DarekO

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O DarekO

• Ranga
    Początkujący
  1. Oczywiście że są loty nielotnicze :) Ja ostatnio często latam do sklepu po browara :)
  2. Pet Soft ? brzmi jak oprogramowanie dla zwierząt :) może to lokalizatory dla psów ?
  3. W dzisiejszych czsach sprzedaż stacjonarna zawsze powinna być poparta ofertą w necie - chociażby tylko po to aby klient móg złapac kontakt z nami i naszą oferta.
  4. Ciekawa propozycja - z tego co wiem w Listopadzie organizują podobną atrakcję - Asseco będzie więc warto zaglądnąć :)
  5. Nie do końca - W necie jak chcesz i się uprzesz to znajdziesz każdego złoczyńcę :) - ale namierzyć delikwenta potrafią tylko nieliczni
  6. Sama naleśnikarnia chyba nie chwyci - może połącz to na przykład z nałą wytwórną soków naruralnych :)
  7. Jeżeli mieszkasz w dosyć duzym mieście to zbyt na swoje usługi znajdziesz z pewnością - zwłaszcza jeżeli lubisz "dłubać" w drewnie. Popyt na fachowców z danej branzy był i będzie :) więc trzeba zakasać rękawy i.... do roboty ! :) Trzymam Kciuki !
  8. Sam sprzęt i środki to nie wszystko do tego jeszcze trzeba mieć odpowiednie podejście (profesjonalizm) bo nawet najlepszymi kosmetykami możesz marnie wykonać taką usługę.
  9. Jak dla mnie to ciężki temat bo naprawdę w sieci jest tego masa. Musisz przyciągnąć swoich userów czymś napeawdę ciekawym do swojego portalu a to naprawdę jest w obecnych czasach bardzo trudne.
  10. Tak to fakt Ten jest jednym z najlepszych, zresztą mieszkania w Rzeszowie są relatywnie tańsze niż na przykład w stolicy więc warto inwestować w nowe mieszkania.