polkrisss

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O polkrisss

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Wszystko zależy od rodzaju interesu, miejsca i popytu. Rozeznanie rzecz najważniejsza. Mi ostatnio zaświtał taki pomysł odnośnie izolacji domów styropianem. Sama płyta styropianowa jest obecnie stosowana, a jakby na zasadzie ekranu zakładanego kiedyś za kaloryfer, aby odbijał ciepło, ekran taki zastosować w strukturze płyty styropianowej. Myślę, że efekt docieplenia budynków byłby o wiele większy. A może takie docieplenie jest już stosowane?.
  2. Jak to mówią reklama dźwignią handlu. Wszystkie gadżety z reklamą firmy, która dotrze do potencjalnego klienta są lepsze niż zwykłe ogłoszenie w jakiejkolwiek prasie. Przekonałem się o tym osobiście. Długopisy, smycze, kubki, kalendarzyki.
  3. W sprawie pozycjonowania firmy przez agencje mogę na własnym doświadczeniu podpowiedzieć, że praktycznie większość jest dobrych. Należy jednak pamiętać o tym, aby przesyłane były do ciebie raporty z ich pracy. Profile, katalogi itd. Z drugiej strony nie powinno Cię to interesować jeżeli Twoja płatność za usługę zależy od miejsca Twojej strony w wyszukiwarce.
  4. Pomysł faktycznie godny uwagi. Mam jednak kilka zastrzeżeń. Przede wszystkim w naszych realiach jest to raczej sezonówka. Ale gdzie? W miejscowościach nadmorskich jest tyle punktów stacjonarnych z kawą, że raczej trudno się będzie przebić. No i, co ważniejsze, dzierżawa miejsca 2m2, jak ktoś wcześniej napisał, na taką działalność zmusza do handu w jednym miejscu. W takim razie gdzie ta mobilność.
  5. Doświadczony z kontem firmowym w mBanku mogę powiedzieć, że mają tam wysokie opłaty za różne operacje. Wydaje mi się, że obecnie dobrym wyborem byłby ING.
  6. Jak się wynajmie firmę do pozycjonowania naszej strony, to nigdy nie ma pewności, co do jej rzetelności. Inna sprawa jak kilka osób nam poleci sprawdzoną firmę. Najlepsze efekty otrzymuje się jednak jak samemu pozycjonuje się stronę.