Moni443

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Moni443

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie do Końca :) Oni też kiedyś zaczynali i również wtedy była jakaś konkurencja :) Wszystko zależy od środków jakie przeznaczysz na promocję.
 2. Ja bym brała samsunga. Jest na androidzie i z tego co wiem ma lepsze parametry ( nie mówiąc już wcale o wyglądzie zewnętrznym)
 3. Ale koleś z FB działa globalnie a NK lokalnie (Polska) a w naszym kraju kinematografia leży...
 4. Również bardzo polecam tą książkę - ciekawie napisana.
 5. Nie żartuj.. :) Chciałbyś chociaż 10% z tego co o nim się mówi :)
 6. Dla mnie już od prawie 10 lat jest Larry Page oraz Sergey Brin którzy stworzyli G - znają wszystkim na świecie szukajkę :)
 7. Jak to mówił mój profesor z ekonomii " Wybić się możesz nawet na sprzedaży oscypków w Nairobi - trzeba tylko wiedzieć jak namówić potencjalnych klientów' :)
 8. Jak wykonujesz swoją pracę solidnie i z zaangażowaniem to na pewno będziesz miał klientów. Jeżeli dobrze posprzątasz u klienta to możesz być pewny/pewna że ponownie zadzwoni do Ciebie i i dodatkowo poleci Cię swoim znajomym - a to jak pewnie wszystkim wiadomo najlepsza forma reklamy :)
 9. Zarobek jest mizerny - nawet jeśli masz bloga temartcznego na którego reklamodawcy wydają sporo kasy. Adwordsy mogą być tylko niewielkim zwrotem kosztów ( utrzymanie serwera, domeny itp.)
 10. Sporo się teraz tego otwiera ale jak to z nowym biznesem bywa jak włożysz w to serce - na pewno wypali. Jak polecisz po minimum to nawet nie zastanawiaj się nad otwarciem.