mariusz-matusik

Użytkownik
  • Zawartość

26
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mariusz-matusik

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. całkiem ciekawa opcje dla zadłużonych i nie tylko spółek
  2. najważniejsze jest tworzyć swoje materiały tak żeby masy chciały je kupować, a to że komuś się nie podobają trudno :)
  3. właśnie są tylko dla nowozakłądanych firm, dzisiaj widziałem raklamę kredytu dla firm w BNP Paribas z oprocentowaniem 4,99
  4. a mBanku przy otwarciu konta fimowego oferują limit w koncie
  5. większa liczba wizyt, to każda wizyta to potencjalny klient i od tego co znajdzie na stronie i czy go tym zainteresujesz zależy czy zostanie Twoim klientem
  6. całkiem ciekawie się zapowiada ta firma :) życze im powodzenia
  7. ogłoszenia nie wiem czy trafiają, wybrałbym na tomiast funpage we właściwy sposób prowadzonego i tam prowadził tak zwany marketing szeptany
  8. muszę spróbować, rozumiem, że info znajdę na twojej stronie
  9. korab a co to za firma, że takie oprocentowanie lokat daje?
  10. zgadzam się w 100% z handlarą :) potrzeba matką wynalazku :)
  11. adasko87 też tak myślałem ale niestety trafiłem na nierzetelną firmę, która wziała prawie 8 tys za coś co jak się później dowiedziałem było delikatną przeróbką prestashop :(
  12. witam, Zamierzam założyć stronę z nauką języka obcego a dokładnie hiszpańskiego, oczywiście konsultacje indywidualne będę prowadzone np poprzez skype, natomiast słyszałem o różnych platformach do nauki czy coś polecacie?
  13. wyjściem przecież może być zatrudnienie się na odrobinę etatu w innej firmie i wtedy na swojej działalności płącisz tylko zdrowotne
  14. myślę że dobrym pomysłem jest funpage i właściwa reklama na facebooku :)
  15. dokłądnie rynek jest duży ale żeby tutaj wejść trzeba podejść nowatorsko i jeżeli to zrobisz to możesz odnieść sukces :)