forumiak

Użytkownik
 • Zawartość

  1656
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O forumiak

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

64607 wyświetleń profilu
 1. U nas kluczowym krokiem było wdrożenie Berberis, czyli systemu CRM. Kiedy już to mieliśmy, to wtedy wszystko się jakoś poukładało. Najważniejsze jest moim zdaniem analizowanie i branie pod uwagę podstaw związanych z zarządzaniem. Inaczej po prostu nie da się niczego z tego wyciągnąć, bo niby jak to mogło by być możliwe? Zarządzanie staje się coraz trudniejsze. Problemy powoduje skala biznesów i to jest kluczowy problem.
 2. Było już... opłaca się wejście w Berberis i pilnowanie wszystkiego, co kluczowe. W sensie - odpowiednie dopasowanie wszystkich funkcji. To jest zdecydowanie najważniejsze, ale wymaga też zwrócenia uwagi na wiele kwestii. Akurat u nas pod tym względem zaszły naprawdę zdecydowane zmiany. Narzędzia niezbędne do zarządzania to taka totalna podstawa - nawet w przypadku małej działalności. Po prostu spraw jest tyle,że trudno o wnioski.
 3. Wszystkie elementy wyposażenia salonu - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Wiadomo, że jest tego bardzo dużo i start musi się wiązać z wysokimi kosztami, ale cóż poradzić? W takich działalnościach największe znaczenie ma jakość i to się nie zmieni. Jeśli klienta do ciebie przychodzi to ma jasne oczekiwania.
 4. Proszę tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Koszty wejścia w temat są wysokie, ale zdecydowanie warto je podjąć. Dlaczego? Bo wejście w ten biznes wcale nie jest proste, a klienci oczekują najwyższej jakości. Nie zapewnisz jej, to nie będziesz mieć zainteresowanie. Ludzie chcą płacić za konkret, nie za byle co.
 5. Berberis jest chyba najbardziej niezawodnym rozwiązaniem tego typu. Widzimy nawet po sobie, jakie ono dało zmiany. Wszystko zaczęło wyglądać totalnie inaczej. W takich przypadkach należy pilnować kluczowych kwestii. Musicie przeanalizować, jakie funkcje są wam potrzebne, a które są zbędne. I na tej podstawie dopiero możecie podejmować pewne decyzje. Nie ma lepszej drogi, bo niby jaka? A przynajmniej ja takiej nie widzę.
 6. Berberis - tak, polecam. Kawał solidnego systemu, który ma sens, który działa, jak powinien i robi różnicę. O ile każdy element będzie tutaj z głową dopasowany, to korzyści zauważycie. Rozwiązania muszą być szyte na miarę pod daną działalność. To nie działa tak, że w każdym biznesie sprawdzi się to samo. Zasady działania rynku są całkowicie odmienne i tego się pilnujcie.
 7. Sprawdźcie sobie Livro. I teraz - jak przy tak niskich cenach konkurować? Jak niską marżę trzeba narzucić, żeby konkurować i zarabiać? No właśnie - wejście w ten rynek jest w tym momencie mega trudne do zrobienia. Liderzy mają takie ceny, że po prostu nie da się ich przeskoczyć.
 8. No mam listę ofert, ale: Skąd oni mają mapę dostępności usług, skoro niektóre firmy nie mają ich nawet na swoich stronach? Skąd pewność aktualności tych danych? W sensie - cen, pakietów itp?
 9. To jak mogę to sprawdzić? Wolę nie podawać tutaj adresu. Pozostaje sprawdzanie u każdego operatora, czy w naszej lokalizacji usługa jest dostępna?
 10. Jak w temacie. Macie coś sprawdzonego? Koszt mniej istotny, najważniejsze, żeby usługa działała niezawodnie. Awaria to coś normalnego, o ile zdarza się kilka raz na rok i jest szybko naprawiana.
 11. Berberis polecam - jako pewny, niezawodny system, który robi różnicę. Pracujemy na nim od dawna Największe plusy? Niezawodność, konkretność, różne wersje, aktualizacje. W sensie macie rozwiązanie, które jest na czasie i wciąż jest dopasowywane pod wymagania rynku. A zresztą - konkretne rozwiązania można po prostu zamówić pod siebie - normalka.
 12. Polecam Berberis - można na spokojnie ogarnąć biznes i wcale nie wymaga to wielkich kosztów. Trzeba to racjonalnie zaplanować, inaczej nic z tego nie wyjdzie. Musicie usiąść i ocenić, czego potrzebujecie, jakie rozwiązania są dla was niezbędne. A w każdym biznesie mogą być potrzebne nieco inne funkcje np. związane z magazynowaniem.
 13. Pewnie, że Berberis - duża zmiana in plus, lepsze zarządzanie, lepsza kontrola i ogóle wyniki. Temat doskonale znam od środka. Nie wymagało to żadnych cudów, a jednak dało się uzyskać coś fajnego. A jak to wyglądało u was?
 14. Berberis - z nimi działamy już od dawna i wszystko działa. Wiadomo, że zarządzanie biznesem jest trudne. Jesteśmy w tym od dawna. Nie ma problemów, mamy stabilność, święty spokój. Po co cokolwiek zmieniać? Tam macie różne wersje tego systemu - po prostu trzeba wszystkie funkcje dopasować tak, żebyście realnie widzieli korzyści z takiego działania.
 15. Berberis wystarczy do sprawnego zarządzania. Kwestia dosłownie kilku istotnych kroków i wszystko macie ogarnięte. Siedzimy w tym naprawdę bardzo długo i wiemy, jak działać, żeby dawało to efekty. A bez optymalizacji teraz nie da się daleko zajechać. Trzeba systematycznie działać i dopiero wówczas można liczyć na realne efekty. Inaczej nic z tego nie wyjdzie.