natalia.blicha

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O natalia.blicha

• Ranga
    Początkujący
  1. Poznaj wfirma.pl, dostawcę usług z zakresu księgowości internetowej, charakteryzującą się jedynym w swoim rodzaju podejściem do użytkowników. Uważam, że system jest łatwy w użyciu i intuicyjny (do widzenia, zaśmiecony interfejsie). Został stworzony specjalnie dla Ciebie (pa, pa uniwersalne szablony). Jego zadaniem jest wręcz sprawianie Ci radości (eksperci z entuzjazmem na bieżąco odpowiadają na Twoje pytania). Znajdziesz tu program do księgowości internetowej na najwyższym poziomie. Dowiedz się dlaczego tak wiele małych i średnich przedsiębiorstw skorzystało z systemu oferowanego przez wfirma.pl. Chcemy umilić codzienną pracę również Tobie! www.wfirma.pl
  2. Oj ja też bym chetnie wzieła udział w tego typu spotkaniu. Proszę o info, gdyby działo się coś wartego uwagi we Wrocławiu.
  3. A jak myślicie, dobrze jest zmieniac logo lub nazwe firmy w trakcie działalności? A tutaj podrzucam artykuł, który mam nadzieje sprowokuje do dalszej dyskusji: http://poradnik.wfirma.pl/-wybierajac-nazwe-firmy
  4. Ja bym poleciła caffeprint, jeśli ilość jest mniejsza (minusem jest dość długi okres oczekiwania na materiały) albo Interak z chyba Czarnkowa. Przy większych ilościach mają bardzo dobre ceny.
  5. Logo koniecznie należy wybrać przed startem działalności. Przecież musi się znaleźć na wizytówkach, banerach czy nawet na FB firmy. Dlatego nie ma na co czekać i trzeba zgłosić się do dobrego grafika jak najszybciej.
  6. Hej! Chłopak mojej kojerzanki wymyslił sobie, że bedzie jej sprowadzał z zagranicy designerskie torebki, które ona będzie sprzedawać w Polsce przez internet. Nic z tego nie wyszło, ale pomysł jest ok. Za granicą, szczególnie w Chinach! jest mnustwo pieknych rzeczy, które tylko aż się proszą, żeby zostać sprowadzone i sprzedane. Pomyślce o tym :-)