powel173

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O powel173

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, Chciałbym zapytać o poradę a więc chciałbym założyć małą stolarnię posiadam duży garaż w którym wykonywał bym na początek szatchetki, progi, listwy przypodłogowe itd. Czy taka działalność ma sens? Kto mógł by odbierać takie listwy sztachetki itd? Dodam że od lat fascynuje mnie stolarstwo i chchiałbym założyć coś swojego. Park maszynowy nie jest potrzebny duże posiadam cheblarkę, krajzegę a kupił bym jeszcze frezarkę, wyżynarkę i kilka dutek i strugów ręcznych. Proszę o odpowiedźi. Dziękuje Pozdrawiam Paweł P
  2. Witam, Chciałbym otworzyć własny biznes, mianowicie miałbym robić odlewy z białego betonu min. fontanny, doniczki, ławki i stoły itp. Inwestycja to jakieś 20 tys zł Tyle tylko że biały beton kosztuje ok.50zł za worek 25kg (może przy zakupie większych ilości uda się wynegocjować mniejszą cenę) a na taką fontannę wejdzie troszkę betonu. Sęk w tym że takie odlewy są bardzooo cięzkie nawet ponad 1000kg (problem logistyczny). Chyba że zastosować znany chwyt np. do 100km transport gratis. Wtedy zakup busa i hejaa. Proszę o opinie na temat tego biznesu. Z goy dziękuje Pozdrawiam Paweł
  3. Tak, to bardzo dobry pomysł. ;) :D może macie jeszcze jakieś pomysły ?
  4. Witam, Chciałbym założyć firmę tynki agregatem. Wraz z bratem dzialali byśmy u nas w miasteczku. Tylko brak pieniędzy na otwarcie. Zakup agraegatu to 17/18 tys packi i łaty 1tys. Proszę podpowiedzieć skąd wziąć fundusze na otwarcie. Biuro pracy odpada muszę czekać rok na dofinansowanie. Kredytu nikt mi nie udzieli. Jestem w czarnej d**ie. :( Są może jakieś firmy które dają pieniądze na start? dla bezrobotnych oczywiście :)