BiuroMaszyny_pl

Użytkownik
 • Zawartość

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O BiuroMaszyny_pl

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

2848 wyświetleń profilu
 1. W skrócie można napisać,że konto bankowe warto założyć tam gdzie jest to po prostu opłacalne,warto przyjrzeć się tabeli opłat oraz prowizji,im jest ona niższe lub nie ma ich w ogóle- tym oczywiście lepiej.
 2. Oczywiscie,że możesz rozpisać to w kosztach i tutaj nie będzie żadnego problemu,a co do samej ceny za montaż klimatyzacji to już zależy np: od powierzchni i urządzenia na jakie się zdecydujesz,bo ceny są naprawdę różne.
 3. Pamiętaj że warto wyposażyć również swoje biuro w niezbędne akcesoria i urządzenia,akurat u nas znajdziesz szeroki wybór i ciekawe promocje,więc zapraszamy:)
 4. Moim zdaniem zakup nieruchmości,np meiszkania pod biuro cyz wynajem to bardzo dobra i opłcalna inwestycja,taka która zawsze mimo upływu lat z całą pewnością będzie,więc jeżeli tylko posiadasz na to kapitał to długo bym się nie zastanawiał.
 5. Proponowałbym albo pójść w kierunku komputerów,informatyki albo też inny kierunek ścisły po któym możesz też mieć pracę,biznes możesz otworzyć zawsze,do tego nie potrzeba wiedzy czy studiów,wystarczy rozeznanie środowiska,znajomość rynku itd. Na sukces składa się wiele pomniejszych czynników.
 6. Ale to juz kwestia przeprowadzki,autor pisze o firmie transportowej,np: kurierze bo tutaj także na rynku działa kilka solidnych firm z którymi stał współpraca opłaca się pdo względem finansowym.
 7. Zgadza się,wybór na rynku masz bardzo duży,jednak też szukałbym kogoś z polcecenia innych,np znajomych bo usługi takich firm ochroniarskich często są powierzchowne i w praktyce drogie,więc tutaj trzeba podejść ostrożnie do tematu.
 8. Chyba każdy z nas ma inne metdy na to aby wyeliminować stres,mi np bardzo pomag aaktywność fizyczna,bieganie lub basen wieczorem,to niesamowicie odprężą,pozwala pozbyć się stresu.
 9. Jeżeli czesto przebywasz w gabinecie i masz ochotę urządzić taki barek to czemu nie- polecam w szczególności taki globus otwierany od grry,gdzie zmieścisz całkiem pokaźną kolekcję alkoholi:)
 10. Każde szkolenie które zorganizujemy w warszawskim hotelu będzie drogie z racji wynajmu sali,plus oczywiscie catering,ale z tym trzeba się po prostu liczyć. Akurat w tym wspomnianym przez Ciebie nie miałem okazji być więc nie wiem czego się spodziewać,wygląda dosyć ciekawie.
 11. Imprezy i wyjazdy integracyjne to domena dużych kjkorporacji i firmw mniejszych przedsiębiorstwach raczej się tego nie spotyka ponieaz jest to spory wydatek.,a pieniądze lepiej pzreznaczyć na kursy i premie motywacyjne dla pracowników.
 12. Tego typu wyjazdy i wydawanie na to pieniędzy czasem mija się z celem,lepiej przeznaczyć je np na premie,zgodzę się też,ze uczciwe ptraktowanie pracowników jak zwykłych ludzi ze zrozumieniem przyniesie więcej korzyści i wprowadzi dobrą atmosferę niż w przypadku suchych i nic nie znaczących wyjazdów.
 13. Zależy to od profilu działalnosći bo nie w każdej fototapeta z logo będzie dobrym rozwiązaniem,a już tym bardziej jeżeli ma to być w biurze. Podaj też w jakim budżecie chcesz się zmieścić,cena jest równie istotna.
 14. Wydaje mi się,że konto firmowe ma sens,osobiste swoja drogą natomiast tutaj masz czarno na białym udokomentowane wszystkie płątności od klientów,faktury itd. To ma o tyle znaczenie w przypadku jeżeli otrzymujesz dotację z UP i wydajesz pieniądze na zakup sprzętu.
 15. Pomysłowość to jedno,ale moim zdaniem tutajkluczowe znaczenie ma reklama i miejsce w którym będzie znajdował się taki lokal,punkt. Im lepszy i im więcej nakładów na reklamę tym więcej klientów,to oczywista sprawa.