Daniel85

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Daniel85

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja wiem, ale poprzez minimalizm, możesz to całkiem fajnie “skurczyć”. Pamiętaj, że to tylko przykład!
  2. Podsyłam Ci link do sklepu w którym ja kupiłem akcesoria łazienkowe pod projekt z linku http://inspiracje.lazienkaplus.pl/mikolaj-cwidak-pa-12-219 Co myślisz?
  3. Powiem ci, że taka rozmowa już się odbywa. Ale partner mi powiedział, że to po prostu taki okres w działalności firmy i że ja się czepiam… Więc poszedłem do detektywa...Jestem już po wstępnej rozmowie, spodobało mi się, że ma takie profesjonalne podejście, nie stara się specjalnie przyciągać, żebym więcej kasy mu zapłacił, a odwrotnie wszystko konkretnie i szybko.
  4. Nie wiem czy jestem gotów podjąć aż takie czynności, muszę jeszcze przemyślę. Ale w sumie mam znajomego detektywa we wrocławskim spyshopie - podobno zna się na rzeczy, więc może zamienię się z nim słówko...
  5. Witam! Mam taką dość nietypową sytuację. Ok. 2 lat temu odtworzyliśmy z moim przyjacielem firmę partnerską świadczącą usługi z zakresu doradztwa informatycznego. Teraz chcemy odtworzyć jeszcze jedno biuro i zatrudnić parę pracowników. Do tej pory wszystko było dobrze, ale ostatnio zauważyłem, że mój partner już nie jest zainteresowany rozwojem naszej firmy, a nawet odwrotnie podejmuje działania, które w mojej opinii mogą mieć negatywny wpływ na jej funkcjonowanie. Podejrzewam, że ma jakieś problemy prywatne, ale na razie nic mi nie mówi. Więc chciałbym w jakiś sposób sprawdzić co w stosunku do mnie ukrywa, tylko tak żeby o tym nie wiedział. Może mi ktoś doradzić w jaki sposób mógłbym to zrobić?
  6. Dziękuję za informacje, właśnie przeglądam sobie stronę tego wyysłajtaniej. Rzeczywiście cenowo się to fajnie przedstawia, na pewno lepiej niż jak teraz płacę. Wieczorem usiądę nad tym i sprawdzę jak to się będzie wszystko ostatecznie kalkulować.
  7. Faktycznie, teraz ofert tanich kurierów jest naprawdę dużo. Jednak szkoda mi czasu na przekopywanie internetu w poszukiwaniu najtańszych i porównywaniu ich cen. Dlatego może ktoś by zaproponował coś sprawdzonego?
  8. Zajmuję się robieniem na zamówienie rożnego typu roll-up’ów, plakatów, naklejek itp. Sprzedaje je swoim klientom na allegro. Konkurencja na tym rynku jest dość ostra – duża liczba producentów tego typu rzeczy oferuje dostarczenie materiałów gratis. Mnie niestety nie stać na taki krok. Dlatego musze poszukać nowego kuriera, znacznie tańszego od mojego poprzedniego, by nie zginąć wśród konkurencji. Może ktoś polecić jakiegoś naprawdę taniego kuriera?
  9. Póki co śledziłem głównie gumtree i też portale lokalne, ale z ogłoszeniami które by mnie interesowały jest słabo. Właściwie to przemyślałem też trochę sprawę i wolałbym na początku jednak wynajmować niż od razu kupować. Jeśli dałbym radę znaleźć coś fajnego na Nowej Hucie to oczywiście wolałbym tam. Ale chyba faktycznie muszę przemyśleć opcję trochę mniejszego lokalu ale za to w centrum.
  10. Poszukuję lokalu pod biuro w Krakowie około 100 m2. Początkowo interesowała mnie tylko Nowa Huta ze względu na dobre połączenie z moim miejscem zamieszkania. Ale ogłoszenia które przeglądałem w necie są bardzo słabe. Przede wszystkim jest ich mało i nie bardzo jest w czym wybierać. Teraz zastanawiam się nad Starym Miastem, bo lokali tam nie brakuje, ale tam z kolei obawiam się o wysokie ceny kupna. Może wy coś podpowiecie lub zasugerujecie?
  11. Impreza integracyjna myślę, że zawsze jest dobrym pomysłem. A co do miejsca to nie wiem co chcesz dokłądnie zorganozować, na ile osób itd więc nic mi to nie mówi czy się nadaje czy nie
  12. Potrzebuję dobry telefon szyfrujący. Fajnie gdyby był z systemem android itp. Ktoś coś w temacie?
  13. Nie miałeś nigdy z nimi jakiś większych problemów? Ostatnio korzystałem z korpo-księgowości i od czasu kiedy zerwałem umowę to wystrzegam się takich..
  14. Mogli byście polecić mi jakąś księgowość bądź kancelarie rachunkową, która pomogłaby pozbyć się zaległości księgowych. Trzeba zaksięgować około 100 sprzedażowych faktur z ostatnich 3 msc. Oczywiście zainteresowany byłbym także bieżąco obsługą. Z góry dzięki za szybka pomoc.