który w ciągu kilku miesięcy jest w stanie naprawić mi ten sprzęt. Jesteście w stanie podać jakieś pewne namiary? Nasuwa się wam jakiś pewniak?
  5. Berberis powinien dać taki efekt, jakiego oczekujecie. Zmiana nie nastąpi od razu, lecz stopniowo i wtedy docelowo da się osiągnąć to, na czym wam zależy. Dobierzecie rozsądnie każde rozwiązanie, to wtedy będzie optymalnie i takich zasad się trzymajcie. Co wy na to?
  6. Myślę, że Berberis jest w stanie zrobić różnicę w każdej działalności i dać coś naprawdę dużego. Nie jest tak, że każdemu pasuje to samo. Jeśli nie przemyślicie tej sytuacji i oprogramowania, to nie zmaksymalizujecie efekty. Przemyślcie sprawę, wszystko da się zrobić.
  7. Wszystkie elementy, które są potrzebne - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Ale to oczywiście kwestia oczekiwań. Da się znaleźć wszystko w dobrej cenie, ale to musi być przemyślane. Każdemu może odpowiadać coś innego, ale ogólnie wszystkim klientom zależy na jakości i to trzeba im dać.
  8. Polecam również korzystanie z aplikacji EcoManager. W zasadzie rozwiązuje wszystkie problemy, bo masz tam opcję szukania części, jest giełda, znajdziesz konkretną rzecz w najniższej cenie. Tam jest też mini CRM - to jeśli handlujecie instalacjami się przyda. A w dodatku apka jest dostępna całkowicie za darmo, więc raczej specjalnie nie ma się nad czym zastanawiać. A jak wy to widzicie? Niczego ciekawszego nie znalazłem.
  9. Szukam sprawdzonych produktów z tej kategorii. Jakieś pomysły, sugestie? Mam propozycję od Salmon Hygiene, wygląda to naprawdę profesjonalnie. Jakieś doświadczenia? Pewniaki? Widzicie coś takiego?
  10. Na Berberis zauważycie bardzo dużą zmianę. Nie twierdzę, że do tego dojdzie od razu, natomiast poprawa sytuacji powinna być widoczna. Sami jesteśmy ciekawi, w jakim to pójdzie kierunku, widzimy zmianę w dobrą stronę i oby tak już zostało. W takich działaniach nie ma niczego trudnego - serio.
  11. Demo wygląda sensownie - znalazłem w necie. A jak w praktyce wygląda użytkowanie? Nie ma żadnych problemów? Te wyceny są zgodne z prawdą? Faktycznie da się docelowo zamówić te części w takiej cenie? Podzielcie się doświadczeniami.
  12. Czy znacie jakieś aplikacje, które są polecane i fajnie się sprawdzają przy fotowoltaice? W sensie - przy obrocie nią? Podpowiedzcie proszę ciekawe rozwiązania.
  13. U nas nic się pod tym względem nie zmieniło. Nadal to Berberis robi największą różnicę, ale dbamy o systematyczność, wprowadzamy dane, wszystko udaje się odmienić. Kierunek jest odpowiedni i wiele rzeczy dzieje się po prostu automatycznie. O to nam chodziło.
  14. No właśnie... kierunek studiów, który ma sens i przyniesie jakieś korzyści. Pomysły? Moim jest taki - ult.edu.pl/studia/budownictwo-pasywne/ Nie chcę robić tego samego kierunku, co wszyscy. Liczę na korzyści i teraz jak do tego podejść, aby faktyczne je odnieść?
  15. Tylko, że to nie ma najmniejszego sens. Dlaczego? Bo nie budujesz mięśni, wszystko na ciele będzie wisieć. Dużo lepiej poświęcić się bardziej i uzyskać atrakcyjniejszą sylwetkę, a nie wyłącznie stracić na wadze. Poczytajcie - domowecwiczenia.pl/kategoria/treningi/ Zrobicie to, to wtedy zdecydowanie docenicie ten krok. Wprawdzie wymaga to systematyczności, ale efekty mogą być mega pozytywnie zaskakujące i tego się trzymajcie.