KikU

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O KikU

• Ranga
    Początkujący
  1. Ktoś się ostatnio zarejestrował i od razu dostał moda, od tego czasu go nie widziałem.. Niestety admin nie raczył odpowiedzieć na moje zapytanie dotyczące rozwoju tego serwisu także teżjestem trochę niemile zaskoczony :(
  2. Rozmawiałem z rodzicami którzy twierdzą, że to nie wypali. Czynsz u nas w rynku za średniej wielkości lokal to ponoć 4tys, a mieszkańcy są wg nich zbyt biedni żeby chodzić do kawiarni. Jakiś czas temu pojawiały się kawiarnie u nas, ale systematycznie padały, także jestem teraz trochę zmieszany..
  3. Witam, wpadłem na Wasze forum i przedstawiłem swój pomysł już jakiś czas temu.. Nie wiem czemu ale to miejsce jest wymarłe. Od razu mi się spodobało mimo niskiej frekwencji osób, dlatego uważam szanowna administracjo, iż powinniście uderzyć w reklamę i bardziej promować swój serwis! Konkurencyjne Biznes Forum to porażka, ciężko się poruszać po ich tworze, a na dodatek trzeba czekać po kilka dni aż administracja łaskawie zatwierdzi Twojego posta- PARANOJA! Dlatego apeluję, zróbcie coś z forum bo macie gotowe podstawy pod forum które może WAM śmiało przynieść zyski. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź panie Rafał ;)
  4. Rozumiem, a wg Was taki biznes ma szanse wypalić?
  5. Witam, od zawsze mam pociąg do własnego biznesu, zajmowałem się drobnym handlem konsolami, projektuje na życzenie strony internetowe, czasem mam nosa i potrafię wyczuć koniunkturę, jak np kiedyś inwestując w abonamenty do gier internetowych, ogólnie póki co- odpukać, nie zaliczyłem wtopy podczas inwestycji. Od pewnego czasu zacząłem się interesować utworzeniem kawiarni w pobliskim mieście, w którym mieszkałem około 15 lat. Miasteczko jest niewielkie, około 18-20tys mieszkańców, nie najbogatsze, ale też nie bardzo ubogie. Mamy w sumie kilka ciekawych atrakcji turystycznych (również w pobliskim regionie). W mieście istnieją 2 cukiernie, ale posiadają dość słabe punkty i niewielkie pomieszczenia, bodajże z dwoma stolikami, w jednej kawa jest z automatu, w drugiej z czajnika, także jakość pozostawiająca sobie wiele do życzenia.. Starałbym się o dofinansowanie z Unii oraz PUP. Dodatkowo myślałem też o wprowadzenia usługi przygotowywania śniadań dla pobliskich firm, ciepła kawa i świeże pachnące bułeczki w pewnym stopniu mogłyby pomóc rozkręcić interes. Proszę powiedzcie co o tym myślicie i jakie Wg Was mam szanse na powodzenie? Warto zrobić jakiś wywiad środowiskowy dotyczący zapotrzebowania na kawiarnie i tego typu usługi? Do miasta w miare regularnie przyjeżdżają turyści i nie mają tgdzie się udać oprócz 3 pizzerii, moje znajome też ubolewają że nie ma gdzie się u nas dobrej kawy napić. Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam :)