Dariusz169

Użytkownik
  • Zawartość

27
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dariusz169

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

1251 wyświetleń profilu
  1. zgadzam się z @alex33 - takie pudełka/opakowania to wizytówka firmy i w zalezności od ich wyglądu i jakości to to będa o nas myśleli klienci. Dlatego warto wybrać coś na poziomie. Znam tę firmę SmartPack i również ich polecam. Świetna jakość w przystępnej cenie, a do tego u nich w parze z tym idzie estetyka wykonania.
  2. Dariusz169

zaćma

Mój dziadek też miał taki zabieg jak operacja zaćmy i powiem szczerze, że dzięki temu po prostu może normalnie funkcjonować. Klucz to dobra diagnostyka i dobry specjalista
  3. Tonery zamienniki można stosować z Asarto. Najlepsze. Praktyczne, bardzo dobre, rozwiązanie w sam raz dla kogoś, kto oczekuje jakości i wydajności
  4. Ja zamawiałem elementy według własnego projektu w Spinel. Doświadczona i terminowa firma, to w tej branży mam wrażenie dwie najważniejsze kwestie
  5. Dobrze ktoś napisał, że branża druku 3d jest jak najbardziej przyszłościową. Co do filamentów to polecam głónie sklep Print-Me za szeroki asortyment i różnorodość filamentów.
  6. Faktycznie. Tanie filamenty to masakra i moim zdaniem też właśnie trzeba uważać na to, co się kupuje, bo jak drukarka za kilka tysięcy, a filament za kilkaknaście złotych to nie jest to najlepsze połączenie
  7. Zecydowanie właśnie można postawić na sklep z elementami produkowanymi w technologii 3d. Bardzo dobry pomysł i rozwojowa branża, tylko oczywiście dużą uwagę trzeba zwracać na zastosowanie odpowiednich filamentów, a takie znajdziecie w sklepie internetowym Print-Me
  8. Ja właśnie odebrałem pierwszą partię materiałów z Print-Me, bo narazie chcę się wdrożyć w ten właśnie temat. Zamówiłem Smooth ABS. Przyjemny i praktyczny materiał, bez dwóch zdań właśnie dla ososby, która stawia pierwsze kroki
  9. no ja się tutaj nie wyróżnią 😉 też polecę salon Carolina Toyota Wola jeśli chodzi o wzięcie samochodu na firmę. No warunki to mają najkorzystniejsze jeśli chodzi o Warszawę i okolice.
  10. jeśli to ma być samochód do pracy to kup jakiś używany model. Ale nie z komisu!! Zerknij sobie na używane modele w salonie Carolina Toyota Włochy - sprawdzone miejsce, samochody też sprawdzone więc po prostu nie kupujesz kota w worku
  11. też jestem podobnego zdania. I tak, idź teraz do nich do salonu bo mają wyprzedaż rocznika więc ceny są niezłe:)
  12. jestem zwolennikiem praktycznych prezentów i sam takie wręczam. Niedawno znajomy robił imprezę urodzinową i dostał ode mnie koszulę z Roland Moda Męska. Praktyczny i dobry jakościowo prezent jest najlepszy :)
  13. o tak, potwierdzam. Jeden z lepszych salonów w Warszawie z samochodami. A samochody toyoty są po prostu dobre. Nie są awaryjne i drogie w utrzymaniu
  14. a jak z jakością jedzenia? Chodzi mi np o mięso czy czuć że jest świeże. Albo jakiej jakości są makarony, czy nie są rozgotowane?