lama1980

Użytkownik
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez lama1980

 1. Ja też nie słyszałem o takiej formie dekoracji.
 2. Ja pracuje zdalnie z domu, więc biuro mam w domu. Raz żona sprząta ale najczęściej ja sam 😀
 3. Jak ma się wygodnie pracować, to nie ma co liczyć każdej złotówki. Wygodna postawa podczas np. pracy przy komputerze, odbija się na naszym zdrowiu.
 4. Jak dla mnie to regulują to przepisy bezpieczeństwa. ______________________________________________________ http://szkoleniebhp.com.pl/oferta/szkolenia-bhp/
 5. Ja zbieram większą ilość pustych tonerów i dzwonię do firmy ADASO. Oni szybko i sprawnie pozbywają się problemu, ________________________________________ www.adaso.pl
 6. Nie ma zmiłuj. Jak cie złapią to niestety kara i to nie mała.
 7. Pracuję zdalnie i takie szkolenie musiałem przejść.
 8. My postawiliśmy na http://aimart.pl/filmpromocyjny.html film promocyjny i wyszło znakomicie.
 9. lama1980

  Oferta pracy

  Na jakim poziomie trzeba umieć język angielski. Na jak długo będzie podpisana umowa? Bardzo ciekawa oferta pracy, ale chciałbym wiedzieć coś więcej.
 10. Gdzie można przejść szkolenie z rozwoju osobistego? Szukałem takich szkoleń, ale nie mogę znaleźć nic ciekawego. Proszę o jakieś rady.
 11. Osoba kierująca budową musi mieć specjalne szkolenia bhp i musi świetnie znać się na tym. Praca na budowie jest niebezpieczna, i trzeba umieć przewidzieć pewne rzeczy.
 12. Masz rację sam87, z pewnością się przydadzą. Najlepiej jednak sprawdzą się w jakichś firmach, nawet dopiero startujących.
 13. Też tak sądzę :) Na reklamę w mediach tradycyjnych, w tym na film promocyjny, mogą sobie pozwolić firmy, które już mają stabilną sytuację na rynku i mogą na to przeznaczyć finanse.
 14. Witajcie. Czy sądzicie, że osoba mająca szkolenia z zakresu bhp ma wiedzę wystarczającą do bycia kierownikiem budowy? Z czasem wiedza przestaje być aktualna i trzeba się doszkolić. Czy wy też z tej dziedziny się doszkalacie?
 15. Na wynajęcie agencji PR mogą pozwolić sobie najwięksi gracze na rynku. Mniejsze firmy powinny pomyśleć o utworzeniu kilkuosobowego działu PR.
 16. A sprawdzałaś Eitca? Ja tak mam kilka komputerowych, a nie tylko kursy BHP
 17. Mam bóle czasem, ale to z niedotlenienia. Wyjdę na balkon i po chwili mija.
 18. Witajcie. Muszę zrobić wizytówki ale zastanawiam się, czy standardowe wystarczą czy są wizytówki, które wyróżniają się na rynku?
 19. Wielę można znaleźć darmowych rozwiązań, pomocy. Zakładanie własnego sklepu w dzisiejszych czasach nie jest takie trudne.
 20. Wiele jest ofert na rynku, każdy znajdzie to czego potrzebuje,
 21. Wszystko co jest eko, zaczyna być modne. Jak chociażby powrót do drewnianych okiennic http://www.teak-art.pl .
 22. Bardzo ciekawe szkolenia z zakresu bhp, przeprowadza firma BHP Consulting.
 23. My w naszej firmie korzystamy ze szkoleń bhp prowadzonych przez firmę http://szkoleniebhp.com.pl/ BHP Consulting.