lukas2323

Użytkownik
  • Zawartość

169
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O lukas2323

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Prime Cut na Twardej to dla mnie ostatnio numer jeden. Fajna opcja na spotkanie biznesowe, czy też wyjście z rodziną/znajomymi. Jedzenie, a w szczególności wołowina - pierwsza klasa. Nigdzie nie jadłem tak dobrego fillet mignon z sosem porto i ziemiakami ziołowymi z pieca.
  2. przed podjęciem decyzji o wypożyczeniu samochodu to radzę ci przeczytać sobie artykuł o tym na https://www.motorytm.pl/artykul/jak-dzialaja-wypozyczalnie-samochodow-21974. No i druga sprawa: zapoznaj się z regulaminem danej wypożyczalni.
  3. Najlepszym wyborem będzie zakup u http://roweryzakopane.pl/. To świetnie zaopatrzone miejsce z wypożyczalnią i profesjonalnym serwisem. Ceny konkurencyjne. Kulturalna i fachowa obsługa.
  4. Najlepsza konstrukcja hali to stalowa. W stawianiu hal stalowych niezastąpieni są centrumprojekt.pl. Są dokładni, terminowi i precyzyjni. Przy wykonywanej pracy zachowują wszelkie standardy bezpieczeństwa.
  5. To bardzo wiele zależy od tego, jaką technologią się buduje, co jest wykorzystywane. Czy obok hali stoi jakiś budynek biurowy (często tak jest). Można przyspieszyć stosując jakieś kompleksowe rozwiązania, np. modułowe systemy deskowań, to pozwala sprawniej działać. Chodzi mi o takie rozwiązania jak oferuje firma Doka doka. com/pl/solutions/overview/index. Jeśli wam takiej firmy potrzeba, warto współpracować.
  6. na Placu Górnośląskim masz Platinum Dent. Ja do nich chodze już od... nawet nie pamiętam, chyba od samego początku jak się otworzyli :) mają tam dobrych stomatologów i ceny nie są z kosmosu. Pamiętaj, że wybielanie zębów to nie takie "chop siup" i trzeba iść do renomowanego gabinetu, gdzie Ci to odpowiednio zrobią i nie zniszczą Ci szkliwa. Akurat w Platinum Dent nie musisz się obawiać o nic bo oni się znają na rzeczy jak mało kto
  7. Toyota :) najlepsze samochody i najlepsza oferta leasingowa. Przynajmniej w salonie Carolina Toyota Włochy. No i u nich też jest tak, że używany model też możesz wziąć w leasing. Najlepiej będzie jak po prostu sobie do nich podjedziesz i zerkniesz na możliwości :)
  8. ja jakoś nie jestem przekonany do księgowości internetowej. Co prawda nie widzę sensu, aby regularnie spotykać się z firmą która się obsługuje księgowo. Jednak warto wiedzieć gdzie księgowa ma lokalizację i spotkać się w biurze chociaż raz by tak "naocznie" zobaczyć co i jak. Ja dlatego korzystam z Ask Finanse z Katowic - są terminowi, mają przystępne ceny i zawsze wszystko się zgadza w papierach i rachunkach. Nie widzę się z nimi regularnie, ale jak jest potrzeba to zawsze mogę się z nimi umówić na spotkanie :)
  9. Firmą, która oferuje systemy deskowań – niezbędne przecież przy każdej budowie hal jest firma DOKA. Współpracowałem z nimi przy różnego rodzaju budowach przemysłowych (hale, tunele) i właśnie oni dostarczali nam systemy do deskowania sufitów, ścian, schodów itd. Polecam zajrzeć właśnie jeżeli pytacie o takie usługi.
  10. jeśli chcesz samochód dla firmy to najlepiej zdecyduj się na leasing. To jest najlepsza opcja pod względem biznesowym. Tylko poszukaj dobrej oferty. Z tego co się orientuję to salon Carolina Toyota Wola ma dobre warunki dla firm i fajne samochody :) więc ja bym do nich uderzał na porzątku.
  11. prowadzącym sklep spożywczy to polecam zamawiać napoje od producenta AJKA https://www.ajka-napoje.pl/. Nie dość że cena przystępna, to mają jeszcze spory wybór np. o smaku pomarańczowym, colę, czy o smaku cytrynowym. Takie oranżady to mają branie teraz :)
  12. jestem właśnie po obiedzie w Charlim :) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mają bardzo dobre jedzenie, można sobie wziąć tyle ile się chce. No i naprawdę smaczne!!!
  13. zatem muszę tam wpaść przy najbliższej okazji :) tym bardziej że wydaje się że wybor mają duży
  14. szukam jakiejś dobrej drukarni w Warszawie, która też nie ma cen z kosmosu. Zależy mi na tym aby terminy były dotrzymywane, a jakość wydruku była dobra. Chciałbym drukować tam foldery, ulotki itp - generalnie różne takie rzeczy związane z reklamą. Znajomy polecił mi Polimax. Może ktoś z was korzysta z ich usług i może się wypowiedzieć? A może polecacie kogoś innego?