forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1645
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

64523 wyświetleń profilu
 1. Polecam Berberis - można na spokojnie ogarnąć biznes i wcale nie wymaga to wielkich kosztów. Trzeba to racjonalnie zaplanować, inaczej nic z tego nie wyjdzie. Musicie usiąść i ocenić, czego potrzebujecie, jakie rozwiązania są dla was niezbędne. A w każdym biznesie mogą być potrzebne nieco inne funkcje np. związane z magazynowaniem.
 2. Pewnie, że Berberis - duża zmiana in plus, lepsze zarządzanie, lepsza kontrola i ogóle wyniki. Temat doskonale znam od środka. Nie wymagało to żadnych cudów, a jednak dało się uzyskać coś fajnego. A jak to wyglądało u was?
 3. Berberis - z nimi działamy już od dawna i wszystko działa. Wiadomo, że zarządzanie biznesem jest trudne. Jesteśmy w tym od dawna. Nie ma problemów, mamy stabilność, święty spokój. Po co cokolwiek zmieniać? Tam macie różne wersje tego systemu - po prostu trzeba wszystkie funkcje dopasować tak, żebyście realnie widzieli korzyści z takiego działania.
 4. Berberis wystarczy do sprawnego zarządzania. Kwestia dosłownie kilku istotnych kroków i wszystko macie ogarnięte. Siedzimy w tym naprawdę bardzo długo i wiemy, jak działać, żeby dawało to efekty. A bez optymalizacji teraz nie da się daleko zajechać. Trzeba systematycznie działać i dopiero wówczas można liczyć na realne efekty. Inaczej nic z tego nie wyjdzie.
 5. Ta sama sytuacja. Berberis robi dużą różnicę, daje optymalizację i mocną poprawę. Wiadomo, że dla uzyskania duże zmiany potrzebny jest czas, ale odpowiednim działaniem można zdziałać naprawdę sporo, a już na pewno poprawę wyników, lepszą kontrolę i lepsze zarządzanie.
 6. Berberis powinien dać dużą różnicę pod względem zarządzania. W sensie możecie odmienić sobie działalność, a do tego nie są potrzebne żadne cudowne metody, tylko podstawowe techniki. Nie są potrzebne żadne cuda. Tutaj znaczenie mają podstawowe kroki i to dzięki nim da się zrobić coś naprawdę dużego. U nas dało to zdecydowaną zmianę. A u was?
 7. Wprowadź do firmy oprogramowanie Berberis, tj. ten system CRM. Powinniście zauważyć zdecydowaną zmianę. Akurat w tym systemie siedzę już naprawdę bardzo długo i doskonale zdaję sobie z tego sprawę, co ma znaczenie, a co nie jest istotne. O ile tylko pilnujecie podstawowych kwestii, to powinniście uzyskać znakomity efekt. Tam macie wszystkie istotne moduły, ale dalej to już kwestia taka, jak będziecie tym wszystkim zarządzać.
 8. Najlepiej mieć w pakiecie od razu Berberis do zarządzania całą działalnością i to uważam za najlepsze rozwiązanie. Kwestia jedynie dopasowania tego, co jest potrzebne w danym przypadku. Nie musi być tak, że w każdym biznesie sprawdzi się ten sam pakiet. Trzeba usiąść i się zastanowić, jakie rozwiązania są dla was niezbędne. A na pewno nie jest tak, że wszędzie sprawdzi się to samo. To tak nie działa.
 9. Dajesz 100 proc. aktualności tych danych? Ręcznie sprawdzaliście chociaż część? A ogólnie - UPC czy Inea? Bo ze światłowodów pokazuje mi tylko te 2. Co proponujecie?
 10. Na spokojnie możecie działać z Berberis. Jedynie kwestia dopasowania odpowiedniej wersji systemu. A co wam się sprawdzi? To już musicie ocenić w 100 proc. sami. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Nie chodzi o to, żeby płacić za funkcje, których nigdy nie wykorzystacie. Płaćcie za takie rozwiązania, które się wam faktycznie przydadzą.
 11. No nie bardzo - nie zostawię go tutaj. Wyślę ci na priv. Ale nie możesz mi po prostu napisać, jak mogę to sam sprawdzić? Chyba nie jest to żadna wiedza tajemna, co nie?
 12. A jaki problem odpalić Berberis i zobaczyć, jak działa? Kwestia porównania podstawowych parametrów i rozwiązań. Problem? No przecież żaden. Akurat tę aplikację znamy od bardzo dawna i wiemy, czego się można po niej spodziewać. Optymalizacja wymaga zwrócenia uwagi na wiele kwestii. Jeśli moduły są dobrze dopasowane, to realnie zauważycie dużą zmianę in plus.
 13. Jak w temacie. Stacjonarny, tak do 100 zł miesięcznie. Głównie zależy nam na niezawodności. Sporo osób korzysta z netu, ale bez jakiegoś specjalnego obciążania. Jakieś sprawdzone marki, propozycje?
 14. Kolego, nawet dla porównania sprawdź sobie Berberis. Lepiej mieć jakiś obraz, zanim się coś wybierze, bo różnice pomiędzy programami są naprawdę znaczące. Każdy z nich daje coś zupełnie innego. A tutaj macie raczej wszystkie, kompleksowe rozwiązania, które są po prostu niezbędne.
 15. Zobacz mój poprzedni wpis, poświęć czas na testowanie Berberis - nie sądzę, żeby coś w nim wam nie pasowało. Po prostu macie tam wszystkie istotne rozwiązania, a dalej to już kwestia pracy nad wprowadzaniem danych i kontrolowaniem tego, jak przebiegają wszystkie procesy.