Dariusz169

Użytkownik
  • Zawartość

26
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dariusz169

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

1130 wyświetleń profilu
  1. Dariusz169

zaćma

Mój dziadek też miał taki zabieg jak operacja zaćmy i powiem szczerze, że dzięki temu po prostu może normalnie funkcjonować. Klucz to dobra diagnostyka i dobry specjalista
  2. Tonery zamienniki można stosować z Asarto. Najlepsze. Praktyczne, bardzo dobre, rozwiązanie w sam raz dla kogoś, kto oczekuje jakości i wydajności
  3. Ja zamawiałem elementy według własnego projektu w Spinel. Doświadczona i terminowa firma, to w tej branży mam wrażenie dwie najważniejsze kwestie
  4. Dobrze ktoś napisał, że branża druku 3d jest jak najbardziej przyszłościową. Co do filamentów to polecam głónie sklep Print-Me za szeroki asortyment i różnorodość filamentów.
  5. Faktycznie. Tanie filamenty to masakra i moim zdaniem też właśnie trzeba uważać na to, co się kupuje, bo jak drukarka za kilka tysięcy, a filament za kilkaknaście złotych to nie jest to najlepsze połączenie
  6. Zecydowanie właśnie można postawić na sklep z elementami produkowanymi w technologii 3d. Bardzo dobry pomysł i rozwojowa branża, tylko oczywiście dużą uwagę trzeba zwracać na zastosowanie odpowiednich filamentów, a takie znajdziecie w sklepie internetowym Print-Me
  7. Ja właśnie odebrałem pierwszą partię materiałów z Print-Me, bo narazie chcę się wdrożyć w ten właśnie temat. Zamówiłem Smooth ABS. Przyjemny i praktyczny materiał, bez dwóch zdań właśnie dla ososby, która stawia pierwsze kroki
  8. no ja się tutaj nie wyróżnią 😉 też polecę salon Carolina Toyota Wola jeśli chodzi o wzięcie samochodu na firmę. No warunki to mają najkorzystniejsze jeśli chodzi o Warszawę i okolice.
  9. jeśli to ma być samochód do pracy to kup jakiś używany model. Ale nie z komisu!! Zerknij sobie na używane modele w salonie Carolina Toyota Włochy - sprawdzone miejsce, samochody też sprawdzone więc po prostu nie kupujesz kota w worku
  10. też jestem podobnego zdania. I tak, idź teraz do nich do salonu bo mają wyprzedaż rocznika więc ceny są niezłe:)
  11. jestem zwolennikiem praktycznych prezentów i sam takie wręczam. Niedawno znajomy robił imprezę urodzinową i dostał ode mnie koszulę z Roland Moda Męska. Praktyczny i dobry jakościowo prezent jest najlepszy :)
  12. o tak, potwierdzam. Jeden z lepszych salonów w Warszawie z samochodami. A samochody toyoty są po prostu dobre. Nie są awaryjne i drogie w utrzymaniu
  13. a jak z jakością jedzenia? Chodzi mi np o mięso czy czuć że jest świeże. Albo jakiej jakości są makarony, czy nie są rozgotowane?
  14. Ja też szukam odpowiedniego rozwiazania dla znajomego, któy jest hodowcą. Potrzebuje magazynu do przechowywania zboża. Jest hodowcą zrzeszonym w Agencji Nasiennej i sprzedaje materiał kwalifikowany. Ma już jeden magazyn, ale zaczyna się robić za mały, więc próbuję mu pomóc i szukam jakiegoś ciekawego rozwiazania.