lukas2323

Użytkownik
  • Zawartość

199
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O lukas2323

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Takim gadżetem reklamowym będzie na przykład opakowanie z logiem twojej firmy. Zobacz sobie ofertę SmartPack - mają konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim jakość ich opakowań jest ekstra.
  2. jak szukasz fajnych i dobrej jakości opakowań, które ci jeszcze obrandują to zerknij sobie na ofertę SmartPack. Oni jakość stawiają na pierwszym miejscu. Koniecznie zwróć uwagę na ich opakowania z czarnej tektury barwione w masie. Wyobraź sobie do tego na przykład złoty napis... no takie opakowania wyglądają na poziomie i dobrze świadczą o firmie.
  3. ok, wielkie dzięki! coś tam już mi się rozjaśniło w głowie. @izaela byłaś tam w tej Astorii? Jak warunki i kontakt z personelem?
  4. Dobrze sprawdzają się gadżety z nadrukiem. Ja zamawiam torby papierowe z nadrukiem od https://www.nadrukireklamowe.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Świetna jakość produktu, torba wytrzymuje nawet nieco większy ciężar. Do tego nadruk jest czytelny i widoczny, mają duży wybór kolorów samej torby i rozmiarów. Usługa zawsze jest zrealizowana szybko i sprawnie, więc nigdy nie martwię się o zapas toreb. A i klienci chwalą, że pakujemy w papierowe torby nie w plastik. Do tego jak niosą torbę z naszym logo to świetna reklama, zapada nazwa firmy w pamięć i to dodatkowa reklama 🙂
  5. Chcemy zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników. Chodzi bardziej o imprezę w jakimś lokalu, z jedzeniem, piciem i tańcami aniżeli jakieś gry i zabawy w plenerze. Zależy nam po prostu na tym, aby ludzie trochę odetchnęli i się zabawili. Na co zwrócić uwagę przy organizacji takiego eventu? Może polecicie jakąś salę pod Warszawą w stronę Pruszkowa?
  6. Tu chyba trzeba uderzyć do Urzędu Miasta, w którym organizowana jest dana impreza. Tak mi się wydaje, na pewno każdy urząd ma od tego specjalny referat, w końcu to imprezy na terenie miasta i od burmistrza trzeba mieć pozwolenie na handel - to podobnie jak cyrk czy wesołe miasteczko, chyba że teren jest prywatny, to wtedy nie mam pomysłu. A jeśli masz taki pomysł na obwoźny handel, to na pewno przyda ci się dobra i solidna przyczepa do transportu. Zajrzyj na http://boro.info.pl/ ja mam od nich przyczepę zabudowaną i jestem mega zadowolony. Doskonała jakość wykonania, zabudowa trwała, solidna i spełnia świetnie funkcję ochronną. Poza tym panowie doradzili mi najlepszą opcję i posłużyli wiedzą i pomocą. Są elastyczni, doskonale wsłuchują się w potrzeby klienta. No i mają konkurencyjne ceny. Sprawdź 🙂
  7. Niestety nie odpowiem na pytanie, czy się opłaca otwierać stację, ponieważ nigdy sam się nie zajmowałem taką działalnością. Wiem natomiast, że na stacji bezwzględnie przydadzą ci się odblaski i kamizelki odblaskowe. Zerknij na https://www.kamizelkaodblaskowa.pl/ mają tam duży wybór przeróżnych elementów odblaskowych, na które możesz nanieść własny nadruk. Nie dość że zwiększysz bezpieczeństwo swoje i pracowników o zmierzchu czy w nocy, to jeszcze rozpromujesz stację 🙂 Ja zamawiałem u nich kamizelki odblaskowe z logo firmy i jestem bardzo zadowolony. Nadruk trwały, materiał kamizelek wysokiej jakości. Poza tym szybko i sprawnie zrealizowali zlecenie i uwzględnili moje wszystkie prośby 🙂
  8. może kamerka samochodowa albo smartwatch? Zerknij sobie na elektronikę Garett. Mają naprawdę bardzo fajne rzeczy. Jakościowo bardzo ok, solidnie wyprodukowane a przy tym nie za miliony monety.
  9. według mnie dobrą opcją jest też zakup używanego samochodu, ale z salonu. Carolina Toyota Włochy - u nich znajdziesz fajne używane modele w przystępnych cenach.
  10. a ja bym radził zajrzeć jeszcze do salonu Carolina Toyota ale na Włochach. Tam mają używane samochody, ale prawie jak nówki sztuki bo niektóre to są roczne, czy dwuletnie. A ceny jednak o wiele niższe
  11. ja ostatnio dostałem w prezencie kamerkę samochodową Garett 🙂 z tego to chyba każdy facet by się ucieszył także polecam. A sama kamerka pięknie śmiga. Obraz jest przejrzysty i dokładny, do tego ma kompaktowe wymiary i długo może działać bez ładowania
  12. Pamiętaj też jak istotna jest jakość produktów, które do wypieków będą niezbędne, jak na przykład aromaty cukiernicze. Mogę polecić Ci firmę Ipra France http://www.ipra.pl/ . Mają niezwykle bogaty asortyment na światowym poziomie, także korzystanie z ich produktów na pewno pomoże Ci zbudować własną, unikatową markę. Trzymam kciuki!
  13. dla mnie ważne było to, aby miał kompaktowe rozmiary, nie był ciężki no i miał dużą pojemność 🙂 znajomy który zna się na takich gadżetach doradził mi powerbanki Garett. Kupiłem model POWER 13 i jest spoko. Plus jest też taki że szybko się ładuje
  14. jak już będziecie szukać wyposażenia/mebli itp to zerknij sobie tutaj https://www.motorytm.pl/artykul/meble-niezbedne-w-warsztacie-41902 i przeczytaj ten artykuł 🙂 zawsze warto poznać zdanie ekspertów, tym bardziej że takie wyposażenie warsztatu do tanich nie należy