szczeart

Użytkownik
  • Zawartość

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Posty napisane przez szczeart


  1. Zgadzam się z poprzednikami. Do prowadzenia biznesu studia nie są konieczne. Jednak czasami się przydają. Wszystko zależy bowiem od rodzaju prowadzon ej działalności. Sprzedawanie towaru (jaki by on nie był) jest binesem dla każdego. Ale już, aby udzielać porad prawnych trzeba mieć ukończone studia, a nawet wiecej. Dobrze est mieć aplikację np adwokacką czy [link usunięty] .


  2. Lokatę zawsze można założyć. Wiele się nie zyska, ale też nie straci. Moim zdaniem lepszym rozwiązniem jest kupno udziałów w funduszach inwestycyjnych. W przypadku [link usunięty] , jeśli konieczna jest wypłata przed zakończeniem okresu rozliczeniowego, traci się na odsetkach. Natomiast w funduszach - odkupuje się tylko tyle ile potrzeba - bez straty.


  3. Szanowni Państwo. Jak można mówić o pewności w dzisiejszych czasach. Jedno jest pewne, że nic nie jest pewne. Kiedyś wyższe wykształcenie dawało jakieś symptomy do: znalezienia dobrej pracy, rozpoczęcia własnej działalności. Dzisiaj już tak nie jest. Obecnie najważniejszy jest [link usunięty] na własną działalność oraz umiejętności i wiedza z danego obszaru. Zresztą był już wiek pary, elektryczności, a teraz jest wiek informacji. szukajmy zatem obszaru w biznesie, w którym bądziemy poruszać się sprawnie. Wtedy sukces wcześniej czy później musi przyjść.