Tomi12

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Tomi12

 • Ranga
  Początkujący
 1. Sprawa bhp jest zwłaszcza istotna w zakładach produkcyjnych. Musimy zadbać o odpowiednie wyposażenie pracowników, jak i bezpieczny sprzęt. Do zakładów, gdzie potrzebne są obrabiarki cnc, tutaj - http://www.abplanalp.pl/obrabiarki-cnc.html jest bezpieczny i posiadający atesty sprzęt. Ważne jest też posiadanie osoby odpowiedzialnej w firmie za bhp.
 2. Najlepsze są teraz domeny z końcówkami .pl, .eu, .com. Przy czym nazwa naszej strony musi być łatwa do zapamiętania i unikatowa. Często możemy kupić domeny z hostingiem. Dobrą ofertę teraz ma na to http://superhost.pl/ w cenie 8,25 na miesiąc dostajemy hosting bez limitów, 9 domen oraz różne zniżki na pozycjonowanie strony.
 3. Dobrym sposobem na egzekwowaniem należności jest też zwrócenie się do komornika sądowego. Ja mogę polecić komornika - www.komornikwpiasecznie.pl. Jest skuteczny w egzekwowaniu pieniędzy i działa na terenie całego kraju.
 4. Teraz myślę, że dobrze jest łączyć reklamę internetową, z tą tradycyjną. Wszystko zależy od branży, ale zazwyczaj daje to najlepsze efekty.
 5. Myślę, że fajnym prezentem dla żony może być zamówienie wizyty w salonie kosmetycznym np. - http://www.salonemerald.pl/. Raczej prezent taki powinien się spodobać.
 6. Wiem, że dobre i tanie buty męskie sklep 1but ma. Mają tam spory wybór. Zawsze też sprawdzam sobie allegro i ceneo w poszukiwaniu okazji.
 7. Jeśli chodzi o tłumaczenia związane z biznesem, stronami to u nas dobre jest biuro tłumaczeń Szczecin. Obsługują teraz ok. 50 języków.
 8. Generalnie można udać się bezpośrednio do prawnika. W Warszawie polecam - http://www.dobry-skuteczny-prawnik.pl/rozwody.html. Podchodzi do każdej takiej sprawy po ludzku i potrafi zaoferować nam wsparcie.
 9. Myślę, że na pewno przydadzą się w firmie. Jeśli chodzi o atrakcje na takiej imprezie to fajnym pomysłem jest przenośna ścianka wspinaczkowa. Pracownicy mogą aktywnie spędzić czas razem.
 10. Teraz bardziej się opłaca w takich miejscach wynajmować domki np. z http://www.novasol.pl/ niż pokój w hotelu. Jest to tańsze rozwiązanie i mamy też mniej kłopotów z tym, że trafimy na niechciane towarzystwo obok.
 11. Ja jeszcze mogę polecić osobom mającym własną restaurację takie - http://perino.pl/ włoskie makarony. Nie można ich dostać nigdzie w zwykłych sklepach.
 12. Tomi12

  Ćwiczycie?

  Ja uprawiam sporty. Ostatnio jest to squash. Sprzęt kupowałam w squashandsport. Tutaj podaję www. Mają tam rakiety, stroje, czy buty odpowiednie.
 13. Ja kupowałem z myślą o konferencjach u nas krzesła bankietowe . Przydałby się też jakiś dobry rzutnik, ale nie mogłem nic taniego znaleźć. Generalnie też ważne w firmie jest bezpieczeństwo pracowników. Tak by miejsce pracy było zgodne z zaleceniami bhp.
 14. Ja jak otwierałem swego czasu hotel w Warszawie to część środków uzyskałem z dofinansowania, a część musiałem brać z kredytu. Warto zapytać się w urzędzie, lub sprawdzić na stronach internetowych, jakie dofinansowania mogą nam przysługiwać. Może to pokryć część kosztów.
 15. Myślę, że teraz dobrą inwestycją może być nocleg w warszawie lub w innym dużym mieście. Można kupić coś pod wynajem, ważne by dopasować ceny i mieć w miarę dobrą lokalizację. Wtedy może inwestycja być dochodowa.