bartosz-rompala

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bartosz-rompala

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

2093 wyświetleń profilu
  1. Może warto samemu pozycjonować swój e-sklep :) ostatnio znalazłem na FB informacje na temat webinaru na żywo na temat "Jak Zacząć Bezpiecznie Pozycjonować Stronę W Google I Zdobywać Dzięki Temu Codziennie Klientów". myślę że warto się podszkolić w tym temacie, mażna albo samemu ruszyć z pozycjonowaniem albo zdobędzie się jakiś kawałek wiedzy i łątwiej będzie nam rozmawiać z firmami pozycjonującymi, link dla zainteresowanych do zapisania się tutaj
  2. ostatnio znalazłem na FB informacje na temat webinaru na żywo na temat "Jak Zacząć Bezpiecznie Pozycjonować Stronę W Google I Zdobywać Dzięki Temu Codziennie Klientów". Najważniejsze że ten webinar jest darmowy :) myślę że warto się podszkolić w tym temacie, link dla zainteresowanych do zapisania tutaj
  3. a w paru słowach możecie przedstawić zalety i wady leasingu i kredytu samochodowego
  4. tak samo jest z kredytami jak nie trzeba to lepiej nie brać, ale czasami sytuacja zmusza. Wtedy trzeba się 3 razy zastanowić i wszystko dokładnie przeanalizować, poszukać opini na temat firmy, przeczytać warunki itp Ja na przykłąd wziąłem pożyczkę w vivus pierwszą darmową i nie miałem z tą firmą żadnych problemów, oczywiście wszystko spłąciłem w czasie :)
  5. u mnie w firmie zastosowaliśmy system fitprofit, pracownik zadba o siebie dzięki takiemu rozwiązaniu może pójść na siłownie, fitnes, basen czy kurs tańca :)
  6. oczywiście że przybędzie Ci klientów tylko trzeba podejść rozsądnie do pozycjonowania, na pewno nie możesz brać najtańszej firmy, musisz dokładnie zaplanować strategie
  7. @magdel masz rację, jak piszesz o czymś co Cię pasjonuje to robisz to niemalże automatycznie z czystą przyjemności, a pieniadze się pojawią później :)
  8. firma może wdrażać totalnie nowe rzeczy na rynku i to będzie innowacyjność globalna, ale również może wdrażać różne udoskonalenia, któe już są dostępne na rynku a ona jeszcze tego nie miała wdrożonego
  9. zgadzam się z tym co Jenkin mówi, ale która firma jest najlepsza trudno powiedzieć, ja osobiście korzystam z home i jak na razie jestem bardzo zadowolony :)
  10. macie jakieś doświadczenie z takimi aniołami biznesu, jakie jest prawdopodobieństwo wsparcia z ich strony?
  11. mam ten sam problem, na razie próbuje sam pozycjonować, ale czasu na to nie mam. Przyłączam się do pytania o rekomendacje firm pozycjonujących
  12. ja korzystałem z takich usług, jeednak czy podjąć sę takiej działalności, musisz zrobić rzetelny businesplan i zobaczysz co z niego wyjdzie
  13. ostatnio się przyglądam tego rodzaju działalności, dzięki ernest za link do kursów uczących pisać tego typu rzeczy :)
  14. jakaś dziwna sprawa, system darowiz, przecież to jakaś piramida finansowa