arekmozer

Użytkownik
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez arekmozer

 1. Do mojej poprzedniej wypowiedzi dodam, że może warto zorganizować wydarzenie, które będzie kojarzyć się z daną branżą.
 2. Olek94, dobrze mówisz :) Ja bym dodał jeszcze prowadzenie chociażby jednego profilu w mediach społecznościowych oraz np. bloga z poradami.
 3. Pewnie, taki filmik możesz wyświetlać na targach, spotkaniach promocyjnych, telebimach oraz udostępniać w mediach społecznościowych. Jak się klientom będzie dobrze kojarzył, to będą korzystać z usług.
 4. My stawiamy na udział w targach i sponsoringu. W Internecie, to Twitter i Facebook i blog z poradami.
 5. Nie spotkałem się z tym wśród znajomych, ale taki film musi być profesjonalnie wykonany (obraz, dźwięk) i oryginalnie ujmować temat ;)
 6. O, jak tu cicho ;) Ciekawe co się zmieniło w tej kwestii? Może warto zapraszać narzeczonych na próby, utworzyć fanpage na Facebooku.
 7. Udział w targach, wystawach sprzętu, artykuły sponsorowane w prasie.
 8. Jak dla mnie taki film reklamowy musi być dobrze nakręcony, muszą być odpowiednie dobrane osoby oraz taki film musi łapać za serce.
 9. Firmy kredytowe czekają tylko na okres świąteczny bo na kredytach i pożyczkach najbardziej zarabiają. Jest o wiele lepiej i bezpieczniej jest święta wyprawić skromniejsze.
 10. Najlepiej jest przejść się do sklepu sportowego. Nie ma to jak profesjonalne doradztwo.
 11. Z tego co wiem to obowiązkowe są szkolenia a nie kursy.
 12. Taki film promocyjny umieszczony w internecie to najlepsza reklama dla zespołu.
 13. W internecie znajdziesz kursów wszelkich masę, wystarczy poszukać.
 14. Praca zdalna to też praca jak każda inna i bhp obowiązuje tak samo.
 15. A może warto zainwestować w reklamę ambientową?
 16. Same kursy BHP nie zapewnią Ci tego stanowiska, ważne są też kwalifikacje i doświadczenie w tym kierunku.
 17. Sitodrukarz to podobno bardzo trudny i odpowiedzialny zawód. Bardzo ciekawy wywiad, który rozjaśnia ten zawód.
 18. Pewnie nie jest to łatwe, żeby tam zarejestrować firmę. Jakie warunki trzeba spełnić żeby wszytstko odbyło się w 100% legalnie?
 19. Na początek możesz pomyśleć o promocji w internecie, to nie jest droga forma reklamy, a bardzo skuteczna. Załóż stronę internetową i zacznij ją promować. Można to robić w mediach spolecznościowych i pozycjonując w google.
 20. Każda firma od bhp podejmie się takiego zadania, bo bhp jest obowiązkowe wszędzie. Warto szukać firm sprawdzonych i z dużym doświadczeniem, wtedy usługi będą na wysokim poziomie.
 21. Bardzo często można się natknąć na fałszywe opinie w internecie, które nie mają nic wspólnego z prawdą. W ten sposób dobrej firmie można zepsuć opinie, bo nikt nie może sprawdzić przez kogo była pisana. W takim przypadku zapytaj o radę doradcę prawnego.
 22. Na pewno są jakieś dofinansowania np. z urzędu pracy. Są one niewielkie, ale myślę że jak na taką inwestycje powinny wystarczyć. Są też środki z uni europejskiej, które pomagają rozwinąć firmę w wielu różnych dziedzinach. Jest dużo różnych programów z których mógłbyś skorzystać.
 23. Witajcie. Potrzebuje sprawdzonej i dobrej firmy szkoleniowej do przeprowadzenia szkoleń z zakresu bhp. Znacie takie firmy, które polecić możecie?
 24. Witajcie. W tym miejscu chciałbym zrobić taki plebiscyt na najbardziej denerwującą reklamę. Ja wiem, że wszystkie wyświetlone w nieodpowiednim czasie potrafią być denerwujące, ale piszemy o tej jednej jedynej.