lukas2323

Użytkownik
  • Zawartość

162
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O lukas2323

• Ranga
    Ekspert
  1. ja jakoś nie jestem przekonany do księgowości internetowej. Co prawda nie widzę sensu, aby regularnie spotykać się z firmą która się obsługuje księgowo. Jednak warto wiedzieć gdzie księgowa ma lokalizację i spotkać się w biurze chociaż raz by tak "naocznie" zobaczyć co i jak. Ja dlatego korzystam z Ask Finanse z Katowic - są terminowi, mają przystępne ceny i zawsze wszystko się zgadza w papierach i rachunkach. Nie widzę się z nimi regularnie, ale jak jest potrzeba to zawsze mogę się z nimi umówić na spotkanie :)
  2. Firmą, która oferuje systemy deskowań – niezbędne przecież przy każdej budowie hal jest firma DOKA. Współpracowałem z nimi przy różnego rodzaju budowach przemysłowych (hale, tunele) i właśnie oni dostarczali nam systemy do deskowania sufitów, ścian, schodów itd. Polecam zajrzeć właśnie jeżeli pytacie o takie usługi.
  3. jeśli chcesz samochód dla firmy to najlepiej zdecyduj się na leasing. To jest najlepsza opcja pod względem biznesowym. Tylko poszukaj dobrej oferty. Z tego co się orientuję to salon Carolina Toyota Wola ma dobre warunki dla firm i fajne samochody :) więc ja bym do nich uderzał na porzątku.
  4. prowadzącym sklep spożywczy to polecam zamawiać napoje od producenta AJKA https://www.ajka-napoje.pl/. Nie dość że cena przystępna, to mają jeszcze spory wybór np. o smaku pomarańczowym, colę, czy o smaku cytrynowym. Takie oranżady to mają branie teraz :)
  5. jestem właśnie po obiedzie w Charlim :) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mają bardzo dobre jedzenie, można sobie wziąć tyle ile się chce. No i naprawdę smaczne!!!
  6. a jak tam u nich z cenami?
  7. zatem muszę tam wpaść przy najbliższej okazji :) tym bardziej że wydaje się że wybor mają duży
  8. szukam jakiejś dobrej drukarni w Warszawie, która też nie ma cen z kosmosu. Zależy mi na tym aby terminy były dotrzymywane, a jakość wydruku była dobra. Chciałbym drukować tam foldery, ulotki itp - generalnie różne takie rzeczy związane z reklamą. Znajomy polecił mi Polimax. Może ktoś z was korzysta z ich usług i może się wypowiedzieć? A może polecacie kogoś innego?
  9. my też mamy elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Używamy już ten system jakiś rok... i po tym czasie mogę śmiało polecić takie rozwiązanie. Jest taniej i szybciej - a wiadomo, że w prowadzeniu firmy o to chodzi. Dla mnie dużym plusem jest też to, że można kontrolować dostęp do dokumentów oraz łatwo sprawdzić kto co robił z dokumentami itp
  10. rodzinny samochód to koniecznie musi być w kombi. Toyota avensis ma duży bagażnik, a do tego auto jest bezpieczne i właściwie bezawaryjne. Zerknij sobie na ofertę nowych i używanych modeli w salonie Carolina Toyota Włochy. U nas na pewno coś znajdziesz odpowiedniego na swoją kieszeń
  11. toyota to według mnie idealny samochód na auto służbowe. Nie jest drogie w eksploatacji, dobrze się prezentuje no i nie jest jakość szczególnie drogie. Tym bardziej jak się bierze w leasing w salonie carolina toyota włochy.
  12. z własnego doświadczenia mogę polecić leasing - najbardziej opłacalna forma płatności jeśli chodzi o samochód na firmę. No a jeśli chodzi o markę/model to no wiadomo: zależy od tego komu na czym zależy. Ale generalnie w moich oczach to toyota cieszy się uznaniem. Auta sprawne, dobre jakościowo i przystępne cenowo - przynajmniej w salonie carolina toyota włochy.
  13. Dobra firma transportowa to JAS-FBG z Katowic. Mają wszelkie możliwe środki transportu i na plus to, że zajmują się odprawą celną, etykietowaniem czy magazynowaniem. My korzystamy ze wszystkiego i jesteśmy zadowoleni w 100%.
  14. samochód w leasingu się opłaca, bez dwóch zdań ;) choć oczywiście wszystko zależy od miejsca z ktrego bierzesz auto. I tutaj mogę ci powiedzieć, że lepiej brać samochód w leasing od sprawdzonych sprzedawców jak np salon carolina toyota włochy. Wiadomo, że firma z renomą będzie miała transparentne podejście do klienta. Unikaj jakiś małych nieznanych firm
  15. ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, wszystko zalezy od oferty... choć ja generalnie jestem "za" leasingiem. Tym bardziej, że w salonie Carolina Toyota Włochy mają naprawdę dobrą i korzystną ofertę, a przy tym fajne samochody do wyboru :)