annnka

Użytkownik
 • Zawartość

  175
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez annnka

 1. Trochę to skomplikowane sprawa i ustawienia fabryczne przywraca się w razie konieczności, nie można tego robić zbyt często. A jak się za to zabrać, to warto poczytać na http://techfresh.pl/przywracanie-ustawien-...dows-phone-8-1/ Tylko wcześniej trzeba zgrać wszystkie swoje dane na kartę. O ile jest to możliwe oczywiście. Jeżeli jednak są jakieś poważniejsze problemy ze smartfonem, to lepiej wybrać się do dobrego serwisu.
 2. Czy ma ktoś z was może laptop Lenovo ThinkPad E550? Zastanawiam się nad jego zakupem. Czy jesteście z takiego laptopa zadowoleni i czy warto go kupić?
 3. Jaki laptop wysokiej klasy polecacie? Z jakiej firmy i jaki model byłby odpowiedni dla osób potrzebujących naprawdę znakomitego sprzętu komputerowego?
 4. Myślę, że nie potrafią zaakceptować siebie i pozbyć się kompleksów.
 5. Czy segregujecie śmieci? Czy może wolicie więcej zapłacić za wywóz nieczystości i wszystko wrzucać do jednego kubła? Nie wiem dlaczego, ale głównie segreguje się tylko plastik i szkło. A widziałam na https://www.budujesz.pl/wiadomosc/pojemniki...najlepszy/1030/ , że są również kolorowe pojemniki na papier, szkło bezbarwne, metal. Oczywiście są różne kolory pojemników na różne rodzaje segregowanych śmieci.
 6. annnka

  laptop- ale jaki?

  Trudno poradzić, gdyż dużo jest dobrej jakości laptopów. Ale na https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-thi...czy-warto/3506/ widziałam model Lenovo ThinkPad T460 , który jest przeznaczony dla średnich i małych firm. Lenovo ThinkPad T460 to laptop lekki, korzystający z dobrych matryc. Charakteryzuje się też wydajnymi podzespołami. Być może właśnie taki laptop okaże się najlepszy dla firmy. Ale warto przemyśleć różne opcje.
 7. Czy do szybkiego internetu LTE musi być odpowiedni modem? A może wystarczy stary modem i też będzie ok?
 8. Jakie meble pasowałyby do niewielkiego biura? Raczej klasyczne czy może bardziej nowoczesne? A lepsze byłyby fotele czy krzesła? Czy na przykład byłyby odpowiednie do biura takie fotele jak na https://www.sessel-stuhl.at ? Chodzi mi konkretnie o model Moritz w kolorze brązowym.
 9. annnka

  jakie monety?

  Przede wszystkim najbardziej cenne są monety, których emisja była niewielka. No i oczywiście stare monety są najbardziej cenne, takie których niewiele już zostało. I tak naprawdę to nie ma znaczenia czy to są monety polskie jak przykładowo http://www.cezar24.pl/monety-polskie-c-85.html , czy też monety zagraniczne. W dłuższym okresie czasu chyba każda moneta ma coraz większą wartość. Nawet te okolicznościowe monety z PRL-u są dzisiaj w cenie.
 10. Czy orientujecie się może, czy NVIDIA GeForce GTX 1060 jest już dostępne w sprzedaży?
 11. Która z kart graficznych Radeon według was jest najlepsza? Którą warto kupić?
 12. Ile kosztują kaski ochronne? Czy to duży wydatek dla pracodawcy?
 13. Jak się odpowiednio przeszkolisz, to sobie poradzisz z księgowością i podatkami w swojej firmie. Rozejrzyj się za dobrym szkoleniem, może sprawdź ofertę http://www.wlr.com.pl/szkolenia,1-Podatki.html WLR to znana firma szkoleniowa i szkolenia podatkowe prowadzą od wielu lat. Mają duże doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju szkoleń. Uzyskasz od nich nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też praktyczne umiejętności.
 14. Też się zastanawiamy nad zmianą dostawcy energii. Od wielu lat ciągle ten sam, bo po prostu trudno się jakoś zmobilizować, żeby to zmienić. A przecież warto, bo można płacić niższe rachunki. Zastanawiamy się nad nowym dostawcą ,być może RWE będzie odpowiedni. bo czytałam o nich na http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/War...la--BarKa-.html Z okazji zmiany nazwy organizują dużo imprez w Warszawie. W wielu miejscach stolicy widać też ich hasło "Miło Cię widzieć" Teraz będą mieć nazwę Innogy, z połączenia słów Innowacje i Energia
 15. Nie wiem , czy o tym czytaliście, ale warto to wiedzieć, że dostawca energii RWE zmienił nazwę na Innogy. Czytałam o tym na http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,1...az--innogy.html Z tej okazji zapraszają na różne imprezy, które organizują w Warszawie. Jeżeli mieszkacie w stolicy, to z pewnością zauważyliście ich hasło reklamowe. Chodzi mi o te przemiłe napisy - "Miło cię widzieć" Według mnie hasło znakomite.
 16. Czy słyszeliście o czymś takim jak mikrofon kardioidalny? Co to takiego?
 17. System podatkowy w Polsce jest nieco skomplikowany. O ile mi wiadomo, w niektórych krajach mają prostsze rozwiązania, jeżeli chodzi o podatki. Aby rozszerzyć swoją wiedzę i pozbyć się tego rodzaju wątpliwości, jak rozliczać podatki w spółkach, warto skorzystać ze szkoleń prowadzonych przez fachowców. Polecam na przykład firmę www.wlr.com.pl/szkolenia,1-Podatki.html , która prowadzi szkolenia podatkowe w różnych miastach w Polsce.
 18. Gdzie można w dobrych cenach zamówić wyposażenie dla pensjonatu? Na przykład meble, koce , narzuty, ręczniki hotelowe...itd
 19. Czy uważacie, że windykacja przez telefon może być skuteczna?
 20. Czy lepiej nastawić się na taką tradycyjną reklamę, czy może w internecie? Co lepsze?
 21. Księgowość online jest przede wszystkim dużo tańsza niż biuro rachunkowe. Najlepiej przetestuj sobie całkiem za darmo przez 30 dni. Tutaj jest link do wersji testowej na wfirma.pl https://wfirma.pl/?ref=7f73920fca6766d95e51717061dc279c Jeżeli się spodoba ta samodzielna księgowość online, to będziesz wiedziała, co jest lepsze i tańsze. Gdyby na początku były jakieś problemy z obsługą tego programu, to zawsze można tam liczyć na fachową pomoc .
 22. Jak wybrać odpowiedni kabel do projektora multimedialnego? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Oprócz ceny oczywiście :rolleyes:
 23. Od kilku lat pendrive z nadrukiem to taki modny gadżet reklamowy. Widziałam, że w dobrych cenach można zamówić takie gadżety w tej firmie http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety-re...amieci-usb.html Nie tylko z reklamą firmy. Może być przecież taki pendrive z dowolnym nadrukiem. Na przykład jako prezent na pamiątkę jakiegoś ważnego wydarzenia. Może zakończenia szkoły, albo z okazji konferencji . Pomysłów może być naprawdę dużo, a gadżet bardzo przydatny dla każdego.
 24. Trzeba być ciągle na bieżąco, jeżeli chodzi o prawo podatkowe. W każdym roku wprowadzane są nowe uregulowania prawne dotyczące podatków. Nie wystarczy tylko czytać, warto skorzystać ze szkoleń. Właśnie takie szkolenia podatkowe jak przykładowo http://www.wlr.com.pl/szkolenia,1-Podatki.html pozwolą nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie zaznajomić się z nowymi przepisami dotyczącymi podatków. Szkolenia te są przydatne nie tylko dla księgowych ale i dla osób prowadzących swoje firmy.
 25. Czy wiecie, że jest bardzo ścisła zależność stresu od poziomu magnezu w organizmie człowieka? Czytałam o tej właśnie zależności magnez stres niedawno w necie .... Nie pozostaje więc nic innego, jak zażywać odpowiednie preparaty magnezowe lub dostarczać magnez w produktach żywnościowych. :rolleyes: