handlarzyk

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O handlarzyk

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Fajny wywiad. Aplikacje mobilne to technologie przyszłości. Warto się zapoznać i zaprzyjaźnić. :)
  2. To zależy, w jaki target chcesz trafić. Reklama na urządzenia mobilne to jednak moim zdaniem spore ryzyko, nie wiem, czy w naszym kraju ma to rację bytu. Ja z kolei chciałam zapytać o outsourcing i sampling. Czy ktoś z was zlecał kiedykolwiek wykonanie jakichś zadań zewnętrznym firmom i czy to się opłaca? A ten sampling to a propos nowych technologii :) Jakieś chwytliwe dżingle to chyba niezły pomysł?
  3. Jeśli pracownikom potrzebny jest na co dzień język obcy, to uważam, że jasne, kurs jak najbardziej jest potrzebny, uzasadniony i pracownicy powinni się cieszyć, że funduje im go pracodawca. Jeśli znajomość jezyka w Twojej firmie nie ma wpływu na jakość usług i wykonywanej pracy, to może lepiej zastanowić się nad innego rodzaju motywatorem? Jeśli chodzi o formę, to wydaje mi się, że jeśli już organizujesz pracownikom kurs językowy, to mógłby się on odbywać w siedzibie firmy w grupie. Byłoby to chyba tańsze rozwiązanie niż fundowanie indywidualnych lekcji każdemu pracownikowi.
  4. Moim zdaniem jak zadbasz o właściwą promocję, to może wyjść nawet całkiem fajnie. Przy czym jeśli ma się udać, to chyba dobrze byłoby skupić się na naleśnikach i w nich wyspecjalizować, tak, żeby całe miasto miało poczucie, że jak na naleśniki, to tylko do Ciebie. :) Może udałoby Ci się wymyślić jakieś nietypowe dodatki do naleśników? Albo oryginalne konstelacje smakowe?
  5. Stylizacje możesz robić chyba i bez przesyłania zdjęć, bo mam wrażenie, że ludzie mogą do tego podchodzić nieufnie. Możesz po prostu raz na jakiś czas zamieścić notkę w stylu: Stylizacja na... (wesele/urodziny/wielkanoc/...). Zawsze jakaś inspiracja :)