domna

Użytkownik
  • Zawartość

315
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O domna

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

18379 wyświetleń profilu
  1. przymierzam się od marca, musze jeszcze trochę środków dozbierać
  2. szermajk - a ktoś tutaj mówił o "PEWNYCH ZYSKACH"? To normalne że na automatach do forexa tak samo gra się raz na plus, raz, na stratę, i tego nikt nie kwestionuje:) Taka specyfika rynku, tu NIE MA PEWNYCH zysków, ani żadnej gwarancji, i tego Ci nie da żaden robota forexowy, czy klasyk czy takie w proptradingu. Chodzi o to, żeby w skali np roku wyszedł na plus, a to że w miedzyczasie będzie zaliczał stratne pozycje, dni czy nawet miesiące, to jest normalne. Jak sie tego nie rozumie, to się w ogóle nie powinno palcami tykac tych robotów:)
  3. Mam! Upierałam się kiedyś że moja metoda na zarabianie na mt4 (forex) jest najlepsza, i tak się przy tym upierałam, że wyzerowałam konto hehehe i straciłam to czym grałam. A był ktoś kto mi tłumaczył jak to robić i nawet podsuwał fajny automat ułatwiający pracę, ale oczywiście byłam najmądrzejsza...
  4. Tak, w skrócie. Płacisz za to jednorazowo, ale potem handlują firmową kasą, nie Twoją
  5. Ich Strona głowna: prop-erly.eu Można sporo tam znaleźć informacji, i kontakt do właścicieli. Też bezpośrednia rozmowa może się przydać.
  6. Takich automatów jest wiele w internecie, ale większość to kicha... Przeczytaj sobie ten artykuł prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-czy-trading-manualny może drogą jest najpierw spokojne porównanie róznych automatów transakcyjnych na forexa + tego, czy nie bardziej opłaci się handlowanie samemu, zamiast automatu? Wg mnie warto to przemyśleć
  7. Bo to trochę tak jest, że jak kupujemy przez internet, zwłaszcza rzeczy drogie, jak np wspomniane meble, no to trzeba mieć oczy szeroko otwarte i sprawdzać historie sklepów i firm. Albo zobaczyć czy mają biuro stacjonarne, na jakimś adresie -b o co ciekawe nie wszystkie sklepy mają sklep fizyczny, tylko internetowe... Ja jeśli chodzi o droższe rzeczy, to wolę zerkać do sklepów z nanych np. agata meble warszawa- poczytać sobie gazetkę reklamową, online np tu https://agata.okazjum.pl , znaleźć to co mnie ciekawi a potem kupić stacjonarnie, już u nich w sklepie. To o wiele wygodniejsze i masz większą pewność, że nikt Cię nie okantuje:)
  8. możesz i tak i tak, pierwszy ksiegowy z brzegu ci odpowie, rozliczanie się z tradingu czy proptradingu to nie jest jakaś epokowa nowość..
  9. ooo, drugi tydzień wyników to już szał zrobili, też jest już zestawienie. hmmm 600€ ponad jeden z tych automatów wyrobił, masakra jak dużo
  10. to jest dosłownie przekopywanie się przez zalew ogłoszeń
  11. większość z nas jest leniwa, jakby nie patrzeć he he he Widzę tutaj że jakieś wyniki transakcji też już mają w tym proptradingu: http://www.prop-trading.pl/podsumowanie-wyniki-strategii-properly/ dla mnie bez szału, no ale coś jest pokazane od kilku osób.
  12. za takich nauczycieli tradingu to z tego co wiem się słono płaci 😉
  13. Jeśli chodzi o wyniki to tutaj http://www.prop-trading.pl/category/statementy-podsumowania-statystyki/ widzę jest pokazane ich konto na myfxbook i widać codziennie jakie transakcje robią na walutach + jest też podsumowanie kilku traderów, którzy u nich zarabiają, wiec jakieś dane można znaleźć jak się poszpera.
  14. A kojarzysz może Deconovę? (link) Od paru ładnych lat są na rynku i znani z tego, że wszystko na papierze, bez jakichś dziwnych kombinacji majacych na celu wprowadzenie klienta w błąd czy podatkowe oszczędności. Ja wolę mieć spisane warunki pracy i płatności, potem jest się w razie czego gdzie odwołać i wiesz, co możesz wymagać, a co nie. Wg mnie - podstawa.